Väikekiskjad

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Räven kirjutas:Küsimus, kas keegi on traavõrku kasutanud, et ühte kasti otsa kinni panna?


Minul ongi kõigil kastidel üks ots võrguga,st. sööt on kahe võrgu vahel.Küll see nugis augu üles leiab,kust sisse pugeda.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Naine võib olla,koer peab olema!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

Neid vana tüübi raudu võib see tugevate kätega tüdruk ju vinnastada küll aga sa Sooviku ei vastanud ju ikkagi ,et kas ise kasutad neid vanu või uusi raudu.Seal suur vahe.

Teiseks ,minu kastid ongi tehtud traatvõrgust põhjaga ja toimivad väga hästi.Ainus viga,mis algul tegin oli see,et lasin võrgu klambri püssiga alla kinni.Kui nüüd kast liialt madalale sai,et kährad rebased ulatasid põhjani,siis kraapisid võrgu lahti.Nii,et kui võrk naeltega kinni,siis kõik ok.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas mustlesk »

Aga minu küsimusele pole veel keegi vastanud, kas on keegi teinud vineerist kaste raudade jaoks ja kas nugis läheb sisse?
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

Ei oska sellele küsimusele kohe kuidagi vastata.Aga kui tehakse igasugu plastpudelitest ja teab millest veel ,miks siis vineer kehvem peaks olema.Ja ka videotes on ju näha,et on paksust vineerist enamus kaste sealpool lompi tehtud.
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Räven »

Tänud vastuste eest. Panin ka kahekordse võrgu, et sööt välja ei tilpneks kui näiteks kast vertikaalselt paigutada. Proovisin veel ühte ebatavalist peibutust, eks näis kas toimib ka. Annan teada kui tulemusi on.
M695
Postitusi: 93
Liitunud: N Aug 04, 2005 6:11 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas M695 »

Läheb küll see nugis ka vineerkasti, siin ju isegi plastpudelitesse raudu pannakse, miks ta siis vineeri pelgama peaks?
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Ega muud ei jäägi üle kui hoian conid taskus ja Soovikuga trehvates lasen tal need kätega vinnastada. :D
Kui korralikult risuga maskeerida läheb nugis vist igasse kasti.
tups
Postitusi: 63
Liitunud: E Sept 20, 2010 4:35 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas tups »

Nugis on väga uudishimulik ja ronib igale poole.MIngit vahet pole kas kast on vineerist või lauast tehtud.Kui sööt sees ja lõhna kätte saab siis ronib sisse.Mul laudadest tehtud kastid
osadel on lihtsalt ühte otsa puuriga augud tehtud, et õhk liiguks ja sööda lõhn leviks.Osadel võrk otstesse pandud.Olen ka ise näppu pidi vahel olnud ja meeldiv see polnud, õnneks sain teise käega , pihtide abiga rauad lahti. Edu küttidele.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Sõbrad(hundikütt ja puugi),mis teil nüüd häda on?Ütlesin,et ei hakka vaidlust arendama,pole ju mõtet.Mul on nii peenemast,kui ka jämedamast traadist conisid ja näpu vahel nad tõesti vinna lähevad.Proovige see nüüd kuidagi alla neelata :wink: .Ja viimane nugis oli just tugevama lõksu vahel elus.Vineerist niipalju,et kui ta ikka väga mingi immutusvahendi järgi haiseb,ei see loom sinna sisse poe.Mida looduslähedasem kast seda parem,või hoopis puuõõnde.
Naine võib olla,koer peab olema!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

Juba neelatud :) Ju ma siis olen muidu tugev mees aga käed-jalad nõrgad :lol:
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Ega minulgi midagi selle vastu ole,et Sooviku minust tugevam on. :lol:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Et seda käteteemat :wink: lõpetada,panen ühe pildi.Küsimus oleks võinud ka viktoriini teemasse minna aga ikkagi väikekiskja :) .Nii,et kelle kolju?
Manused
kelle kolju.JPG
Naine võib olla,koer peab olema!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas rajaleidja »

Äkki orav
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

See ta on.Kuna selline loom kord juba mulle lõksu juhtus,ei saanud kuidagi jätta tema koljut ka vääristamata.Eks see võrdlus koprakoljuga on ju ka päris tore?
Manused
orava kolju 006.JPG
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta