koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Ära ei lõhu,aga mägrad ja koprad närivad neid pidevalt.Õhtul pesen savist puhtaks.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: koera gps

Postitus Postitas vallo »

Täna lõpetas lepingu DC 30 . Kiskusin juppideks. Kogu elektroonika on rooste ja rohelise oksiidi segune. Ehk siis kahe nädalaga on koolenud DC 40 ja DC 30. Soetatud on praeguseks HuntingWiev ja tõenäoliselt toon ka juurde uued Garmini rihmad, mis mugavad kasutada.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas duma »

vallo kirjutas:Täna lõpetas lepingu DC 30 . Kiskusin juppideks. Kogu elektroonika on rooste ja rohelise oksiidi segune. Ehk siis kahe nädalaga on koolenud DC 40 ja DC 30. Soetatud on praeguseks HuntingWiev ja tõenäoliselt toon ka juurde uued Garmini rihmad, mis mugavad kasutada.

Kaupo eelnevalt selgitanud mulle, et võiks mingi aja tagant lahti võtta ja kontrollida niiskust/roostet. Veekindlad kyll, aga mingi niiskus ikka pääseb sisse.
duo on parem
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas aivar00 »

Nõuka ajal toodeti ka veekindlaid käekelli - vett sisse lasid aga välja ei lasknud :lol: Eks siin sama lugu. Kaldun arvama, et üsna palju aitaks peale jahti nende rihmade kuivatamine - vähemalt õhu käes hoidmine. Keskküttega korter peaks olema ideaalne oma kuiva õhu tõttu. Kuskile kapi sahtlisse viskamine kindlasti ei aita. Loomulikult radika peale või praeahju neid vast ikka ei maksaks panna.
ikka lõbusalt
alla
Postitusi: 10
Liitunud: N Dets 06, 2012 9:13 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas alla »

Millist kaarti Astro 320 soovitate ?
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: koera gps

Postitus Postitas vallo »

Mul on rihmad alati peale jahti läinud halli radika kõrvale kuivama. Pigem on lekke põhjuseks tihendi jäigastumine ja ebatihedaks muutumine.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas hundikütt »

Nädalavahetus möödas ja remondis olnud Astrot saanud kaks päeva katsetada.Kõik toimib suurepäraselt.Tänusõnad Kaupole,kes asja kiirelt ära tegi (y) (b)
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: koera gps

Postitus Postitas Ax1600 »

Nädalavahetusel lõpetas töö dc 50. Lihtsalt katkes ühendus. Ühtegi eelnveat hoiatust polnud. Kasutatud sihipäraselt. Sisselülitamisele ei reageeri, sama ka laadija puhul. Vanus ca 1,5 kuud. DC 30 juba 5 hooaeg ja töötab muretult.

Kas kellelgi on esinenud sama probleemi?
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas tony »

Kaks DC50 rivist väljas. Vastu pidasid ca 1 kuu.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas rajaleidja »

DC50 rihmasid ei oma, aga suvel soetatud DC40 ei toiminud juba esimeses jahis. Vahetati küll garantii korras probleemideta välja, aga ebameeldiv üllatus jahil ikkagi.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Peaaegu kolm kuud kasutanud ja kõik korras.
matu1
Postitusi: 53
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:46 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas matu1 »

Ega seda vana dc-30-t enam leia,eelmine aasta veel mõnes rootsi netipoes oli. Aga need uuemad tunduvad paras saast, kui iga teine ei tööta.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Ei ole mul veel kah probleeme olnud.
jahismurf
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: koera gps

Postitus Postitas plaaster »

Hea kui garantiiajal otsad annavad. Mul DC 40`ned andsid peale garantiiaja lõppu saba.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Kui tihti te neid kaeluseid päris tühjaks lasete tiksuda?Ma olen hoidnud pidevalt laetud,sest kunagi ei tea millal vaja läheb. :M
Vasta