Jahti-Jakt Kaugusmõõtja

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

mõõdab nii jardides kui meetrites. valik on kasutajal.
peeter

kaugusmôôdik

Postitus Postitas peeter »

Sai ka kaua uuritud ja valitud , lôpuks jâid sôelale need kaks :
http://www.midwaysuomi.com/apps/eproduc ... mID=358219
http://www.midwaysuomi.com/apps/eproduc ... mID=847034
Arvan ,et sellest 700 jardi omast peaks minu vajadustele piisama . Elu on nâidanud , et nii kui mingi mingi uue asja soetad tahab ka kohe môni sôber seda omale . Nii sai igaks juhuks tellitud kaks tûkki . Kogu kupatus
Eesti kohapeal 1 tk. 5384 krooniga . Nâdala pârast peaks olema asjad kâes .
Üle 700 jardi minu jaoks praktiline môôtmis vajadus puudub . 150-400 meetrit on see vahemik , mis huvi pakub . Kauguse hindamine on problemaatiline just hâmaras , udus , vihmas ja lumesajus . Ka siis kui mingi veekogu jââb vahele on pâris keeruline . Eks varst selgub , kas selline môôtevahend ennast ka ôigustab . Suures osas sai valik tehtud just just erinevates vâlismaistes foorumites leiduva info pôhjal . Jârgmine valik oleks olnud just see riistapuu mille sammahabe soetas . Seekord valisin puhtalt hinna jârgi .
LauriV
Postitusi: 50
Liitunud: K Veebr 08, 2006 10:19 pm

Postitus Postitas LauriV »

mul endal on Buchnelli oma ja sellega on nii et ega ta väga hämaras ja udus võtta taha, sest laserkiir mida aparaat välja saadab hajub kuidagi ära. minu oma tellitud usast, vahemaa on kuni 500m ja täpsuseks näitab 0,5m.

kaugusemõõtja on minu jaoks tarvilik just päevasel ajal ja õhtul kui kuskil pikkadel põllumaadel kedagi luurad. olen üritanud ka öösel katsetada kuid samale objektile suunates näitab liiga erinevaid tulemusi, ei tea kas konkreetse isendi viga või on kõik sellised.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ei kipum nad jah töötama udus,vastu eredat valgust ja lumesajus.Kiir peegeldub takistuselt tagasi (udu ,lumesadu ) ja näitab mingit väikest kaugust. Pimedas töötab minu oma küll!
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: kaugusmôôdik

Postitus Postitas Mart »

peeter kirjutas:Sai ka kaua uuritud ja valitud , lôpuks jâid sôelale need kaks :
http://www.midwaysuomi.com/apps/eproduc ... mID=358219
http://www.midwaysuomi.com/apps/eproduc ... mID=847034
Arvan ,et sellest 700 jardi omast peaks minu vajadustele piisama . Elu on nâidanud , et nii kui mingi mingi uue asja soetad tahab ka kohe môni sôber seda omale . Nii sai igaks juhuks tellitud kaks tûkki . Kogu kupatus
Eesti kohapeal 1 tk. 5384 krooniga ..


Ei saa sust Peeter aru, mis sellest MIDWAYSUOMI'ST promoda, sul seal sugulased töötavad või? :)

Siit oleks sama kvaliteediga asjad ehk normaalsema hinnaga saanud ja hind kaks korda soodsam.
http://www.baltichunter.ee/pood/index.p ... lter_id=42

Ja kui nii väga just Leupold, siis Trapperis vast müügis ja hind vast soomlastest odavam.

Südame ajab pahaks see soomlaste kummardamine.
peeter

Re: kaugusmôôdik

Postitus Postitas peeter »

Südame ajab pahaks see soomlaste kummardamine.


Kallis peremees !

Pole elus kedagi kummardanud , ega vast hakka seda ka kunagi tegema . Ei natuke vist eksisin , tisler on suitsusauna ukse teinud pisut madala , vot seal pean kûll kummardama ....
Nii palju kui mina tean , siis eestis ju ei valmistata ei kaugusmôôtjaid , ei optikaid , ei relvi jne... jne , seega me kôik kaudselt midagi vôi kedagi oleme selles kontektis sunnitud kummardama ! Praktiliselt midagi ei teha . Midwayid kasutan vaid nagu kataloogi , lihtne leida vajalikkku asja ja teistele nâidada . Pole elus soomes kâinud , ega lâhe ka kunagi :lol: ja Leupold on nagu ta on , vâhemasti on asjal " toimiv " garantii , vâhemalt minu jaoks seal tagatud , kus kohast mina oma asju soetan . Ja - jah , ûks sugulane tôôtab kûll sarnases fimas , aga see on hoopis Cabelas .
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Peeter, su jutus puudub igasugune loogika. Samad kaubad ju cabelasest üle 1000.- ja rohkemgi soodsamalt oleks saanud ja kui suguseltsi värk, siis õige mitu tuhat. :) Ja pole sel cabelase garantiil ka vast häda midagi, kui käsi juba sees. :)
Ja mis sa siis sealt midwaysuomist üldse ostsid, ajaliselt kah midagi ei võida.

Miks ma selle pisukese särina privas ei saatnud, siis inimesed ei viitsi foorumi reegleid lugeda ehk õpivad teisedki siit midagi.
Oleme paljudesse asjadesse tolerantselt suhtunud ja foorumi reeglites näpuga järge ei aja. Aa ühelt jalalt teisele karata - "midwaysuomi, midwaysuomi", pole siin selleks koht. Ja miks ma sellele nii vastu olen, peaks nagu mõtlevale inimesele selge olema ja mitte naiivsekest mängima.

Peter jõudu ja jaksu ja rohkem lugupidamist teiste tegemistesse.
Näkku sülitamist ei respekteeri, selleks on admini paneel, mis olukorrad lahendab.
peeter

Postitus Postitas peeter »

Ja mis sa siis sealt midwaysuomist üldse ostsid, ajaliselt kah midagi ei võida.

"midwaysuomi, midwaysuomi", pole siin selleks koht.


Peter jõudu ja jaksu ja rohkem lugupidamist teiste tegemistesse.
Näkku sülitamist ei respekteeri, selleks on admini paneel, mis olukorrad lahendab


1. Pole vâitnud , et sealt ostsin . Ja kui olekski ostnud kas on keelatud ...

2. Samas teemas teine postitus sisaldab samasugust vihjet " midwaysuomi - le " just kui ûhe administraatori enda poolt , tehke oma kodukord omavahel kôigepealt selgeks , pange reeglitesse ûles ja austage neid ise kaa ...

3. Suhtun alati kôigisse lugupidamisega , ei saa omaks vôtta pattu mida pole teinud . Millegi peale sûlitamisena saab antud juhul kâsitleda kellegi teise tegevust foorumi reeglite eiramisel , kelle tegevus see on saab igaûks ise aru kui tâhelepanelikult kogu teema lâbi loeb ...

Pâikest Sullegi Mart ... ja rahu , ainult rahu . Ning ilusat saabuvat EESTI ISESEISVUSPÄEVA !
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

peeter kirjutas:Eesti kohapeal 1 tk. 5384 krooniga . Nâdala pârast peaks olema asjad kâes .


Selles lauses peitub konks, kus kutsud otseselt enda käest ostma.

Privas räägime asja selgeks.

Konkreetne keskkond on jahindusfoorum ja althõlma äri ajamiseks ikka "Kuldne Börs" jmt. lehed.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Re: kaugusmôôdik

Postitus Postitas sergo »

Mart kirjutas:
peeter kirjutas:Sai ka kaua uuritud ja valitud , lôpuks jâid sôelale need kaks :
http://www.midwaysuomi.com/apps/eproduc ... mID=358219
http://www.midwaysuomi.com/apps/eproduc ... mID=847034
Arvan ,et sellest 700 jardi omast peaks minu vajadustele piisama . Elu on nâidanud , et nii kui mingi mingi uue asja soetad tahab ka kohe môni sôber seda omale . Nii sai igaks juhuks tellitud kaks tûkki . Kogu kupatus
Eesti kohapeal 1 tk. 5384 krooniga ..


Ei saa sust Peeter aru, mis sellest MIDWAYSUOMI'ST promoda, sul seal sugulased töötavad või? :)

Siit oleks sama kvaliteediga asjad ehk normaalsema hinnaga saanud ja hind kaks korda soodsam.
http://www.baltichunter.ee/pood/index.p ... lter_id=42

Ja kui nii väga just Leupold, siis Trapperis vast müügis ja hind vast soomlastest odavam.

Südame ajab pahaks see soomlaste kummardamine.


ma hea meelega kalduksin ainult ühe firmaga ostuasju ajama, palun kinnita siin ja nähtavalt kas võtad ka garantiid võimalike jamade eest ja millised need võiksid olla? Vabandan kui pole varem ära tabanud.
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

abivahendid

Postitus Postitas Kallekke »

LIhtsalt puhtast uudishimust küsiks siin sõnavõtjate Mardi ja Peetri küest et kas see Cabela kauppa Eestisse ka saadab ja kas garantii toimib ning millise tähtajaga kohale jõuab?

ise ka siiani Soomlasi kummardanud ja sellest Midwayst (loodan et Mardi käest hirmsasti võtta ei saa) asju tellinud on nädalaga kohal olnud -kui laos kaup olemas-garantii ka toimib +see et tellija käest kuuleb veel kõik kauba head ja vead ka kui kenasti küsida . hind sutsu kallim vist jah osadel asjadel aga vähemalt saab. see et nad ise Eestisse ei saada lahenes ka tuttavate reisimisega ära.
Järsku kellelgi on kogemust Cabelasega oleks huviline kuulama?
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: abivahendid

Postitus Postitas Eik »

Kallekke kirjutas:Mardi ja Peetri küest et kas see Cabela kauppa Eestisse ka saadab ja kas garantii toimib ning millise tähtajaga kohale jõuab?


Mingit osa kaupadest saab, lisandub 40% saatekulu+käibemaks 18%(sinna alla läheb ka saatekulu)+tollimaks, arvutage siis ise mis see nali maksma läheb. Enamust tehnilist kaupa ei saa tellida Eestisse.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: kaugusmôôdik

Postitus Postitas Mart »

sergo kirjutas:ma hea meelega kalduksin ainult ühe firmaga ostuasju ajama, palun kinnita siin ja nähtavalt kas võtad ka garantiid võimalike jamade eest ja millised need võiksid olla? Vabandan kui pole varem ära tabanud.


Garantii.

Kuni seadusega ette nähtud pretensiooni esitamise tähtaeg kehtib,
vastutame me Baltic Hunteri müüdud toodete eest.
Prohunter
Postitusi: 2
Liitunud: T Dets 11, 2012 10:53 pm

Re: Jahti-Jakt Kaugusmõõtja

Postitus Postitas Prohunter »

Lugesin kõiki postitusi huvi pärast, kuna oman Jahti Jakt-i kaugusemõõtjat. Kui kedagi veel huvitab, siis: soetasin aastaid tagasi (tõenäoliselt esimesel aastal, kui neid Eestis pakkuma hakati). Olen rahul. Kvaliteet rahuldav, optika võiks vähe parem olla. Kasutan maastikul , ka kütiliinis, enda piiride paika panemiseks, kuna ei oma just väga head kauguste mõõtmise võimet üle saja meetri kaugustel. Lühidalt, on mind hästi teeninud, üks kord olen
patareid vahetanud.

Sai nüüd üks vana teema üles soojendatud, aga võib-olla pakub kellelegi huvi.
Vasta