Deerhunter jahirõivad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas mrr »

Sain puht-juhuslikult Saksamaalt ühe kaubaga kaasa Deerhunteri uue paberkataloogi.(http://www.deerhunter.eu/ - Taani jahivarustuse müüja/tootja. Mitte ajada segi Tallinnas asuva samanimelise poega :!:).

Kataloogist jäid mulle mõned huvitavad tooted silma:
1) snow 3D-camo ülikond, mis käib teiste riiete peale. 3D all mõeldakse siis selliseid väikseid lapikesi, mis kogu ülikonda katavad. Pilt kangast siin: http://www.deerhunter.dk/Files/Billeder/Deerhunter/Camouflage/20innovationsnow.jpg

2) uuelaadse camomustriga "Equipt" tooteseeria (nagu näiteks see siin http://www.gamefayre.co.uk/Country-Clothing/deerhunter-clothing/Deerhunter-Jackets/Deerhunter-Recon-Jacket-With-Reinforcement). Siin ostsin endale maski ja tõesti jätab see kangas sellise "ebamäärase-nähtamatu" mulje. Lisaks on kangas erinevate nurkade all natuke erinevat värvi. Kaalun ka suvise jope ja pükste ostmist. Talveks on Chevlier olemas.

Kas keegi on selle kataloogi Deerhunteri kaubaga kokku puutunud? On kvaliteet heal Harju keskmisel tasemel või on tegu pigem odavamapoolse kaubaga, a'la meil hoolega müüdav JJ.

PS! Endal on mul selline suvine-sügisene lihtne "presendist" Deerhunter jahiülikond, millega olen 3 aastat metsas ringi nühkinud. Midagi erilist see küll ei ole ja üks tasku trukk tuli vahepeal ära, kuid üldpildis võib peale sellist kasutust kvaliteediga rahule jääda. (y)
TheVkill
Postitusi: 25
Liitunud: T Jaan 15, 2013 10:11 am

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas TheVkill »

Praegu on Handymann-is müügil Deerhunteri riideid, kindaid, mütse. Ostsin ise Deerhunter DH2000 jahijope ja püksid mis kokku maksid 70 EURI, tundub üliodav, pole veel jahis praktiseerinud aga sellise raha eest tasub kasvõi proovida.
Niiet kellel eelarve väike, soovitan minna poodi järele kaema.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas sammal.habe »

vähemasti Tartus olid jahijoped küll üsna väikestele mõõtudele.
ent pükse-fliise oli küll ka suuremaid numbreid.
selle raha eest näib riiet küll olevat.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas kakuke »

Kõige suurem jopemõõt oli mulle paras.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas honkomees »

kakuke kirjutas:Kõige suurem jopemõõt oli mulle paras.

nojah, sealt poest pole ma eales suutnud leida oma 58-60 nr sobivaid tööriideid, vaevalt et ka nende nn jahiriietega parem seis on
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Tachu
Postitusi: 11
Liitunud: E Apr 16, 2012 10:02 am

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas Tachu »

Sai endalegi komplekt soetatud ja esimene aju ka läbi käidud - tulemus on super. Riided on väga mugavad ja koostöökvaliteet ka tasemel: soovitan kindlasti
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas TiitR »

honkomees kirjutas:
kakuke kirjutas:Kõige suurem jopemõõt oli mulle paras.

nojah, sealt poest pole ma eales suutnud leida oma 58-60 nr sobivaid tööriideid, vaevalt et ka nende nn jahiriietega parem seis on

Sattusin ka siinset teemat lugema ja mõtlesin läbi astuda. Ja ülla-ülla, poest tulin välja pusa/jakiga (vms. iganes nime ta kanda võiks - dark-green värvi, mis sobib hästi mu Sasta Wolf samavärvi ülikonnaga 8)) + pikad soojad põlvikud. Hunnikus vedeles vaid 2 paari XL-e, ühel oli varukas praak ja kinni õmmeldud, õnneks oli 1 veel. Ma 189 pikk ja 107kg. raske ja sinna jäi hulgim XXL-e :D
Lihtsalt infoks.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas rajaleidja »

Käisin ka eile esimest korda selles kaupluses ära ja tõesti Deerhunteri riided müügis. Suuruseid tundus olema 48-54. Kahte erinevat komplekti pakuti. Võib olla oli midagi veel, aga ei vaadanud nii täpselt.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas kakuke »

Minu jope ongi 54.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas vallo »

Kakuke , kas sul 54 varukad pikad pole, mul küll natuke randmese, sinu paksust kõhust üldse ei räägigi :mrgreen:
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas vallo »

Käisin möödaminnes handymannis ära ja võtsin prooviks püksid jope.

Katse tulemused ühe nädalavahetuse põhjal järgmised

1 materjal raske ja kahisev natukene , mitte nii nagu pvc, pigem nigu prisendilaadne.
2 seljas istumine , mugavus hea, eriti püksid
3 kehaniiskuse ära juhtimine heapoolne (ajus koertega)
4 veepidavus ( kohati rinnuni kõrkjad,vihma rahesegu taevast) hea
5 soojapidavus hea (seljas oli ainult pikk alussärk ja jope)
Jopel ja pükstel kolm kihti , pealmine tugev kangas mis tundub olema tugev. Märgub , kuivab kiiresti. Keskmine kiht on mingi teer tex nimeline asi mis ei lase vet läbi ja sees on võrkvooder.

Kokkuvõtteks oluliselt parem kui jahti jakt misasi ta oligi ja Jokamies nimelised kaubamärgid. Kehvem kui Hillman .
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas honkomees »

vallo kirjutas:Käisin möödaminnes handymannis ära ja võtsin prooviks püksid jope.

Katse tulemused ühe nädalavahetuse põhjal järgmised
...
2 seljas istumine , mugavus hea, eriti püksid...

käisin kah Handymannis ja oh imet olid isegi ühed püksid nr 58 (no vast tavalisele nr 52 vastav), mis nö suvise variandina ilma sooja pesuta mulle ka jalga läksid. Jahis proovisin see nädalavahetus ära ja valloga peaaegu kõigis punktides nõus, eriti veepidavuse koha pealt aga selle istumise koha pealt ei ole sugugi päri - on ikka väga kehvad, hargivahelt vöökohani on väga lühike jupp kangast, püksid istuvad sisuliselt rebadel, rihm ei ole mitte vööl vaid puusadel ja püksid vajuvad alla. Aga see ka ainuke puudus. JahtiJaktil kõrge vöökoht ja püsivad ilusti jalas.
Kõik ülejäänud püksid joped olid max 52 nr ja need istuvad selga-jalga vaid lastele. Seega jopest jäin ilma.

Plussina lisaksin asjalikud taskud, neid on jahiriietel alati puudus.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas kakuke »

Võibolla asi selles Vallo mainitud minu suures kõhus :mrgreen: , aga mulle seljas tundus see komplekt jube soe. Ajusse ma sellega ise ei läheks. Vallo ja kui varrukad pikad, siis kasvata omale selline kena kõht ette, mis jope nii trammi surub, et selle tulemusel varrukad ülesse poole kerkivad. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas vallo »

Eks minu ilusale saledale dorsole sobivadki riided paremini , kui ümaratele vormidele. Paistab , et neil tehtud lõige miski keskmise inimese järgi.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas aivar00 »

Pähh- laste mõõdud :mrgreen:
ikka lõbusalt
Vasta