Saksa jahiterjer

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Kas keegi teab midagi (head või halba) rääkida praegu müügis olevate saksa jahiterjeri kutsikate kasvatajast.Kuulutus oli Maalehes.Mees,kes toru võttis on vene rahvusest.Kui ma küsisin kutsikate vanemate nimesid siis ütles,et pole hetkel kodus ja paberid on seal.Nimesid peast ei pidavat teadma,kuna "u menja ih tri štuki" :M Kuidagi imelik,kui ei tea peast oma koera nime.Praegu koeri Kennelliidu registris veel ei ole.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Nüüd on koerad EKL-i registris,omanik Baran aga..... :M
Naine võib olla,koer peab olema!
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas Siili »

Ma nüüd täpselt ei tea praeguse pesakonna sugupuud.Enda praeguse sakslase(veebruaris sai 13 aastaseks) isa RIF oli Viktori oma (praegu müüb),ema oli Tapalt RAINA.Ühtegi halba sõna ei ütle.Näituste rosette kamaluga,kasertifikaat.Jahil isegi poole meetri sügavuse lumega sai lastud hirvepull ta eest.Viktor tahtis RIFI verd jätkata,ei tea.Meie teed Viktoriga läksid lahku.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas MLP »

sellel mehel on vägevad terjerid,vanemad 100% tööloomad ja enda oma ka baranni koerte sugemetega ja esialgu väga rahul selle tegelasega... :!:
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Noh,siis on ju hästi,kuigi sugupuud vaadates on see väga värviline.Ja kahtlust tekitas,et mees ei teadnud oma koerte nimesid.Jahiterjeritest,kui ikka metsa viia,saavad kõigist tööloomad.
Naine võib olla,koer peab olema!
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas Jägervision »

Kutsikate sugupuu on näha SIIN. Arvestades, kui mitu korda nad suguspuust läbi käivad juba selle lühikese 4 põlvkonna jooksul, annavad kõige rohkem tooni siin Leedi, Duplet ja Fanta. Kui keegi teab mis tervise ja tööomadustega on need koerad ja nende järglased... Vaatan, et vähemalt selle sugupuu järgi tundub, et jahikates tehakse kohati üsna tihedat liiniaretust.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Noh see Duplet on enamuse Eesti jahiterjerite esivanem.
Naine võib olla,koer peab olema!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas aivar00 »

Minu emane siledakarvaline saksa jahiterjer Mimi hakkas pühapäeval indlema ning nüüd oleks talle peigmeest vaja. Koer on kennelis ning isa soovitades palun kirjutada täielik kenneli nimetus, et ma saaksin sugupuud võrrelda (ei taha sugulasega paaritada). Minu koer käib aktiivselt jahis ning närvikava on korras. Ehk leidub mõni samade omadustega isane, kes "lustida" saaks.
ikka lõbusalt
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas puugi »

sooviku kirjutas:Noh,siis on ju hästi,kuigi sugupuud vaadates on see väga värviline.Ja kahtlust tekitas,et mees ei teadnud oma koerte nimesid.Jahiterjeritest,kui ikka metsa viia,saavad kõigist tööloomad.


Kas keegi teab ka mida need värvid teha võivad?Ma pole nii jubedat sugulaste paaritust näinud varem.
Peaks ka õed vennad mängu panema?
Ja töökatsed?
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

aivar00 kirjutas:Minu emane siledakarvaline saksa jahiterjer Mimi


Vaatasin,et registris sellise nimega koera polegi olemas :? .Aivar,sa pane ikka oma koera õige nimi ja vähemalt sünniaeg siia kirja,siis teab isase omanik võrrelda,kas tema koer sobib üldse sulle paarituseks.
Naine võib olla,koer peab olema!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas puugi »

III Ms Nordhunt Lui peaks sobima enamusele emastele terjeritele.Metsea katse ka olla aias tehtud.Kui vaja leian omaniku telefoni ka.
Viimati muutis puugi, K Apr 17, 2013 7:06 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Seal pesakonnas oli kaks isast veel.Tea,kas nemad ei jäänud Eestisse või?Lui on vist pikema karvaga.
Naine võib olla,koer peab olema!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas puugi »

sooviku kirjutas:Seal pesakonnas oli kaks isast veel.Tea,kas nemad ei jäänud Eestisse või?Lui on vist pikema karvaga.

Üks vendadest sai talvel surma-metssiga.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas aivar00 »

Koera nimi on SOFT and FURRY MIMMI.

Vabandan näpuka pärast - automaatselt kirjutasin ning samal ajal rääkisin...
Naistel pidi olema võime mitut asja üheaegselt teha :lol: - mehed selles suhtes nadimad :oops:
Viimati muutis aivar00, K Apr 17, 2013 7:28 am, muudetud 1 kord kokku.
ikka lõbusalt
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas kakuke »

Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta