koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
saaremees
Postitusi: 114
Liitunud: N Mär 17, 2005 2:26 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas saaremees »

Jah...täpselt nii ta on. Mäletan et eelmise hooaja lõpus hakkas juba nalja tegema. Õnneks praegu teine rihm veel ja saab ikka homme norraka lahti lasta.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Eohippus »

Jahil juhtus selline paha lugu, et Garmin Astro 320 jäi auto ukse vahele ja display läks puru. Olen uurinud Eesti ja Soome Garminist, kuid suurt ei midagi asjalikku. Hiina ja Vene variant on, aga äkki on siin Eestis kellegil mõni Astro, mis ei tööta, aga display on korras. Või siis oskab soovitada, kust võiks kiiresti saada, sest ega jaht ju ei oota.
Iga lõpp on uue algus...
tihane
Postitusi: 75
Liitunud: N Jaan 20, 2005 10:06 am

Re: koera gps

Postitus Postitas tihane »

kauposaarva kirjutas:Kui keegi Jahialade kaarti tahab, siis saab siit:

http://www.piduline.ee/upload/gmapsupp.img

Kopeeri GPS mälukaardile või sisemällu kausta GARMIN
ja peaks kõik olema, toimib iga Garminiga.


Kui GPS -i on laetud Regio eesti kaart, näiteks, siis eelpool nimetatud tegevus kirjutab selle üle. Olge siis tähelepanelikud.
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas rixa »

tihane kirjutas:
kauposaarva kirjutas:Kui keegi Jahialade kaarti tahab, siis saab siit:

http://www.piduline.ee/upload/gmapsupp.img

Kopeeri GPS mälukaardile või sisemällu kausta GARMIN
ja peaks kõik olema, toimib iga Garminiga.


Kui GPS -i on laetud Regio eesti kaart, näiteks, siis eelpool nimetatud tegevus kirjutab selle üle. Olge siis tähelepanelikud.


No ükskõik, mida te teete, siis esmalt vanast seisust omale backup teha on üsna tark tegu.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Mul sihuke rumal probleem,et 320-l panen pildi nuh näiteks 200-300m(vahet pole) peale aga hiljemalt 2min. pärast on ta 8km peal. Olen otsinud igalt poolt aga mina ei leia seda kohta kust ta normaalselt toimima tagasi panna.
jahismurf
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: koera gps

Postitus Postitas Siig »

Kaardimenüüs on säte "automaatne suurendus". Kas sul on see sees või väljas? Äkki probleem seal?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Oli sees.Lükkasin välja ja ikka sama jama.Ainult,et nüüd 8km pealt 30le.
jahismurf
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Koerte alt. Ta näitab sulle mõne varasema jahi koera asukohta. Pane, et koerad ei pea ekraanil olema või kustuda
vanad koerad ära.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Aitähh! Nii lihtne see oligi. :roll:
jahismurf
Grenka
Postitusi: 7
Liitunud: N Apr 14, 2011 5:47 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Grenka »

Kas kellelgi on pakkuda Astro220 t? Sooviks ainult vastuvõtjat.
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

Veel üks tark asi muidu on, et kuna Astro 320 kasutab kahte mälu, siis kui ühel neist on Regio kaart ja teisel jahialade kaart, siis kaks kokku pannes ongi Regio jahialade kaardiga. Ei midagi Backida uppi... Aga siililegi on selge, et Windowsis kopeerides ja kleepides küsib Windows üle, kas sa ikka tahad asendada vana faili või lisada see uue pakutava nimega "gmappsupp (1).img," mis tegelikult peaks paberite järgi ka 320'l töötama.
Viimati muutis kauposaarva, E Nov 04, 2013 4:05 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Sniiky
Postitusi: 27
Liitunud: T Okt 09, 2012 10:36 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Sniiky »

Tervitus,

ma sooviks infot, kas keegi kasutab Garmin Alphat, või oskab selle kohta midagi tarka öelda?

A
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

Seoses varasemalt plaanitud GPS'de ja rihmade remondi-hoolduse lõpetamisega läks uksele koputajate hulk hoopis suuremaks, seega tuleb siis selle asjaga edasi tegeleda...

Tahaks KÕIGILE Astromeestele ühe omapoolse olulise soovituse teha:
Kes tunnevad, et nende rihmade levi väheneb, ostke uued rihma antennid. Need painduvad puruks alguskohast ca 10 cm kauguselt. Olen saanud nüüdseks hakkida mitmeid rihmasid ja tulemus üks ja sama. Kui tundub, et vahepeal nagu on levi, vahepeal pole, sh 320'tega, siis kindel soovitus on seda teha. Jakari või keegi kuskil müüs rihmu koos antennidega. Hind oli mingi 20€. eBay püsikliendina aga olen vaatanud ja ei ole alla 10€ maksvat antenni müügil. Selle vahetamine on 3 kruvi teema, mis igale mehele ei tohiks oskamatu olla. Ärge nende muredega minu poole pöörduge, kui just 10't antenni korraga ei soovi...
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: koera gps

Postitus Postitas plaaster »

Endal oli sama probleem, et DC40 levi kadus ära ning ainukeseks põhjusekt oli antenni probleem (ilmselt ka seest murdunud kuigi väliseid vigastusi ei ole näha). Viga lihtne kontrollida- keerake suvaline traadijupp sinna kruvi külge ja ongi põhjus teada, kas probleem antennis. Ilmselt sellepärast ka DC50 uus antenn kuna DC40 oma ei ole töökindel.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Täna kinnitas sõltumatu vaatleja,et DC-50 on parem kui DC-40.Esimene töötas laitmatult 3-km peal teine oli raskustes 1.8 km kaugusel.Mõlemad on uued kaelused,aga 50-nel on pikem antenn.
Vasta