Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
alosi
Postitusi: 12
Liitunud: R Dets 01, 2006 9:59 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas alosi »

smtasku kirjutas:Kuna mitmed on küsinud Acorn Ltl-5210MG kaamera seadistamise kohta e-mailiga pildi saatmiseks, siis tegin väikse kokkuvõtva juhendi.


Seal juhendis, et panna oma meili parool ??? Siiani kõigil enda sätitud kaameratel piisand
mingi suva paroolilaadsest asjast, kuna SMTP ei kasuta saatmisel parooli. Eriti turvaohtlik
kui see parool läheb kuhugi rändama. Niiet äkki smtasku prooviks ka sellel mudelil ära, kuidas
toimib, kui see parool pole õige.

A.
Masta
Postitusi: 5
Liitunud: L Sept 21, 2013 1:02 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Masta »

Kas keegi oskab aidata Acorn 6210MG smtp seadistusega?
Kaamera soetasin alles paar päeva tagasi. Pildi- ning videokvaliteet on väga head. MMS teavitus töötab ilusti. Levi on viiest "pulgast" neli.
Teie abile lootma jäädes :P
Manused
6210MG.seadistus.jpg
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Masta kirjutas:Kas keegi oskab aidata Acorn 6210MG smtp seadistusega?
Kaamera soetasin alles paar päeva tagasi. Pildi- ning videokvaliteet on väga head. MMS teavitus töötab ilusti. Levi on viiest "pulgast" neli.
Teie abile lootma jäädes :P



Võin sulle niipalju öelda, et enadal on ka 5210MG ja need töötavadki ainult MMS-iga. Kuna neile on pandud uus GPRS moodul, mis ei tööta. Vanad töötasid ideaalselt. Olen rääkinud ka hiinlastega ja nad tegelevad asjaga.
Iga lõpp on uue algus...
Masta
Postitusi: 5
Liitunud: L Sept 21, 2013 1:02 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Masta »

Mina sain oma 6210MG igatahes tööle. Saadab mulle meili kui keegi kaamera ees liigub :)
Meilid jõuavad SMT2GO vahendusel minule.

Kui kellelgi on smtp seadistamisel abi vaja, siis postitage oma probleemid julgelt.
loom
Postitusi: 24
Liitunud: E Nov 09, 2009 7:05 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas loom »

Sai soetatud Scoutguard SG880MK-8M, liitudud Tele2 M2M paketiga ja toas katsetades tulid pildid vähem kui minutiga e-mailile (y) eks annan teada kuidas metsas asjad jooksevad.

Kas keegi on ise ehitanud kaablit sellele kaamerale, et ühendada lisaaku? Ühes otsas on kaks klemmi, teises 3,5mm. Mul on olemas mono kaabel aga ei julge ühendada seda kuna originaalpildid on tegemist stereokaabliga. Milline peaks olema ühendusskeem ja kui need segi ajada, mis siis juhtuks?
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Räven »

Skeem on sul tõenäoliselt kaameral peal, sinna kuhu pistik läheb. Üldiselt tasub aku panna küll, muret vähem. Enamasti on pistikul sisemine kontakt pluss. Pane kahesooneline juhe, värvid õiget pidi. Kaitsme võid ju vahele panna aga enamasti ei juhtu midagi kui valesti ühendad, tööle ka ei hakka muidugi. Olen termokahaneva rüüziga pistiku ühenduse üle teinud, siis pole karta, et vesi sisse satub.
loom
Postitusi: 24
Liitunud: E Nov 09, 2009 7:05 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas loom »

Ei ole kuskil kaamera elektri skeemi. Kaamerasse sisse piiludes on ühenduspesal 3 klemmi (vb isegi 4), seega kui mono otsad ära ühendada, võib seal tekkida lühis. Kui kaamera sisse lülitada patareide pealt, pesast ma pinget kätte ei saanud.

Kas kellelgi oleks originaal juhet Tartus, et saaksin pinged ära mõõta? Aku olemas.
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Räven »

Mnjah, see pistik veidi erineb nendest, millega kokku olen puutunud (Primos, Ltl Acorn, Moultrie). Telli siis Ebay-st või mujalt kui infot ei leia http://www.ebay.com/itm/ScoutGuard-6V-S ... 20ceaa9229
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Mart »

Baltic Hunteris värskelt müügile jõudnud Hunter Expert kaamera, millel eesti keelne kaamera menüü ja Eesti mobiilioperaatorid eelseadistatud. Vali lihtsalt kas EMT, Elisa või Tele2, sisesta telefoni number või emaili aadress kuhu pilte tahad saada ja tuld. :)
mhe

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mhe »

Probleem SMTP kasutamisel!
Viimati muutis mhe, P Okt 13, 2013 12:15 pm, muudetud 2 korda kokku.
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Sai soetatud Acron Ltl-8215A.
Veebruarist siiamaani kõik nigu korras, nüüd koolesid vist ledid ära, öised pildid kõik mustad :evil:
Saatsin "Eranetti" täna viisaka kirja, näis mis vastavad, toode kui selline läbimüüdud. Loodame nüüd, et FIN.-nid on toredad ja pakuvad midagi muud välja. :D
PS! Ma ei saanudki aru - kas Acron, mis uue modemiga saadi nüüd eestis toimima?
mhe

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mhe »

Masta kirjutas:Mina sain oma 6210MG igatahes tööle. Saadab mulle meili kui keegi kaamera ees liigub :)
Meilid jõuavad SMT2GO vahendusel minule.

Kui kellelgi on smtp seadistamisel abi vaja, siis postitage oma probleemid julgelt.


Mis loom see SMT2GO on?
Mu nimetul hiinakal sama probleem. MMS-se saadab kuhu vaja aga SMTP funktsiooni tööle ei saa
Masta
Postitusi: 5
Liitunud: L Sept 21, 2013 1:02 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Masta »

Jaanes Partsioja kirjutas:Sai soetatud Acron Ltl-8215A.
Veebruarist siiamaani kõik nigu korras, nüüd koolesid vist ledid ära, öised pildid kõik mustad
Saatsin "Eranetti" täna viisaka kirja, näis mis vastavad, toode kui selline läbimüüdud. Loodame nüüd, et FIN.-nid on toredad ja pakuvad midagi muud välja.
PS! Ma ei saanudki aru - kas Acron, mis uue modemiga saadi nüüd eestis toimima?

Õised pildid on ilmselt mustad seetõttu, et patareid on tühjad. Pane uued ja vaata kas asi toimib ;)
PS! Acorn 6210MG tarkvara versiooniga 1.2.105T töötab Elisa võrgus SMTP2GO vahendusel. Muud ei oska öelda.
PS! Õigekiri: ACORN (Eesti keelde tõlgituna tammetõru)
mhe kirjutas:
Masta kirjutas:Mina sain oma 6210MG igatahes tööle. Saadab mulle meili kui keegi kaamera ees liigub :)
Meilid jõuavad SMT2GO vahendusel minule.
Kui kellelgi on smtp seadistamisel abi vaja, siis postitage oma probleemid julgelt.


Mis loom see SMT2GO on?
Mu nimetul hiinakal sama probleem. MMS-se saadab kuhu vaja aga SMTP funktsiooni tööle ei saa

Smtp kohta täpsemalt uuri siit:
http://www.smtp2go.com/articles/smtp-protocol
Igaljuhul mina suutsin meilide saatmise vaid SMTP2GO vahendusel tööle saada. Samas ma teemasse väga ei süvenenud ja kaamera asub minust nüüd mitmekümne kilomeetri kaugusel. Seega niikaua kuni asi toimib ma sellega ei tegele.
PS! SMTP2GO tasuta päevalimiit on 20 meili.
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Patareid panin uued ja dispei näitab kah, et patakad täis. Igaks juhuks kontrollin homme akuga, näis mis teeb :M
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Masta
suured tänud nimetusele Acorn tähelepanu juhtimast :lol:
Ei tea, miks aparaadile uue nime panin. :D
Vasta