Kaart Garmin 62 käsiseadmele?

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
joe daloc
Postitusi: 3
Liitunud: T Juun 12, 2012 11:27 pm

Kaart Garmin 62 käsiseadmele?

Postitus Postitas joe daloc »

Tere,
palun jagage kogemusi Garmin 62 käsiseadme Eesti kaartide kohta. Silma on jäänud Regio Eesti Topo ja EOMAPi Eesti teejuht. Kumba valida metsas jm navigeerimiseks ja miks? (Loomulikult kiidab tootja enda kaupa) või soovitate midagi muud? kas keegi saaks hakkama ka katastri ja jahipiirkonna piiride kaardile märkimisega?
Ette tänades,
Tanel
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Kaart Garmin 62 käsiseadmele?

Postitus Postitas Pauli »

Viimaste uuenduste kohta ei julge kindlalt väita, aga eelmistes versioonides oli Regio ainus (minu jaoks küsitava väärtusega) eelis samakõrgusjooned. Metsasihid jms kribu-krabu oli EOMapil tiba parem.
Eks igaüks kiidab oma - mul on vana 60 varustet EOMapi kaardiga 8)
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
tihane
Postitusi: 75
Liitunud: N Jaan 20, 2005 10:06 am

Re: Kaart Garmin 62 käsiseadmele?

Postitus Postitas tihane »

joe daloc kirjutas:Tere,
palun jagage kogemusi Garmin 62 käsiseadme Eesti kaartide kohta. Silma on jäänud Regio Eesti Topo ja EOMAPi Eesti teejuht. Kumba valida metsas jm navigeerimiseks ja miks? (Loomulikult kiidab tootja enda kaupa) või soovitate midagi muud? kas keegi saaks hakkama ka katastri ja jahipiirkonna piiride kaardile märkimisega?
Ette tänades,
Tanel

http://www.garmin.ee/1385 - selle abiga saad ise ka need katastri ja piirkonna kaardid suht kerge vaevaga tehtud...
barma
Postitusi: 13
Liitunud: P Apr 14, 2013 8:41 pm

Re: Kaart Garmin 62 käsiseadmele?

Postitus Postitas barma »

Mu gepsus on just selline kaart jahipiirkondade ja katastrieraldistega, metsas üsna abiks. Kui huvi siis võin privas selle mehe kontakte jagada kes need kaardile peale kandis.
joe daloc
Postitusi: 3
Liitunud: T Juun 12, 2012 11:27 pm

Re: Kaart Garmin 62 käsiseadmele?

Postitus Postitas joe daloc »

Sai Regio Topo viimane edition soetatud, tundub suht ok olema. Kuid võrdlus konkurendiga puudub ja hetkel ei oska + ega - välja tuua..
Vasta