valgendamine

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

valgendamine

Postitus Postitas harrastaja »

oskab keegi öelda kui kange peaks olema vesiniklahus et saada kolpa valgeks nind kust seda vesiniku saada?
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=165
Kasuta enne uue teema tekitamist otsingut või sobra vanemates teemades.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ja mul on kahtlane tunne, et valgendamise eest hoolitsevad üldsegi hapnikuradikaalid.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
axsel
Postitusi: 4
Liitunud: P Mär 06, 2005 9:15 pm

50% vesinikülihapend

Postitus Postitas axsel »

Õnnestus saada 50% vesinikülihapendit, kas keegi oskab öelda kuidas seda lahjendada, näiteks 30% peale.
Vari
Postitusi: 135
Liitunud: N Nov 18, 2004 5:41 pm

Postitus Postitas Vari »

Aga Sa ära üldse lahjendagi. Kasutades kunstkiust valmistatud pintslit, on väga lihtne sellega seda kanget vesinikku luule peale kanda. Töötab palju kiiremini kui lahjendatud kraam. Peale tuleks kanda 3 kuni ... korda, sõltuvalt luu seisundist, umbes 1tunniste vahedega. Aeg-ajalt võib luud harjata tugevate kunstkiust harjastega harjaga. Hiljem jooksva vee all korralikult loputada ja siis kuivatada. Ja ei mingeid mähiseid nagu lahja vesinikuga tehakse. Tulemusega olen ise ja ka kliendid on rahule jäänud.
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Re: 50% vesinikülihapend

Postitus Postitas harrastaja »

[quote="axsel"]Õnnestus saada 50% vesinikülihapendit, kas keegi oskab öelda kuidas seda lahjendada, näiteks 30% peale.[/quote]


räägi meile ka kust sa seda said
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

vesinik

Postitus Postitas ozz »

Milleks lahjendada? Tahad verekorpa puhastada? Selleks kõlbab ka apteegis 3-10% vesinikülihapend! Kui aga on soov kolpa valgendada siis on ikka mida kangem seda parem!? Ise olen seda teinud konsentreeritud 95% vesinikuga. Saanud olen seda haiglast ja olen ka tellinud tuttava apteekri kaudu. Tuleb järgida ohutusnõudeid ja asi korras.
axsel
Postitusi: 4
Liitunud: P Mär 06, 2005 9:15 pm

Postitus Postitas axsel »

Vaata internetist keemiaga tegelevaid firmasi,
ise ostsin Ingest, Tulika 2 Tallinn. 1 Liiter 50% maksis u. 25 eeki.
JUC
Postitusi: 68
Liitunud: N Dets 30, 2004 7:38 pm

Postitus Postitas JUC »

Tallinast Vana-Narvm mntl. Keemiakaubandus
Kangematega tasub olla ettevaatlik. Kasutasin majapidamises kummikindaid(naiselt laenasin) teisekorraga sõi läbi. :cry: Käisin nädal aega nagu muumis ringi, iga näpp eraldi sidemes :!:
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Ma keemiaga kauplevast firmast sain 20 liitrit mingi 500 maksis. Peast ei mäleta kui kange aga kui maha ajasin kakkasid silmad kippitama. Huvitav kaua see kraam seisab originaalpakendis. Kui kellegil väga tahtmist võin eraldada. Igatahes kui köögi kraanist ühe kopsikutäie alla kallasin olid igasugused umistusprobleemid murtud.
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

leidsin ingle firma kodulehe kus on kirjas produktid: http://ingle.ee/ee/products.php öelge nüüd millise nimega seda vesinikku mida meie jahimehed vajame need keemiatööstuse vennad kutsuvad, sest seal iseenesest sellist asja nagu "vesinik" ei olnud...
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

siin: http://www.keemiakaubandus.ee/index1.html on küll kirjas vesinikperoksiid 50% ja vesinikperoksiid 30% , a eelmises küll pold.....kas see tähendab et neil polegi seda!?
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
axsel
Postitusi: 4
Liitunud: P Mär 06, 2005 9:15 pm

Postitus Postitas axsel »

vesinikülihapend ja vesinikperoksiid on üks ja sama asi.
Alati pole kõik tooted netis üleval, tuleb helistada ja küsida.
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

kui palju seda 50% vesinikku läheb vaja et korralikult valgendada oletame ühte sokukoljut?
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

Valgendamine

Postitus Postitas ozz »

Niipalju kui peale kannad, niipalju kulub! Pintsliga ettevaatlikult, et endale liiga ei tee! Ega sa ju sinna sisse teda ei kasta!? Ma pole ise kunagi mõõtnud aga silma järgi ehk 250gr. Eks kolba suurusest ja kui puhtaks sa ta keetnud ja kraapinud oled!?
Suletud