Jahidokumentide kaaned

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
Indrek_I
Postitusi: 83
Liitunud: L Okt 20, 2007 7:17 pm

Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas Indrek_I »

Tere,

sain endal kõik paberid nüüd aetud, aga väike tehniline probleem on ikka - kus neid hoida? Peale lamineeritud relvaloa on nad kõik ju paberilipikud sisuliselt (jahitunnistus, suuruluki katse, jahiluba, jahipidamisõiguse tasu maksmist tõendav väljatrükk). Lihtne oleks ju autodokumentide kaaned osta ja sinna need surada, aga mulle meeldiks kui oleks spets kaaned jahidokumentide jaoks :) Kas kuskil müüakse selliseid asju?
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas sooviku »

Mine poodi :wink: !Ma arvan,et igas jahipoes on neid dokumendikaasi müüa.Kui tahad päris veekindla,otsi Matkaspordist .
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas TiitR »

Mina lasin mingiaeg kõik paberdokid vaakumkliesse panna, aga enam pole viitsinud ja kasutan tavalisi autodokumentide kaasi (suvalises auto poes maksab vaid kopikaid, kuid säilivad.
antonio
Postitusi: 25
Liitunud: T Nov 10, 2009 11:25 am

Re: Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas antonio »

mina ostsin poest majoraani ja see oli sellise tugeva mininigrip koti sees.mis muud kui maitseaine pudru sisse ja dokumendid leidsid veekindla koti :D
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas kormoran »

Auto dokumentide kaaned sobivad ideaalselt.
Kasutaja avatar
unt
Postitusi: 476
Liitunud: K Aug 27, 2008 12:40 pm

Re: Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas unt »

Mehed, kas te siis aru ei saa, et inimene otsib midagi enamat kui lihtsalt mingid kilekaaned või plastkott. Kui keegi küsiks, et kas kusagil on mingit ilusat püssirihma, siis te ei hakkaks ju pakkuma, et pane pesunüür :D Kõik jahimehed ei käi metsas 24/7 koer rihma otsas - mõnele mehele on jaht suursündmus ja ta tahab, et seal oleks kõik ilus, ka dokumentide kaaned. Aga teemale vastates - ei ole jah selliseid spets kaasi kusagil näinud. Küll on meil häid nahakunstnikke kes teevad igsuguseid ja väga ilusaid asju. Arvan, et see olekski see valik, kust sellised jahikaaned saada.
Jahil juhtub nii mõndagi... ja kõigil pole vaja kõike teada!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas sammal.habe »

googel ikka abiks on, kui dokumenditaskut otsitakse.
nõrkade näppudega tegelaste jaoks tegin töö ära:
http://www.trapper.ee/webshop/products. ... menditasku

iseasi on muidugi nende vastupidavus. mul juba kolmandad kaaned, köide on nõrgavõitu.
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas pktaks »

Kasutan neid kaasi: http://www.trapper.ee/webshop/product.p ... MENDITASKU

Jahikoera passi ja väikeuluki luba peab äärest veidi kärpima, et mahuks sisse ära.
castro
Postitusi: 47
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:11 am

Re: Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas castro »

Osavatele kätele võib soovitada kaante materjaliks kopra sabanahka. Sellest saab ka noatuppesid, võtmehoidjaid, igasugu trippe tõmblukkudele jpm teha. Originaalsus tagatud
Nurga tagant lasksin ja raputasin püssi.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahidokumentide kaaned

Postitus Postitas sooviku »

:lol: Toredad lingid.Menditaskud peaksid vastu pidama küll igasugusele jamale.
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta