Kariloomad söödapõllul

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Tormis
Postitusi: 290
Liitunud: N Juul 08, 2010 4:40 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas Tormis »

Paar aastat tagasi karjatas lambakasvataja oma sajapealist lambakarja jahimeeste nisupõllus, ei aidanud rääkimine ega midagi. 01. augustil, kui tuvijaht algas ja viljapõllus paugud käima hakkasid, siis lammaste omanik jooksis mööda küla ja palus naabreid appi, et jahimehed lasevad tema lambaid. Peale seda ehitati lambaaed kohe kõrgemaks.
h.e.s.
Postitusi: 1
Liitunud: P Nov 24, 2013 8:24 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas h.e.s. »

Jutt on hea ja murre suur. kuid ma tean nii looma omaniku kui jyrit ja antud sööda plaatsi. See maa on looma omanikul rentis juba vist 5aastad ja muud põlud 1,5km radjuses ka. Nii et jüri suur murre on minu meeles küll üle aru. :?: Ja looma omanik on küll oma karja koplist pitanud sinu poold vikaseks lastud sigu taga ajamaa. Põllu juurde tagasi tulles siis vist andis loomaomanik selle sööda põllu jaoks isegi vilja. Nii et kui maa on temal rentil ja ta laseb teil seal sigu sööda ja annab ka seemne. Peale selle sõidade põllud ka mustaks.
Ja seltsis on looma omanik ka oma tehnikaga kokku age appiks olnud ja kui mina olin seal loomaomaniku juures tööl siis kõik laupäevad hommikud lasi mull metsa teed lumest lahti lükkada oma kullu ja kirjatega. Nii et suhtle looma omanikuga ja käi ikka ühisjahil ka kus sind ma see aasta näinud ei ole. Juttu mees mure jüri.

Kikku sõber
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas pktaks »

Misasi SEE nüüd oli??? :shock:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas andrus »

See vist on see,et musta pesu tuleb ikka kodus pesta!
jahismurf
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas MLP »

päris hea! kas on võimalik ,et selline on üldse kuskil seltsi liige?! :M ,aga jh :P
sinu nukker noku!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas puugi »

Pole lihtsalt sõnu.Moderaatorid võiks asja üle kaeda. :M
Üldse ei imesta,et Jyri metsast eemale hoiab. :D
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas Välek »

puugi kirjutas:Pole lihtsalt sõnu.Moderaatorid võiks asja üle kaeda. :M
D
Puugi, hulluks oled läinud ve? Moded, unikaalsust ärge puutuge!!! :lol:
jyri

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas jyri »

puugi kirjutas:Üldse ei imesta,et Jyri metsast eemale hoiab. :D

Jyri metsast eemale ei hoia, lihtsalt SUURTES ühisjahtides teatud põhjustel ei osale.
Aga muidu osalen seltsi "tööpäevades"; laskmises ja teistel üritustel .Ühisjaht pole aga teatavasti kellelegi kohustus :M
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas Metslane »

Väleku kommentaar saab siit üle "Jahifoorumi laigi".
Aim small, miss small!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas kakuke »

Jüri ise selle teema ülesse tõstis, eks see ole tema öelda, kuna teema kinni panna. ;)
Selles osas ma olen temaga vägagi ühte meelt, et ühisjahis käimine pole kohustus.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Tormis
Postitusi: 290
Liitunud: N Juul 08, 2010 4:40 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas Tormis »

Meil on küll vähemalt üks ajujaht kohustuslik, sest tegemist on ikkagi seltsilise tegevusega. Kuidas vaatate sellele, kui vend on oma koertega eelmine päev kavandatava masti läbi käinud? Läheb juba teemast kõrvale aga äkki annavad moded andeks.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas kakuke »

Eks vaadata tuleb vastavalt sellele, kuidas kodukord ja omavahel varem kokkulepitud asjad ette näevad.
Muidugi saan ka neist aru, kellede jaoks muud jahti peale sea ja põdrajahi polegi. Jahtkonda võib vabalt pidada ka ntx ainult mõnd kindlat ulukiliiki silmas pidades pidada.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jyri

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas jyri »

kakuke kirjutas:Jüri ise selle teema ülesse tõstis, eks see ole tema öelda, kuna teema kinni panna. ;)
.

Mina tänan nõuandjaid,kuigi probleem ikka üleval. Kas panna teema kinni või mitte jätan foorumlaste otsustada, eriti kui selliseid "pärleid" lugeda saab.
Tormis- sinuga täitsa nõus, seepärast käin koeraga järgmine päev peale ühisjahti, mitte enne. Ja põhiliselt seal, kus ühisjati ei peeta üldse.
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas Messer »

Üks uus huvitav teema hakkab siit hargnema.
Et kas ühisjahis käia või mitte. Jahiseltsid on erinevad, mina ei kujuta seda ette, et ma ühisjahis ei käi. Mis mõte on siis jahiseltsi liige olla? Kas seltsi sisekliimaga on kõik nii tuksis, et lüüakse ühistegevusele käega?
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Kariloomad söödapõllul

Postitus Postitas kalur »

Aga kuidas sa ilma jahiseltsi kuulumata jahil käid? Töllerdad teiste armust siin ja seal. Hulka parem ju kuskil hingekirjas olla. Ehitad torni või kaks ja nokitsed üksinda vaikselt. Ja kõik on JOKK.
Vasta