Ettepanek

Siin võiks esitada küsimusi , mis puudutavad jahindus- ja relvaalast seadusandlust ,et oma ala tundvad inimesed saaksid teile vastata.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas sooviku »

See on ju kindel,et kui paned oma nime siis kukutakse kohe googeldama :) .Kui nüüd juhtub mingi väike patt hingel olema,siis hakatakse kohe foorumis seda parajal võimalusel nina alla hõõruma.Ehe näide on ju kasutaja "kauposaarva".
Kindlasti on see oma õige nime all esinemine kõikides foorumites läbi käinud teema.Mina leian,et rahulikum on olla edasi "soovikuna",kui....Eks iga ühe oma asi,kui kuulus ta tahab olla.
Naine võib olla,koer peab olema!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Mart kirjutas:Tore kuulda, et paljud soovivad aliase kasutamise asemel enda nime all foorumis postitada. Kasutajanime saab igaüks ise muuta, selleks kliki lehe päises asuval lingil " Kasutaja paneel ", sealt edasi " Profiil " -> " Konto sead

Ma ei saa küll millegipärast sellega hakkama,kuigi jälgin juhiseid :M
Sooviku ,kas südametunnistus on must v kardad represioone? Ja ise riputad veel endast pilte siia ülesse! :D
Viimati muutis Ahto Kattai, N Dets 20, 2012 8:55 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas sammal.habe »

nuh, ei pea ju ome nime all esinema otsingumootorite rõõmuks. aga võimalus õige taust leida võiks olla näiteks profiilis olemas. mind näiteks on kunagine Erametsaliidu pealik õige kiiresti tuvastanud kui siin foorumis kriitiline olin :D

muide, Mart, näib et tavakasutaja ei saa oma konto seadete alt kasutajanime muuta.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Ettepanek

Postitus Postitas Eik »

sammal.habe kirjutas:
muide, Mart, näib et tavakasutaja ei saa oma konto seadete alt kasutajanime muuta.


Saab muuta, all pead lisaks ka parooli sisestama, et muudatusi kinnitada.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Saab ligi alates maili adressist ,kasutaja nimele ei pääse kuidagist ligi.Kui see on siiski võimalik ,siis tehke puust ja punaseks.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas kakuke »

kult kirjutas:Saab ligi alates maili adressist ,kasutaja nimele ei pääse kuidagist ligi.Kui see on siiski võimalik ,siis tehke puust ja punaseks.

Vaata, kas sellise koha leiad ülesse?
Seal nime kohal saadki oma nime ära muuta ja see siis hiljem parooliga kinnitada.
Enda nime hetkel muutma ei hakka, kuna paljud niigi teavad, et olen tegelikult Janek Kuld, aga sõbrad ikka kutsuvad mind kakukeseks. :) Mul ka ka nagu iseenesest suht ükskõik, mis nime all teised siin esinevad, kuna aktiivi suuresti ikka tean nii nime järgi, kui ka nägupidi. Omaette teema oleks see, kui kõik vaid pärisnimedega saavad siin esineda.
Manused
konto.JPG
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas andrus »

Teil rohelistel ja punastel see vist jah õnnestub aga teistel on nimi must ja valiku võimalus puudub.
jahismurf
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas aivar00 »

Just, just. Ei ole küll arvutiguru ja nimi ka muutmist ei vaja - lihtsalt huvi pärast proovisin Mardi ja Kakukese õpetuse järgi. Paistab et peab lisaks punasele ka puust ette tegema - no ei lase kasutajanime muuta :oops:
ikka lõbusalt
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Kui paar aastat tagasi oma kasutajanime pärisnimega asendasin, õnnestus see Kakukese viidatud viisil. Nüüd nimerida enam muutma ei pääse tõesti. Ehk targemad leiutavad mingi lahenduse, kuidas kaasfoorumlaste soovidele oma kasutajanime muuta vastu tulla :wink:
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Ettepanek

Postitus Postitas Välek »

Mart kirjutas:
Edasi muutub asi natuke keeruliseks. Kuna foorumites on ülemaailmselt üldiseks tavaks kujunenud, et kasutajad saavad kasutada oma nime asemel aliast, siis ma ei tea, kuidas suhtub EJS juhtkond anonüümsetele küsimustele vastamisse. Tore oleks,kui see toimiks stiilis, küsimus-vastus, aga tundes foorumi keskkonda, siis kujuneb see ülepaisutatult emotsionaalseks dikussiooniks ühelt poolt ja teisalt jälle ei soovita talletada jäädavalt interneti otsimootorite mällu nende poolt välja öeldut.

Teeme parem ühe sammu korraga ja tundkem heameelt, et meist üldse on välja tehtud.

Lugupeetud Lehe Päälik! Vaatame olukorda veidi teisiti. Kui ID kaardiga kuidagimoodi kuskile sisse logida, on isik tuvastatud. Senikaua, kui seda tehtud pole, saab alati soovi korral valenime alt esineda... Seetõttu jäävad küsimused põhimõtteliselt esitatuks siiski tundmatute isikute poolt, kuna ka samanimelisi inimesi esineb. Selle tekstiga ma viitan Teie väitele, et EJS juhtkonna suhtumine anonüümsete isikute küsimustele võib olla küsitav. Tänapäeval, olukorras, kus tele- või raadiosaatesse helistades tutvustatakse end kui "Aino Läänemaalt" või "Välek Jõgevamaalt" loetakse seda piisavaks, küsi, kellelt tahes otseeetris. Millepoolest erineks siinne küsimuste-vastuste teema? Kas on Meil siiski aega oodata, kui Keit annab aru seadusest, mille kallal Tõesti on palju tööd tehtud, mida paremaks ei saa teha ja mis tegelikult kellelegi päris meeltmööda pole? Samme saabki ükshaaval teha, samas kas me peame olema õnnelikud, et Meist välja tehti? Tänu Meile- jahimeestele EJS ju olemas ongi. Kunagi, kui seltsi polnud, olid jahimehed ikkagi olemas. Kas mitte ei peaks rõõm ja tähelepanu vastastikused olema? Lugupidamisega Välek Jõgevamaalt.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas kakuke »

Lugupeetud Välek Jõgevamaalt ja kõik teised toredad inimesed ka, aga paraku pole see ei minu ega ka Mardi teha, et kas EJS juhtkond soovib siin aru hakata andma või küsimustele vastata. Selle küsimusega peaks ikke nende poole pöörduma otse ja kui sealt poolt tuleb jaatav vastus, siis olen enam, kui kindel, et Mart selle alafoorumi siia ka tekitab. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tulles tagasi kasutajanime muutmise juurde.Lepiks siis midagi kokku,kas soovijad hakkavad modedele ps-e saatma ,et nimi muuta v mis iganes toimivaid lahendusi pakute.Kuna paljud ei ole valmis veel siin oma jutule alla kirjutama,hakkaks siis julgematega foorumi avalikustamisega(või kuis iganes me seda nimetame) pihta,ehk saavad aremad ka julgustust!
Praegu igaljuhul tavakasutaja oma kasutajanime õpetatud viisil muutma ei pääse!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas kakuke »

Moded seda muuta ei saa, see on adminite pärusmaa, ehk siis Mart ja zakslane on need, kes saavad sõna sekka öelda.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Ettepanek

Postitus Postitas Eik »

Lepime siis kokku, et kes nime muuta tahab see saadab adminnidele privaat sõnumi ja paneb sinna kirja mis nime ta tahab.
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Ettepanek

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Eik kirjutas:Lepime siis kokku, et kes nime muuta tahab see saadab adminnidele privaat sõnumi ja paneb sinna kirja mis nime ta tahab.


Sõnum sul privas, õige pea siis olen teiste jaoks oma nime all :P

Lugupidamisega:
Jaanes Partsioja
Vasta