jahikauplus

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Jah,Trapper tundub Tartu poodidest parim olevat,on kaupa, on valikut ja ka asjalikud müüjad.Aint neid näitsikuid oli kaks ja isegi üks vanem daam liikus leti taga vahel ringi.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

jorr kirjutas:Jah,Trapper tundub Tartu poodidest parim olevat,...Aint neid näitsikuid oli kaks ja isegi üks vanem daam liikus leti taga vahel ringi.
:?: :?: :?:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Eks jorr neid "vanemaid" daame kes leti taga vahel liiguvad käigi piilumas... :oops:
ikka lõbusalt
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahikauplus

Postitus Postitas jorr »

Tjah,nende pärast ma ikka Trapperisse lähen,aint see vanem daam on tuttava poisi naine, niiet ega palju vaadata kannata.Kui Tartusse sattud Aivarüü,astu sinagi läbi,ehk trehvad nägema,kuigi viimasel ajal teda seal pole olnud.
Aga kauplus on aus,on kaupa ja on asjalikke näitsikuid.
noorus on ilus aeg
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Jah nii ta on, et Trapper hea pood on. Alati, kui Tartus olen käinud olen katsunud selt läbi käia. Pole kordagi põrkunud sellise suhtumise otsa nagu Tallinnas olgu siis Deerhunteris või Jahipaunas. Eriti just Deerhunterisse Ülemistes olen tihti sattunud. Kuidagi tõrge on üle ukse sisse astuda ja nii siis sealt südamerahuga mööda lähedki. Ainult siis kui häda suur astud sisse. Viimased paar korda on olnud üks noor vene poiss leti taga ja temaga olen saanud hästi suheldud. Teised persoonid ikka niisuguse suhtumisega, et mis sa siin leti ääres vahid-astu parem minema, kui küsid midagi siis mokaotsast kobisetakse vastu-alatooniga- loll oled, et ei tea või pannakse sellist pada, et anna olla. See on küll väga viletsa mulje jätnud. Ega peale relva puhastusvahendite sealt polegi muud tahtnud osta. Samas teinekord oleks hea asju kaeda kuni naine omale kõrvalosakondades asju valib. Ikka nii, et ennem vaatad-proovid-uurid, siis ostad ära. Plaan endale 22 LR muretseda, kuid Deerhunterist küll mitte.
Lähed aga Raplasse Waldu juurde-aetakse head juttu-ostad midagi veidi rohkemat-saad ka alet(kuigi vahest ostad isegi mittevajalikku kuna müüja on hea).
ikka lõbusalt
noorsaarlane
Postitusi: 60
Liitunud: P Veebr 22, 2004 7:04 pm

Postitus Postitas noorsaarlane »

Ise ütleks ka paar head sõna Rapla Waldu kohta. Väga muhe ja asjatundlik jutt, mehed on seal tõesti tasemel. Ei vaadata ainult müügimehe pilgu läbi, vaid jahimehe silmade läbi, tekkis suur usaldus selle poe vastu. Valik võiks alati suurem olla, aga asjakohane nõu on sellest vahest tähtsamgi.
Kahtluse korral jäta laskmata!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Rapla Valdu poekese kohta võib ka tõesti häid sõnu lausuda, ise olen ka läbi sõites ikka sisse astunud ja mõnusat juttu kuulnud ... üht teist ostnud ka
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Postitus Postitas uralets »

Samad sõnad Rapla Waldu kohta. Ise käisin seal kuu aega tagasi, ostsin endale TOZ-120, relvakotti, moona ja muud pudi-padi, ja ,hea üllatusena, sain ale kah. Sain eelnevalt telefoni teel vajaliku info ja kohapeal ilusti juhatati poodi, kuna kesklinnas oli palju teeremonttöid. Jäi väga positiivne mulje ja ise jäin müügimehe suhtumisega igati rahule.
sulgpall on parem kui keks
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kakuke kirjutas:Hehh, Deerhunter Tartu on pull pood. :D
Varsi on kuu möödas, kui lubasid, et Merkel letis.

Käisin täna jälle uurimas, et järsku on ime sündinud ja Merkelid kohale jõudnud, aga nagu ikka oli kõik ootuspärane.
Lubasid naljatades, et ehk see aasta ikka kohale jõuab. :?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

eilegi oli tartu deerhunter, mida üle pika aja külastada üritasin, JÄLLE tööajal suletud. no ei vea mul kohe selle poega, iga kord on kinni kui sinnakanti satun.

aga tegelikult - ehk oskab keegi foorumlastest anda rakvere jahinduspoe Anome toimiva telefoninumbri. (internetist leida oleval ei vastatud). tahaks mõne asja saadavalolekut uurida.
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

Igor Selezov
AS ANOME
Koidula 11
44308 Rakvere
Tel: +3723255139
Mob: +3725067920
Fax: +3723255138
e-mail: anome@neti.ee
Jallo
Postitusi: 16
Liitunud: T Apr 24, 2007 8:03 pm

Postitus Postitas Jallo »

Rapla Waldu poe kohta ka kiidusõnad, minu poolt vähemalt. Läksin sinna plaaniga kott osta aga tulin ära koti kolme karbi padrunite ja puhastuskomplekti ja õliga. Minu ees olid kiibitsejad kes mingit optikat ja püssi uurisid aga neil lasti ise edasi uurida ja tegeleti minuga, olin tunkedes ja jube ja ei olnud kindlasti näha et mul raha oleks aga mina jäin vähemalt väga rahule. Samuti on sõber sealt püssi ostnud ja jäi ka väga rahule. Mehed on ise jahimehed ja jagavad asja.
Ahjaa polnud neil kroonist tagasi anda siis anti a3 formaadis märkleht selle asemel :D
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Jallo kirjutas:...Ahjaa polnud neil kroonist tagasi anda siis anti a3 formaadis märkleht selle asemel :D

Vot sellised ongi õiged kaupmehed ... mull offtopic mälestus ühe Nivale juppe müüva poe kohta, iga ostuga saad kaasa kommi-küpsist, suurema ostuga taheti vägisi tasuta kaasa sokutada autodeodoranti, kui sellest koera vastumeelsuse tõttu selliste aroomide peale ära ütlesin siis anti ikkagi kaasa puhastuslapid ... minu sügav respekt!
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Zake
Postitusi: 37
Liitunud: E Veebr 09, 2009 8:04 pm

Re: jahikauplus

Postitus Postitas Zake »

rakvere anome jahiriietuse poolt ka esindatud?
achtung
Postitusi: 102
Liitunud: E Okt 19, 2009 7:31 am

Re: jahikauplus

Postitus Postitas achtung »

Anome kaupluses jahiriideid ja palju muudki.Teenindusegagi saab rahul olla.Hinnad vist ka paindlikud.Riidekraam üleval ning piibud-ridvad keldris.Mulle meeldis.
Vasta