Koolitused kotkaste kaitse teemadel

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Koolitused kotkaste kaitse teemadel

Postitus Postitas aadu kadakas »

Hääd jahilised!
Kotkaklubi raudvara Urmas Sellis otsib võimalusi ka jahimeestele teha koolitusi kotkaste ja musta kure kaitse teemadel. Oleme ju seltskond, kes tihedalt loodusega kokku puutub ning ei teeks paha ju oma kvaliteeti veelgi tõsta. Kaasasolevast tutvustusest saab huvi või lausa maitse :D järgi valida sobilikke teemasid. Ja nagu memo lõpus on soov huvi tekkimise korral tagasisidet saada, nii võikski aktiivsematel võtta maili teel Urmasega ühendust: urmas@kotkas.ee.
Kui huvi on, siis mis maakondades ja kus oleks kõige sobivam asi läbi viia? Eks ikka otstarbekalt, et kus rohkem huvilisi on, sinna 1-2 lektoril ka lihtsam (ja ka odavam) laekuda. Eri paigust kuulajatel kuhugi Eestimaa otsa kokku sõita pole ju mõtet. Esialgu pakkus ta välja nt. Jõgevamaa, Tartumaa, Saaremaa, Viljandimaa, Läänemaa vmt. ehk umbes 5 maakonnas võiks koolitus toimuda.
Aga jõudu siis huvi ülesnäitamisel. Puugi ja Kakuke arvasid, et asjal on jumet. Mina ka.
Sõnumitooja Aadu
Manused
Kutse jahimehed.doc
(85.5 KiB) Allalaaditud 383 korda
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Koolitused kotkaste kaitse teemadel

Postitus Postitas Pauli »

aadu kadakas kirjutas:Puugi ja Kakuke arvasid, et asjal on jumet. Mina ka.

Mina ka :D
Eriti soovitan kuulata juttu suur- ja väike-konnakotka kohta :roll:

Kes mingil põhjusel ei tihka ise Urmasega kontakteeruda, võib mulle kah teada anda, eks ma siis saadan sõna tutvuse poolest edasi. pauli.saag ät ejs.ee
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re: Koolitused kotkaste kaitse teemadel

Postitus Postitas Sarvik »

mina olen ka rõõmus kotkakaitsja.
nii rõõmus et õnnestus isiklik kotkapaar soetada.
siis krt sellest ametnikud haisu ninna said.
ja ära keelasivad mu kotkakaitsmise.
nüüd oma metsa vaid kaardilt vaadata tohin.
kiri kohe nii kuri oli et sellest isegi rääkimine kuritegu olla.

kuidas nüit ikkagi neid kotkaid kaitsa? :M
kärbes kirbule!
achtung
Postitusi: 102
Liitunud: E Okt 19, 2009 7:31 am

Re: Koolitused kotkaste kaitse teemadel

Postitus Postitas achtung »

(y) :D kaitsed vaikides.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Koolitused kotkaste kaitse teemadel

Postitus Postitas baddmann »

Turundusnipp missugune, projektirahad ilmselt sabas ja päris õigeid himulisi huvilisi ehk raske leida, raskel ajal kõlbavad jahiseltside liikmed kah!

Hiljem leiad risupesa, mis aastakümneid sinu jahipiirkonnas asustatud olnud, pole seda ükski jaht seganud, lindudel jahist suva. Annad sellest uhkusest pakatades teada, ikkagi koolitus läbitud ja puha. Tekib kaitsetsoon, jahipidamine kõige magusamal ajal näiteks......ee....KEELATUD! Kaitsedki vaikides.

BM

totaalselt rikutud mõtlemisega
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Koolitused kotkaste kaitse teemadel

Postitus Postitas aadu kadakas »

Ma muidugi ei mõista, missugune "kõige magusam" jahiaeg on siis, kui kotkal pesitsemine käib?
Sokujaht?
Ilmselgelt on sellisel üritusel taga projektirahad, mida on vaja turvaliselt maha tuua, kuid natuke lame on kuulata taas seda jahimeestele omistatud "mõttetute tapjameeste" mentaliteeti. Vabandused ette, kuid jahimeestena kipume endale looma ise sellist oreooli, nagu selles klipis:
http://www.youtube.com/watch?v=ukfRwshy4Og
Vasta