jahikauplus

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

DH

Postitus Postitas einstein »

Minu kogemus ütleb, et Fahelmani Deerhunteris pole üldse vahet mis autoga kohale lähed või mis seljas. Mind pole seal KUNAGI teenindatud kui klienti kes juhuslikult peaks ka veel kuningas olema. Küll vesteldi kliendiga pikalt ja viisakalt kelle nägu vist müüjale tuttav oli. Mulle jäi mulje et olin hommikul nähtamatuks tegeva pintsaku selga pannud ja seda mitte ainult üks kord. Nipp on vist selles, et sisenedes peab kohe ukselt küsima enesekindla kõva häälega "kus teil need köikse kallimad püssid ka seisavad?"
Seevastu mustamäe küti äris küll tihtipeale kipub käsi proovima kas mul tõesti on peas kuldne kroon.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Ülemiste keskuses sõltub palju müüjast. üks on nõus lahkelt natuke allahindlust tegema, teine seevastu üritab juurdehindlust teha.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahipood

Postitus Postitas jorr »

Et kellegil on jahisaabas 15-a vastu pidanud seda usun täiega ja meil kigseppadel selline ütlus, et saapad kestavad 10a kui hiired ära ei söö ja jalga ei pane. :D
Selles Tartu Deerhunteris siiski ka üks vanem härra müüjaks kes ikka asjalikult(vähemalt minuga) käitus.Ja mis huvitav,huvitav padruneid müüs lausa tükikaupa!Olin muide poes ka ainuke ostja aga hind ikka kroon kallim kui Trapperis.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

järgmine kord kui tartus DH-sse lähen ,siis laenan mõnelt sõbralt ärevama auto ja panen selga oma parimad riided, ehk siis olen kah väärt klient olema

aa, ja see krdi pood neil ju ikka veel pool tühi :D
Kaks eestlast, kolm arvamust
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

astusin õhtul mustamäe tee küti ärist läbi ja teenindus oli väga norm. ja sain ka oma soovitud moona lõpuks kätte :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

rajaleidja kirjutas:Ülemiste keskuses sõltub palju müüjast. üks on nõus lahkelt natuke allahindlust tegema, teine seevastu üritab juurdehindlust teha.

Selle kohta juhtusin pealt kuulma Tartu Jahipaunas üht toredat lugu. Nimelt tuli poodi ostja, ostis ta seal mis ostis, tähele ei pannud ja siis küsis müüjalt sõbrahinda. See selle peale kohe, et mis asi see veel on? Sõbrahind pidi olema toote hind +20%, sest sõber ikka pidi teadma, et sõbral raha on. :)
Mida aeg edasi seda enam hakkab mulle Tartu Jahipaun meeldima.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Olles palju kordi külastanud Tartu Jahipauna võin märkida, et kliendiga tõesti tegeletakse meeldivalt, vahet tegemata kas ostad kalli püssi või mõned padrunid.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Kui järjekordselt jutuks on läinud, siis meeldivaimad mälestused on Trapperist. Kuigi seal olen suht harv külaline, osatakse seal meeldivalt suhelda, ka siis, kui just ostmas pole.
Mujal on nii ja naa, Lõunakeskuse Jahipaun kipub ka juba vägisi paljuräägitud Deerhunteriga konkureerima, kui sa ostja ei ole, palud üht-teist lihtsalt näidata, on kohe hoiakus ülbav noot domineeriv.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Väga positiivsed kogemused Tartu mnt Küti Ärist. Mustamäe teel ka üks väga ok mees kes vaatamata "kõvale kiusamisele" on alati abiks olnud.
Sikupilli Jahipaun ka väga OK.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Mehed on ju veel üks pood Tallinna piiril. Nimelt Normark, mis asub BRC autukeskuse taga. Müütab igast kalamehe/jahimehe tarvikuid ja muuhulgas ka Remingtoni püsse. Ise paaril korral padrunt ost.
Uutest Remingtoni ostudes pole küll foorumis juttu olnud.
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Postitus Postitas villuvih »

küsimusele: kas hinnaalandust ka saab?
vastuseks: Mustamäe Kütiäris " jah ikka", vähemalt 7% olen alati alla saanud.
Tartu mnt Kütiäri- "See on niigi odav".
Jahipaun- sikupillis ja rocca al mares "Ei ei mängi välja".
Ülemiste Deerhunter- seal pole kaupmehed just jutukad.
Olen veel tähele pannud et Mustamäe Kütiäris on alati samad mehed üks noorem ja teine siuke pikem. Teistespaikades on ikka uued näod vastuvaadanud
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

ae ae

Kui enam-vähem kokku võtta, siis kuulub virtuaalne rändkarikas Tallinna Mustamäe tee Kyti Ärile :A
Aitäh sealsele rahvale jahi- ja kalameeste hea kohtlemise eest.

Kes lõunapoolsete valdade meeste tänukarika saab, seda ma ei tea.
Hundist toakoera ei saa.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Estlander kirjutas:Kes lõunapoolsete valdade meeste tänukarika saab, seda ma ei tea.

pakuks Trapperi kenale näitsikule :lol:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

See sobib, kuigi teised kauplused võivad ju nuriseda et tegemist on kõlvatu konkurentsiga :wink: Samas keegi ei keela ju neil kenasi müüjannasi palkamast ....
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

Tartu Jahipaunas on üks tumeda peaga vend täiesti norm. Selgitab ja ajab muidu asjalikku juttu. Samas oli seal mingi aeg üks heledapäine "moron", kes muud ei teinud kui ülbitses. Keerasin poole jutu pealt leti juures ümber ja kõndisin minema. No krt...tigedaks ajab...saan aru, et klient EI PEA olema kuningas, aga viisakat käitumist ootaks siiski. Viimasel ajal olen paar korda jälle käinud seal ja seda noort säga pole õnneks näinud ja kui näen, siis jääb külastus vahele :evil:
Kaks eestlast, kolm arvamust
Vasta