Väikekiskjad

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sokk »

(y) seda ma tahtsingi teada
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

Praegu võiks küll öelda, et kui rauad ühelt poolt kinni panna, siis pole karta, et selliselt ei püüaks. Tõhkusid tulebki viimasel ajal.
Manused
20131213_144308.jpg
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

:D Mul täna täpselt sama pilt.
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas raindrenkhan »

Võib olla loll küsimus aga vaatates neid pilte siis mida need nr teil seal kasti peal näitavad? :D
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

Ikka nugiste arvu näitavad,palju antud kast püüdnud on :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

Hooajal! :lol:
Tegelt, kui tõsisemalt rääkida, siis kõik kastid mul gps´is sees. See kast konkreetselt minu gps´is kannab tähist K1332. K-kast 13-aastaarv ja 32-kasti number. Kui kaste palju ja käia pimedas kontrollimas (pimedas autoga vurades on mets kogu aeg ühesugune ja 20m mööda sõita tähendab sama palju jala tagasi astuda ja lambiga otsida), siis ise paremat moodust ei suutnud välja mõelda, kuidas nendega opereerida. Võibolla kellegil paremad mõtted. Järgmine aasta lihtsam kaste välja ka viia. Loomulikult ei pea sama nr kasti samasse kohta tagasi viima :D , aga gps ei lase sama tähist 2x kasutada. Ja eks endal ka ole pilt ees, et palju kaste väljas on.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas mustlesk »

Huvitav, et te tõhkusid kogu aeg saate, ma ka mõned aastad püüdnud, aga ei ühtki tõhku. Ega ma neid eriti ei soovi ka muidugi :D , aga siiski, kas meil siis tõhku polegi.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

Mul hetkel suhe selline, et 3 nugist, 9 tuhkrut ja 1 mink. Mis seal salata, eks ma ole ise veitsa seda sinna poole kallutanud ka. Vabalt saab valida kasti paigutusega, et kuhu poole see kalduks. Tõhk tahab vett, kuigi paar tk km jagu veest ja pugesid üldse kährikule mõeldud kastlõksu. Tõhunahkasid ma ei müü ka, kõik lasen ära parkida ja jääb omale.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Mina ei püüa tahtlikult tuhkruid,sest hiirekütte peab ka olema.Varemalt oli tõhkusid väga vähe,aga kuna rebaseid on nüüd vähem on ka tuhkruid rohkem siginenud.Raudadega olen ainult 2 tõhku saanud ja mõlemad kraavi kaldalt.Aga tänavu on tuhkrute jälgi ka suht kuivadel aladel näha.Samuti on kärbid ja nirgid paremas seisus kui varasematel aastatel.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Tahad või ei taha,tuhkur on nugise- ja mingipüügi lisasaadus nii ehk naa.Äkki ainult sel juhul teda pole,kui pead jahti sügaval laanes.Ja see loom pole sugugi ainult kasulik.Ta murrab kõiki kellest jõud üle käib,ka konni ja kanalisi.Kui tõhk juba lõksu läheb,ei saa seda kellelegi pahaks panna.Kahju,et sellise ilusa naha eest makstakse nii vähe.Tegelikult on ju tema kasukas ilusam,kui nugisel.
Naine võib olla,koer peab olema!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Ära nüüd asjast valesti aru saa!See on ikka nagu mu isiklik asi keda ma püüan.Koerad saavad neid mul kätte küll.Ja kui keegi neid üldse püüab on see positiivne nähtus.
Ma pole muideks kedagi metsloomadest kasulikeks ja kahjulikeks pidanud!Ei näe kusagilt otsast,et laanepüüsid vähe oleks.
Kui rebaseid oli palju,siis ainult sügaval laanes neid kohtasingi,sest rebased seal ei ela.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

puugi kirjutas:...,sest hiirekütte peab ka olema.....

Eks see nugis ka ole üks hiirekütt. ;)
Ei pea küll silmas puugit, aga õige mitme nugisekütiga rääkides, olen kohanud suhtumist, et oi see tuhkur on nunnu, teda ma ei püüa. Eks need rääkijad ise ole mesinikud ja eks see ole ka loogiline, et mis enda tagumiku kõige enam torgib, seda nähakse. Kui keegid neist kanu peaks, küll tuleks muud juttu, aga seda meelt olen isegi, mis puugi, et kahjulikeks ja kasulikeks loomi lugeda ei ole õige.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Veix »

EI ole mul olnud nugistega õnne veel sellel aastal, kuid lootust ei kaota veel!
Lisan mõne pildi ka oma kastidest, nagu lubatud sai:
http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?i ... 485&size=l
http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?i ... 489&size=l
Kasutaja avatar
rartzik
Postitusi: 94
Liitunud: N Okt 31, 2013 9:54 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas rartzik »

Jäi eile aega üle ja tegin ka ühe linnukasti, nagu mustleskil.
Manused
1511384_577747185627402_70259065_n.jpg
1476073_577747372294050_536272939_n.jpg
ennt
Postitusi: 28
Liitunud: P Juul 27, 2008 8:58 am

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas ennt »

Kahjuks pole nugistel minuga niipalju õnne olnud! :lol: Esimesed paarkümmend käes!
Manused
Pilt0317.jpg
Vasta