Abi.

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Abi.

Postitus Postitas OldMan »

On kellegil kogemusi, kust saaks tellida jahiülikonda umbes 200cm pikale, peenikesele mehele ?
Olen otsinud ja helistanud erinevatesse firmadesse, kuid siiani tulutult.

Ette tänades.
paul
Postitusi: 41
Liitunud: N Juul 09, 2009 12:31 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas paul »

Matkaspordist uuri

terv, Paul
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: Abi.

Postitus Postitas OldMan »

Vaatasin juba sealt, aga vööümbermõõdud on liiga suured, vööümbermõõt oleks perfektne kuni 94cm.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas Pauli »

Vellkamm tu da klaab. Juba minu 186-187 cm juures on üsna keeruline piisavalt peenikese keskkohaga riideid leida. 200 cm juures oskan ainult kaasa tunda. Uuri Tartust Christonist http://www.christon.ee/6mblustiger/?id=5, nad enamasti on valmis mõõdu järgi õmblema. Pisut lihtsakoeline on nende jahiülikond, aga parem ikka kui teksadega jahis käia.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas TiitR »

Pauli kirjutas:Vellkamm tu da klaab. Juba minu 186-187 cm juures on üsna keeruline piisavalt peenikese keskkohaga riideid leida. 200 cm juures oskan ainult kaasa tunda. Uuri Tartust Christonist http://www.christon.ee/6mblustiger/?id=5, nad enamasti on valmis mõõdu järgi õmblema. Pisut lihtsakoeline on nende jahiülikond, aga parem ikka kui teksadega jahis käia.

Pilte vaadates, pole neil häda midagi ju. Handymannis kurikuulsad "Deerhunter"`i komplektid pea samasugused :D
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas honkomees »

Christoni omad ei pidanud mul üldse vett, aga õmbluste kvaliteet kestab siiani, nt vastupidi jahtijaktil annavad niidid õmblustes kohe järele.
Mul häda ikka vastupidine (178/vöö 112), kui munder mõnusalt vabalt ümber kere küünib, siis lohisevad püksisääred mööda maad ja käed ei ulatu käistest välja ... vene ajl tehti ikka riideid numbri kasvuga, mulle nt paras 58/IV kasv (176-180cm), kokku oli standardis seitse kasvu, vist kuni 190+cm ja sealt edasi juba eritellimus.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas TiitR »

honkomees kirjutas:Christoni omad ei pidanud mul üldse vett, aga õmbluste kvaliteet kestab siiani, nt vastupidi jahtijaktil annavad niidid õmblustes kohe järele.
Mul häda ikka vastupidine (178/vöö 112), kui munder mõnusalt vabalt ümber kere küünib, siis lohisevad püksisääred mööda maad ja käed ei ulatu käistest välja ... vene ajl tehti ikka riideid numbri kasvuga, mulle nt paras 58/IV kasv (176-180cm), kokku oli standardis seitse kasvu, vist kuni 190+cm ja sealt edasi juba eritellimus.

Pead USA poodide poole vaatama. Neil meestel seal sama "mure", et jalad lühikesed, kuid kere jäme :D . Ise tellin juba mitmendat korda jope XL, kuid püksid XLT (T=tall ehk pikem).
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Abi.

Postitus Postitas plaaster »

OldMan kirjutas:On kellegil kogemusi, kust saaks tellida jahiülikonda umbes 200cm pikale, peenikesele mehele ?
Olen otsinud ja helistanud erinevatesse firmadesse, kuid siiani tulutult.

Ette tänades.


Palju oled valmis maksma?
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: Abi.

Postitus Postitas OldMan »

plaaster kirjutas:
OldMan kirjutas:On kellegil kogemusi, kust saaks tellida jahiülikonda umbes 200cm pikale, peenikesele mehele ?
Olen otsinud ja helistanud erinevatesse firmadesse, kuid siiani tulutult.

Ette tänades.


Palju oled valmis maksma?


Kuna jahiülikond on mulla hädavajalik, olen tüdinenud käimisest metsas "tavariietega" mis saavad kiirelt märjaks või lähvad kiiresti katki, seljuhul pole hinnal eriti vahet, kuid muidugi ei taha hingehinda ka nende eest maksta.
randar
Postitusi: 22
Liitunud: E Nov 03, 2008 5:48 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas randar »

Vaata scottman.ee ja härkila kataloog. Kataloogi viimasel lehel ka mõõtude tabel!
randar
Postitusi: 22
Liitunud: E Nov 03, 2008 5:48 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas randar »

Helista scottmani kodukal oleval numbril, anna oma mõõdud, vali kataloogist omale ülikond ja sulle pakutakse sobiv suurus. Enda riided kõik härkila tooted ja väga rahul.
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: Abi.

Postitus Postitas OldMan »

Tellisin ükskord Jahivarustus.ee-st endale ülikonna, kuid siis helistati, et kuidas saab üks jahimees olla nii pikk ja peenike, sest nende sõnul, muidugi oli see naljaga öeldud, et keskmine eesti jahimees on 170cm pikk ja 110 kg. :D :D igastahes, tol korral neil mulle ülikonda polnud, kuidu imelik on see, et koduleheküljel saad mõõdud ise valida ja siis kui tellid helistatakse, et pole, see selleks, lubati ühendust võtta, kui midagi ilmub ja eh näe, prantsuse toodang Pro Hunter Ibex ülikond, hämmastaval kombel nad saatsid selle ära, ja isegi istub, kuigi püksid on natuke kitsad, aga selga proovides oli leidsin kohe kaks miinust, esiteks, lukud tunduvad nõrgad ja traksid on nööpidega kinni. Homme helistan ja küsin, äkki on neil saata laiemaid pükse, kui pole, siis tuleb sellega leppida ja nv lähevad käiku, eks näis, kas on siis rahuldav. ;)
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas TiitR »

Mis nööpidega traksidel viga siis? :roll:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas rajaleidja »

TiitR kirjutas:Mis nööpidega traksidel viga siis? :roll:

Ma ei tea küll, mis eelkõnelejal nööpide vastu on, aga olid kunagi ka mul ühed püksid, millel taga nööbid trakside jaoks. Ja jube ebamugav oli autoga sõita, kui need nööbi latakad alaselga surusid.
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: Abi.

Postitus Postitas OldMan »

TiitR kirjutas:Mis nööpidega traksidel viga siis? :roll:

Antud juhul kipuvad nööbid aukudest välja tulema.
Vasta