Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas kakuke »

Siin on väga lihtne, nii kui jamaga tegu, läheb garantiikorras tagasi. Hiina või usasse vist sedasi tagasi ei saada.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Usa kohat ei oska öelda, aga hiinasse garantiisse saatmine sama lihtne nagu eestisse, aga lihtsalt läheb kauem aega.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eik »

kakuke kirjutas:Siin on väga lihtne, nii kui jamaga tegu, läheb garantiikorras tagasi. Hiina või usasse vist sedasi tagasi ei saada.


Sellepärast meil e-poes neid odavaid hiinakaid polegi, et ei tööta perfektselt. Rahulik uni maksab ka midagi!! :)
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Ei tea, milliseid hiinakaid te mõtlete, aga tuleb tellida õigest kohast ja õigeid kaameraid. Samasuguseid kaameraid müüvad hiinas saajad firmad, kui mitte rohkemad. Nende kvaliteet on ka muidugi seinast seina. Ise olen juba peaegu 2 aastat ajanud ühe ja sama firmaga ning pole probleeme olnud. Väiksed viperusi ikka juhtb, kuid kõik on ilusti korda saanud.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Mart »

Eohippus kirjutas:Ei tea, milliseid hiinakaid te mõtlete, aga tuleb tellida õigest kohast ja õigeid kaameraid. Samasuguseid kaameraid müüvad hiinas saajad firmad, kui mitte rohkemad. Nende kvaliteet on ka muidugi seinast seina. Ise olen juba peaegu 2 aastat ajanud ühe ja sama firmaga ning pole probleeme olnud. Väiksed viperusi ikka juhtb, kuid kõik on ilusti korda saanud.


Mis firmat esindad. Pole kusagil reklaami ega muud infot,et midagi maale tood ja edasimüüjatele pakuks. Paarikümne kaamera müük pole tõsiseltvõetav argument, et kaamerad töötavad perfektselt. Jutuks hea küll, tootja alla konti ei hakka juttu tegemagi ja see nn firma on vist lihtsalt üks alibaba soolapuhuja.
Meie kogemus on selline,et isegi kaamerad,mis Soome turul, ei toimi meie kliimas. Leidsime ühe "nipi" kuidas neid meie kliimas toimima saada, aga kui oma ideedega välja tulime,siis kadus see nn firma nagu vits vette. Neid laias maailmas õnneotsijaid pilukaid on ikka sitaks. Selleks et öelda, et mingi Hiina firmaga diili ajad,pead ikka kohapeal ära käima ja näitama,et oled suur valge mees ja vajadusel võimeline tegudeks. :D
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Ega ma polegi mingi müügimees. Ei esinda otseselt kedagi, ega ole mingi maaletooja, vaid need kes teavad, et minu kadu saab kaameraid kui vaja, siis need ka saavad. Ja kindlasti magavad rahulikumalt, kui need, kes on ostnud poole või terve palga eest endale kaamera. Aga igüks ajab oma asja ning peasi, et kaameraostjad oma kaameraga rahul oleksid ning kaamera vigadeta töötaks.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eik »

Eohippus kirjutas:Ega ma polegi mingi müügimees. Ei esinda otseselt kedagi, ega ole mingi maaletooja, vaid need kes teavad, et minu kadu saab kaameraid kui vaja, siis need ka saavad. Ja kindlasti magavad rahulikumalt, kui need, kes on ostnud poole või terve palga eest endale kaamera. Aga igüks ajab oma asja ning peasi, et kaameraostjad oma kaameraga rahul oleksid ning kaamera vigadeta töötaks.


Sellepärast sa ei esindagi kedagi ega midagi, sest siis tuleb riigimakse maksma hakata ja siis ei ole see hind enam nii "moosine", lisaks sinna juurde veel ka remondi ja saatmiskulud ning ühelhetkel on "kaameramees" kadunud !
Ma ei õelutse aga selgitan kuidas hinnad kujunevad, tasuta ei tee seda tööd ka sina.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Loomulikult omakasu võtab igaüks ning asi pole maksude maksmises, aga enamus üritavad kohe "rikkakas" saada. Kui kaupmees müüb mulle näiteks 10 euro eest produkti, siis 5 eurot (vahel isegi rohkem, oleneb kaubast) lükkab kaupmees oma taskusse. See on juba teine teema.
Iga lõpp on uue algus...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas andrus »

50 eurise kasumiga päevas just kaua uksi lahti ei hoia ja riiiulitel valitseks tühjus.
jahismurf
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas rajaleidja »

Eohippus kirjutas:Kui kaupmees müüb mulle näiteks 10 euro eest produkti, siis 5 eurot (vahel isegi rohkem, oleneb kaubast) lükkab kaupmees oma taskusse. See on juba teine teema.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Krt kui ma sellise äriplaaniga läheksin panka, siis mind mitte ei saadetaks ainult uksest välja vaid põhikooli tagasi. Kes natukenegi kaubandusega kokku puutunud, siis see peaks teadma, et käibemaks, tolli tasud jne on lõppkokkuvõttes ühed väiksemad, kui ettevõttel natukenegi suurust on ja mingid kaubamärki esindatakse. Aga see siin natukene vale teema, kus rääkida tööjõu kulust, rendi pindadest, korralike raamatupidamis programmide maksumusest, garantiisse kantud seadmete hoiustamisest 1 aasta jooksul ja nende saatmisest tagasi tehasesse jne.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

andrus kirjutas:Eohippus kirjutas:Kui kaupmees müüb mulle näiteks 10 euro eest produkti, siis 5 eurot (vahel isegi rohkem, oleneb kaubast) lükkab kaupmees oma taskusse. See on juba teine teema.


See oli lihtsalt üks väga väga lihtne näide. Alati saab ju uue teema teha, kui kellegil huvi on.
Iga lõpp on uue algus...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas aivar00 »

Ütleks kokkuvõtteks - vaba maa ja igal ühel vaba valik kuskohast mida ostab.
ikka lõbusalt
Siimus
Postitusi: 1
Liitunud: E Okt 29, 2012 1:44 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Siimus »

küsimus oleks selline et kuidas kaamerast pilti telefoni saada mis lünka mis nr panema peaks?
kaameraks ltl acorn
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

Mis operaator? Mis kaart? Ltl5210MM seadistamisel "setup" programmiga valid näiteks rippmenüüdest Auto->Estonia->ELISA, "Phone nr" reale paned tel nr kuhu tahad saata. Sel juhul saadab MMS-i paketipõhise hinnaga (~0.35). Kui kasutad Elisa ZEN kaarti ja oled selle registreerinud "Pling" keskkonnas, võid tel nr kohale panna lühinumbri 13323. Siis saadab pildid Plingi veebilehele.
ZENi kasutajatele on plingimine tasuta, kui viimasest vähemalt 5 euro laadimisest ei ole möödas rohkem kui 30 päeva. Kui laed vähem, siis on võimalik tasuta plingida ka boonuspunktide eest. Selleks on vaja vähemalt 100 boonuspunkti....
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Aasta on 2013; kas on lõpuks turule jõudnud mõni metsakaamera, mis suudab pilte saata otse pakettandmeside kaudu (SMTP vms abil) ja ei vaja selleks siiani ülemõistuse kallist MMSi?
Vasta