jahikauplus

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
srpeeter
Postitusi: 19
Liitunud: T Apr 15, 2003 1:25 pm

jahikauplus

Postitus Postitas srpeeter »

millisest jahikauplusest külastate. ja miks?
ise käin tartu mnt kütiäris----sõbralik ja asjalik müüja kellega saab arutada erinevate toodete üle. olen käinud jahipaunas seal on müüjad hästi üleolevad.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Ise käin tartus lõunakeskuses asuvas jahipaunas. Müüjad väga toredad ja asjalikud. Suht sina peal juba. Aga käin ka Trapperis, võru tänaval. Seal on ka väga toredad müüjad ja kaupa igat sorti. Üks müüja on näiteks naisterahvas, noor. Arvasin, et mis ta ikka relvadest ja moonast teab, aga teadis kõike, mida küsida oskasin. Väga bro. Hinnad tunduvad veits odavamad olema, vähemalt riietel ja kottidel. Moon suht sama.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Teeninduse poole pealt Deerhunter super,teenindus uksest ukseni,väga hea mulje jättis.Nii kui uksest sisse sain,hakati minuga tegelema ,kuni lahkumiseni.Midagi ma ei ostnud seekord,palju mind pärast kiruti ei tea :wink: ,kuid mulle meeldis asjalik jutt ja ninakirtsutamist polnud.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

trucker kirjutas:palju mind pärast kiruti ei tea :wink: ,kuid mulle meeldis asjalik jutt ja ninakirtsutamist polnud.


Sellistes soliidsemates firmades ka müüjad tavaliselt ka üsna pädevad ja soliidsed, ning oma tööd teevad nad ikka tagamõttega, et kui ükskord jõukamaks saad, siis ostma lähed ikka sinna kust kohast positiivse elamuse said ja kus sinusse suhtuti kui potensiaalsesse klienti. :D
Viimati muutis Eik, E Jaan 05, 2004 3:09 pm, muudetud 1 kord kokku.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ise olen enamuse oma ostudest sooritanud Tartus Trapperist, kuna valik kõige suurem. Klienditeenindus on jälle Lõunakeskuse Jahipaunas parem.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Kui Tallinnasse satun külastan, enamasti kõiki relvapoode, aga lemmik on Tartu mnt Küti äri, kuna sealsete müüjatega on kena targutada (heas mõttes).Isegi piinlik on teinekord ostuta lahkuda. Eks see poe käive sõltu ka paljuski müüjast.
Egas elevant pole siga!
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Eelistan ka Tartus Trapperis käia.
Kas tuleb jaht???
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Meeldivad müüjad on Tartu mnt. Küti Äris
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Teder kirjutas:Meeldivad müüjad on Tartu mnt. Küti Äris


Jah ,kui jutu peale saad,siis läheb ikka tund ära :D ,kuuleb huvitavat infi seinast seina,samas Mustamäe teel müüjate poole peal ümargune null. (n)
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

mõtetu koht

Postitus Postitas laurits »

Mina enam jahiasju Mustamäele ajama ei lähe?
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas shikaree »

No sellest Tartu mnt Küti Ärist ei arva ma mitte sittagi. Käisin seal uurimas Sako 222Rem moona kohta, ja küsisin, et kas meestel endal ka selle moonaga kogemusi on. Ei olnud, aga üks tarkpea arvas, et mis vahet seal on, kas lased 222 või 30-06ga, sokul lendab kaela lastes pea niikuinii minema...
Ja teine jama koht on Sikupilli pood.
seal on teine rebane!
Foxter
Postitusi: 36
Liitunud: T Nov 02, 2004 9:53 pm

Postitus Postitas Foxter »

No tundub, et arvamused seinast seina. Eks ta vist olenegi ka konkreetselt hektest mil ühte või teise poodi satud. Tähtede seis müüjal paha või tervis jukerdab ja tont teab mitu sada asja veel. Müüjadki ju inimesed ja ikka 100% ajast ei suuda kahjuks keegi meist tipptasemel suhelda, müüa jne. Ise käisin hiljuti ( seoses vintrelva ostusooviga) terve tiiru Tartu ja Tallinna poodidele peale.
Parim kaubavalik (üleüldse suurim relvavalik ja eriti palju ka riietust) oli Faehlmani tn Deerhunteris, samas minuga just eriti tegelema ei kiputud. Ümera keskuse Deerhunteris valik tunduvalt kesisem ent müüja seletas ja valgustas mind vägagi pikalt laialt ja oli igati lahke ja abivalmis.
Tartu mnt Kütiäris kaubavalik keskpärane ja püssa hetkel üldse väikse valikuga, müüja oli aga samuti asjalik ja viitsis tegelda, kuigi tundus peris tugevas pohmakas olevat :lol: .
Sikupilli jahipaunas oli valikut, aga pood ülikitsas.Teenindus oli lahke ja abivalmis, aga müüa natu noor ja roheline, pidi tihti lattu hõikuma ja abi paluma.Sellegipoolest hindaks heaks kogu värki.
Tartus Trapperis paraku ka relvavalik vähemasti tagasihoidlik, aga see noor tipsi oli tõesti asjalik ja tore. Lõunakeskuse Jahipaunas valik sama suhtumine ka sama ent suhtumine muutus oluliselt paremaks kui ka raha sai liigutama hakatud :lol:
Mis häiris oli see, et mitte üheski poes ei olnud anda või ei tahetud anda kaasa pakutavate relvade nimekirja koos hindadega. Ei teagi kohe miks.Väidetavalt hinnad muutuvat väga tihti, aga minul oleks ikkagi olnud kergem kohe teha esmane valik ehk mida saan endale lubada ja mida kohe kindlasti ei tasu uuridagi. jama oli ka see, et relvi ühes poes vaid enamasti vaid kahelt või kolmelt tootjalt ja kohapeal veel üldse valik ahtake. Ehk olid ära ostetud või ka jällegi nn Eesti eripära, millest siin mujal juttu on olnud. Igal pool, aga lubati, et kohe kohe kuu jooksul on kaupa tulemas. Seega trehvasin ehk valel ajal.
Laia kaubavalikut silmas pidades igatahes nr 1 see kesklinna Deerhunter Päälinnas. Loodetavasti oli pisutki abi ja infot.
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

Ise olen suht pidev Deerhunter kaupluse klient ja olen siiani igati rahul. Enamus oma jahitarvetest olen just sealt soetanud. Teenindus on tasemel ja ka hinnad on siiani olnud soovi korral täiesti läbiräägitavad.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Eks ole ka mõnes poekeses käidud ja ka mõni püssikene ostetud.
Nõuga on kõvasti abiks oldud Tartu mnt. Küti Äris aga kuna seal pole suurt valikut kohal on mindud soovitusi Mustamäele realiseerima. Nii ma omale Sako saingi. Deerhunteris hea valik küll aga suhtumine jätab kohti kõvasti soovida. Jutumehed on nad küll kõvad. Ülemistest on saadud paremat infot. Kui sõidad sita autuga Deerhunteri ette ja siukest nägu ka pias pole et 100 tonni taskus siis suhtumine veits teist moodi küll. Norma moona annab ka ilmselt mõistlikuma hinnaga müüa kui seal. Vähemalt ülejäänud poed seda teevad. Kokkuvõttes siiski asjalik pood ja eks sealt ka varustust soetatud. Oleks praega naise käest dabroo olemas :D läheks ommepäev 243-e oma 30-06 kõrvale vaatama ja just Deerhunterist.
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

Joss kirjutas:Eks ole ka mõnes poekeses käidud ja ka mõni püssikene ostetud.
Oleks praega naise käest dabroo olemas :D läheks ommepäev 243-e oma 30-06 kõrvale vaatama ja just Deerhunterist.

Neil ole seal ühtegi .243 win. Aga jutumehed kõvad :wink:
Vasta