Väikekiskjad

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Veix kirjutas:Võibolla mul näpud vähe tugevamad, kui teistel, aga nugiserauad saab ühekaupa käte vahel edukalt kokku suruda ja haagid peale lükata.


:D Nädsa,minu moodi mees.Põle seal mingit lisa kola kaasa vedada vaja.Kui lähed lõksu vaatama,nagunii unustad pihid autosse.Minu arust enamus mehi vinnastab nugiseraudu käsitsi.
Naine võib olla,koer peab olema!
Hubert
Postitusi: 56
Liitunud: P Sept 03, 2006 9:24 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Hubert »

Otsisin mis ma otsisin kuid ei leidnud oma küsimusele vastust. Nüüd siis paluks targemate abi. Kui nahka müügiks võtta kas siis peab ka naha alt rasva maha kraapima?
Kasutaja avatar
Kolbakütt
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 30, 2010 4:23 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Kolbakütt »

:) Pole minu asi kedagi õpetada, iga mees teab ikka ise mida ja kuidas teeb. Lihtsalt - valikuid on alati rohkem kui üks. Usun, et nööri kasutajaid on teisigi. Arusaamatuks jääb, miks sa Hundikütt kõige vastu nii negatiivselt meelestatud oled :M
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Hubert kirjutas:Otsisin mis ma otsisin kuid ei leidnud oma küsimusele vastust. Nüüd siis paluks targemate abi. Kui nahka müügiks võtta kas siis peab ka naha alt rasva maha kraapima?


Loomulikult pead naha ära puhastama!Rasvast nahka ei osta su käest keegi.
Naine võib olla,koer peab olema!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

Ei ole sugugi kõige vastu negatiivne :D Ei kannata ainult igasugu lollust.Kui on välja mõeldud üks lihtne ja korralik asi,mis toimib hästi,siis pole vaja ju hakata kasutama mingit töömahukamat või tülikamat vahendit või moodust,et saada lõpuks sama tulemus.
vanakärss
Postitusi: 51
Liitunud: N Juun 04, 2009 4:51 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas vanakärss »

Hubert kirjutas:Otsisin mis ma otsisin kuid ei leidnud oma küsimusele vastust. Nüüd siis paluks targemate abi. Kui nahka müügiks võtta kas siis peab ka naha alt rasva maha kraapima?

Vaata you tube-st sellist asja: Fur master series!!Sealt saad vastuse paljudele küsimustele-asjalik vana on see seal-õpetab,kuidas nugist nülgida,rasva eemaldada,lauale venitada jne..
Hubert
Postitusi: 56
Liitunud: P Sept 03, 2006 9:24 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Hubert »

Aitüma!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas MLP »

sooviku kirjutas:
Veix kirjutas:Võibolla mul näpud vähe tugevamad, kui teistel, aga nugiserauad saab ühekaupa käte vahel edukalt kokku suruda ja haagid peale lükata.


:D Nädsa,minu moodi mees.Põle seal mingit lisa kola kaasa vedada vaja.Kui lähed lõksu vaatama,nagunii unustad pihid autosse.Minu arust enamus mehi vinnastab nugiseraudu käsitsi.

Sooviku! Kui tihti sa püssi autosse unustad kui kütiliinile seisma lähed?
Või näiteks koera koju kui lähed koeraga jahti pidama?
sinu nukker noku!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas MLP »

Kolbakütt kirjutas::) Pole minu asi kedagi õpetada, iga mees teab ikka ise mida ja kuidas teeb. Lihtsalt - valikuid on alati rohkem kui üks. Usun, et nööri kasutajaid on teisigi. Arusaamatuks jääb, miks sa Hundikütt kõige vastu nii negatiivselt meelestatud oled :M

Ilmselt pole kõige asjakohasem näide,aga milleks kasutada (jahis) raadiosaatjat kui saab moblaga helistada.......??? :M
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Veix »

Ma olen vähe mugav, sest ei viitsi neid pihtisid kogu aja kaasa vedada. Kui teaks, et iga kord neid vaja läheb võidolla isegi veaks, kuid tänavuse kesise saagi puhul ei hakka vaevamagi ennast lisakoormuse tassimisega ja kui ongi vajadus vinnastada, siis mõned rauad järjest pingesse painutada pole probleemiks. Külmunud saagi vead nagunii koju sulama raudadega koos.
Ja veel, uued rauad on võrreldes eelmise aasta soetatutega tunduvalt pehmemate vedrudega.
Viimati muutis Veix, P Veebr 02, 2014 10:13 pm, muudetud 1 kord kokku.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas MLP »

Veix kirjutas:Ma olen vähe mugav, sest ei viitsi neid pihtisid kogu aja kaasa vedada. Kui teaks, et iga kord neid vaja läheb võidolla isegi veaks, kuid tänavuse kesise saagi puhul ei hakka vaevamagi ennast lisakoormuse tassimisega ja kui ongo vajadus vinnastada, siis mõned rauad järjest pingesse painutda pole prodleemiks. Külmunud saagi vead nagunii koju sulama raudadega koos.
Ja veel, uued rauad on võrreldes eelmise aasta soetatutega tunduvalt pehmemate vedrudega.

Kui raudasid kontrollima lähed siis ilmselge,et püssi pole vaja kaasa vedida ,mis koormat saa veel kaasas kannad või käid jahti pidades oma rauaringi ära?! Need pihid ei ole ju ma ei tea mis suured ja rasked asjad!? :M
Ma olen ka mugav mees,aga raadiojaama võtan ikka metsa kaasa ja tel ka kuigi viimane ju jahis täiesti kasutu asi! :D
sinu nukker noku!
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas jahe »

Ma kah mugav mees,teen söödaringi ja vaatan ühtlasi lõksud üle,mul kastid pandud nii et näen autost, kas on keskit või ei.Pihid koguaeg autos kaasas ei viitsi mina käsitsi painutada.Veixsi moodi raudu koos nugisega kodu ei vea :D vaid ikka kohapeal välja ja rauad uuesti püüdma.Ega palju saaki pole saanud ka kolm nugist ja üks kass. :roll:
243win
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Sooviku! Kui tihti sa püssi autosse unustad kui kütiliinile seisma lähed?
Või näiteks koera koju kui lähed koeraga jahti pidama?[/quote]

Püssi ei unusta sellepärast,et ilma pole liinil midagi teha ja koerajahti ei saa ka ilma koerata pidada.Raudu saab aga ka ilma pihtideta vinnastada.Tegelikult on see vaieldud vaidlus ja ma juba kahetsen,et suu lahti tegin :) .
Naine võib olla,koer peab olema!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Ma vaatan seda teemat ja olen päris vait. :D Kõigil on omamoodi õigus.Eks see ole harjumise asi kuidas kellelegi meeldib.Kõige tähtsam,et keegi kusagile vahele ei jää. :!:Täna öösel sadas meeletu jäävihm maha.Kui rauad varjus,siis ei tohiks midagi teha.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas mustlesk »

Just nii ta on jah, kuidas keegi harjunud. Mul endal seljakott alati autos, kus nii pihid, kui ka muu vajalik alati olemas. Hädapärast saan ju ilma pihtideta ka hakkama, aga nii mugavam.
Vasta