Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas gunnar »

Jaanes Partsioja kirjutas:Sai siin eespool kurdetud , et Fotod tumedad ja peale akuga ühendamist asi paranes.
Jõudsin nüüd niikaugele, et kaamera displeilt kadus toide, ega midagi,kruvikas kätte ja kiskusin teise laiali. ( ei soovita kellelgi teha ) Kogemusest teadsin, et põhiline,- tolmuvaba ruum ja kindad kätte, et jummala eest objektiivi silma ää ei mäkerdaks. Lahti kurjami sain ja väikeste mõõtmiste järel asi selge :D
Nimelt tagumise kaane sees on patareid ja akku toide saab ka sealt alguse.
Vool tagumisest kaanest välja jõudis aga esimesse osasse enam mitte. Seal omavahel ühenduseks pandud vääga debiilne kattega juhe, mis otse loomulikult iga avamisega väntsutada saab. Nüüdseks asendatud korraliku toite juhtmega.Asi toimib (y)
Aega võttis selline nokkimine kuskil tunnikese.


Mis kaamera kohta jutt täpsemalt käib, mul sama probleem 5210MG, pildid tumedad ja nähtavus kaameral ka nagu vähenenud, töötab aku pealt ja voolu jagub.
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Acorn Ltl-8215A . Mul siin paar lehte tagasi kõik kirjas, enne ei soovita lahti koukida, kui pilt taskus, aidata võib lisavälklamp, aga see mingi 160-180EUR.
Isiklikult ühte ehitan hiina vidinatest kokku, materjali hind tuleb 40 kanti,
oma tööd ei saa arvestada, ega ennem kindel ei ole, kui asi valmis, siis saab ehk tulemused ka piltide näol üles riputada. Kui natuke elektroonikaga sinapeal olla, siis asi teoreetiliselt väga lihtne, vaatame kuidas praktikas välja kukub.
koprakütt
Postitusi: 1
Liitunud: T Jaan 29, 2013 10:32 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas koprakütt »

otse kirjutas:Sain teise Acorni kätte, aga pilte meili teel jooksma ei saa.
Küsin selle smtp2go kohta.Seal peale ära regamist masinasse smtp server: smtpcorp.com ja port siis 25 või 2525 ja edasi, on veel midagi millele peaks tähelepanu pöörama?

Mul sama probleem, et ei saa Acorn 5210mg-d meilile pilte saatma. Oskab keegi nõu anda, et kuidas seadistada?
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

Sellest vist foorumis paar sõna juttu ka olnud, et need Acorn Ltl5210MG kaamerad mis on toodetud peale 02.2013, ei saada Eestis e-maile. Et kindlaks teha milline kaamera teil on, võtke lahti tagumises raamis patarei kaas, seal sim kaardi pesa kõrval võtke lahti see must kate elektriskeemi pealt. Kui seal all vaatab teile vastu M10 tähistusega GSM moodul, on kaamera valmistatud enne 02.2013 ja suudab probleemivabalt e-maile saata. Kui aga näete SIM900 moodulit, siis see kaamera saadab Eestis ainult MMS-e.
Sügisel veel probleemile lahendust ei olnud. Võibolla on nüüdseks tehtud mõni firmware uuendus, sellega ei ole kursis.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
otse
Postitusi: 40
Liitunud: N Jaan 27, 2011 4:41 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas otse »

Ma http://www.ronburyswildlife.com/2012/05 ... 0-and.html
selle vana soovituste järgi igast asju proovisin, lõpuks ka kaardil kõik ära kustutasin ja uue firmware peale tõmbasin, aga ka see ei aidanud.Nüüd kaamera metsas ja plingib.
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Tere foorumlased sai kah omale kaamera soetatud täpsemalt siis Scout Guard SG550M-8M. Kaamera sain tööle aga väikeste tõrgetega. Nimelt saadab ainult mms-i telefoni peale aga postkasti enam ei saada ning kui saadab mms-i siis ainult ühe pildi, ülejäänud paneb mälukaardile. Oleks tore, kui oskaksite mind aidata, kuna tahaks ikka kõik pildid kätte saada ilma mälukaardi välja sikutamisega. :roll: Kaamera ise toetab nii mms-i, kui ka gprs-i ning elisa kaart on sees.

Noor jahimees.
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
greenhorn
Postitusi: 188
Liitunud: N Apr 29, 2004 8:31 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas greenhorn »

Noor jahimees, ise saad ju sättida kuhu pildid saadetakse, kas meilile või otse telefoni. Samuti mitu pilti ööpäevas saadetakse, millise intervalliga pildistab jne. Videot see kaamera minuteada ei edasta.
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Noor jahimees! »

greenhorn kirjutas:Noor jahimees, ise saad ju sättida kuhu pildid saadetakse, kas meilile või otse telefoni. Samuti mitu pilti ööpäevas saadetakse, millise intervalliga pildistab jne. Videot see kaamera minuteada ei edasta.


Jah pildid on hetkel seatud telefonisse mmsina. Pildi limiit on ööpäevas 10 pilti telefonisse aga saadab ainult ühe pildi. Aga kui on seatud postkasti siis sinna ta enam ei saada millegi pärast. :M Et siis kah küsimus missugused e-maile Te kasutate kas hot.ee, gmail või midagi muud? Ning kustkohast oleks võimalik gprsi APNI ja serveri seadmeid saada vb on mul need valed. :?
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

EMT MMS
APN: mms.emt.ee
MMSC (URL): http://mms.emt.ee/servlets/mms
MMS Proxy (Gateway IP): 217.71.32.82
MMS Port: 8080

Elisa MMS
APN: mms
MMSC: http://194.204.2.10
MMS Proxy: 194.204.2.6
MMS port: 8000

Tele2 MMS
APN: mms.tele2.ee
MMSC: http://mmsc.tele2.ee/
MMS Proxy: 193.12.40.6
MMS Port: 8080

Kogu vajaminev info on teenusepakkujate kodulehtedel olemas, vaja natuke kaevata.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Lavrent
Postitusi: 1
Liitunud: E Jaan 27, 2014 9:06 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Lavrent »

Selleks, et Acorn 5210MM pilte hakkaks saatma, tuleb pärast seadistamist kaamera korraks test-asendisse lülitada. Siis ta salvestab need seaded endale ära.
Sammblikusass
Postitusi: 1
Liitunud: T Veebr 04, 2014 1:27 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Sammblikusass »

Tere,
Ma pole küll jahimees, aga mul on ka metsas selline kaamera Scout Guard SG880MK-8M.
Pusisin päris pikalt enne kui tööle sain. Töötab laitmatult Tele2´ga ja parim on teha täiesti uus gmail konto ja sealt saata. Mälukaardil olevas profile failile tuleb eelnevalt kõik ära salvestada ja siis nagu juba enne öeldud hetkeks test asendisse ja pilte tuleb nii et mühiseb :)
Fail ise seest selline

; for MMS application
[MMS Setting]
URL=http://mmsc.monternet.com
APN=cmwap
IP=10.0.0.172
Port=80
Account=
Password=
[GPRS Setting]
Server=smtp.163.com
Port=25
APN=cmnet
Account=
Password=
Email user=( siia siis tegin uue gmail konto)
Email password=
[Addressee]
Phone1=
Phone2=
Phone3=
Phone4=
Email1=(siia kuhu ta saadab meilid)
Email2=
Email3=
Email4=

Kuna juba juttu oli, siis jagaks Teile siia ühe pildi öisest külalisest :)
Manused
IMAG0111.JPG
alecog
Postitusi: 1
Liitunud: N Mär 13, 2014 11:29 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas alecog »

Mul oli varasemalt üks hiinakas Suntek HC-300M (andis otsad) ja Uovision UM 561-31 GSM. Nendega sain maili saatmise EMT-ga probleemideta toimima.
Üks tuttav jahikaaslane sai Acorn 5210MG ja tee või tina aga seal maile ei saand jooksma. Sel see uuem SIM900 modem. Kasutasin smtasku juhendit aga ei essugi. Mitmepäevase katsetamise tulemusel sain tööle SMTP2GO vahendusel. Seal küll 20 maili päevas tasuta aga abiks seegi. Kasutasin juhendit http://www.ronburyswildlife.com/2012/12 ... trail.html. Nagu ma aru sain ei saanud ma G-Maili SMTP, elisa SMTP ja EMT SMTP serveriga kaamerat tööle, kuna SMTP server peab võimaldama ühendust ilma SSL(Secure Sockets Layer) turvatehnoloogiat kasutamata. Sellepärast ongi vaja SMTP2GO-d.
Siis võib tekkida veel üks pisike takistus - kõik kirjad lähevad otse rämpsposti, ilma et sa nende tulekut märkaksid. Tavaliselt postkastid ei anna sellest märku, kui mõni nende arust rämpspost saabub. Seda saab muidugi hiljem muuta.
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Lugupeetud alecog , vaadake palun privasse.
Eger Koger
Postitusi: 2
Liitunud: E Apr 07, 2014 3:46 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eger Koger »

Tere,

Väike mure sellise kaameraga nagu Scoutguard SG550M-8M, algselt panime kaamera pilte saatma mms-iga emailile ja tulid väga kenasti kohale aga kui arve kätte saime kukkus suu lahti :D . Otsustasime, et tuleb pilte hakata saatma ikka gprs-iga mailile, sest seal näitab sellist võimalust ka, kuid nüüd kui saata üritad pilti, lööb ette kirja ERROR 554 network busy Gprs-i setingutest on Server : smtp.elisa.ee ... Port : 25 ja APN: internet

Mis ma valesti teen, või mis viga võib olla, ei oska lahendust leida, äkki oskab keegi aidata.

Ette tänades,

Eger.
Eger Koger
Postitusi: 2
Liitunud: E Apr 07, 2014 3:46 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eger Koger »

võtsin SD kaardilt nüüd selle GSM kausta lahti ja kopeerisin GPRSI setingud: ( seda email userit ja parooli mina pole pannud)

[GPRS Setting]
Server=smtp.elisa.ee
Port=25
APN=internet
Account=
Password=
Email user=volval2001@163.com
Email password=111888
Vasta