Koprajaht

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
Vasta
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas hundikütt »

Aga edasi :?: Ma ka jahilt tulles panen tabatud sea liha talvel suitsuahju,hea hoida,keegi kallale ei saa ja jahe kah :D
Kasutaja avatar
svahi
Postitusi: 76
Liitunud: R Jaan 07, 2011 10:16 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas svahi »

Edasi tee tuli alla. :VS
valdi
Postitusi: 56
Liitunud: R Nov 30, 2012 12:17 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas valdi »

Ei ma pane suitsuahju, sügisest veel külmas mitugi suitsutükki. Praegu liguneb soolvees. Sain täna meie seltskonna ainsa jahinaise käest huvitava retseptisoovituse sinepi ja meega, leidsin ka siit mõne proovimist väärt variandi. Praegu maksapasteet podiseb, kobras koos täna lastud põrsa maksa tükikesega. Uue nädala algul katsetan praadidega, kuid see juba teise teema lugu! Täna hommikul enne seajahti käisin ka kraavi ääres (teises kohas), kuid oli vaikus. Samas seajahil ees seistes, nii keskpäeva paiku, käis kõrval ojas kõva solistamine, kahjuks ei saanud vaatama minna.
Kasutaja avatar
arikas
Postitusi: 63
Liitunud: N Juun 07, 2012 7:49 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas arikas »

eile sait 17:15 üks noor isane lastud, aga täna vaikus, kuna päeval ei saanud luuret teha!
Viimati muutis arikas, E Veebr 17, 2014 12:36 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas sooviku »

17:155 see peaks olema siis :M 19:35
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
arikas
Postitusi: 63
Liitunud: N Juun 07, 2012 7:49 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas arikas »

kella aeg parandatud!
Kasutaja avatar
arikas
Postitusi: 63
Liitunud: N Juun 07, 2012 7:49 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas arikas »

täna sai siis 17:55 suur isane kobras lastud! sellinne küsimus, kuhu teie lasete, et loom maha jääks? mina lasen pähe aga koljudest on kahju!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas andrus »

Asi vist pole tabamis kohas. Pigem osad ongi sellise rambo stiilis geneetilise hälbega.....tahab minna siis läheb. Olen ühele toru praktiliselt vastu pead pannud ja ikka on ta kaduma saanud selleks päevaks. Järgmine päev tuled ujub kuskil kõht püsti ja pead otsas ei ole.
jahismurf
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas honkomees »

pealasuga tükivad ka vahel kaduma minema, minu kogemuse järgi jääb raudselt paigale selgroopauguga - alates kaelast kuni saba alguseni kui selgroole vaid pihta saad.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Koprajaht

Postitus Postitas Ax1600 »

honkomees kirjutas:pealasuga tükivad ka vahel kaduma minema, minu kogemuse järgi jääb raudselt paigale selgroopauguga - alates kaelast kuni saba alguseni kui selgroole vaid pihta saad.


Liitun sama arvamusega. Pealasuga endalgi paljud läind. Omamoodi huvitav on osadelt meestelt kuuldud jutt, kus lastes saba läbi ei saavat loom sukelduda. Põruta ühest torust saba pihta ja teisest kuhu vaja :D
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas hundikütt »

Selles,et pea lasuga loomad ära lähevad ei ole midagi imelikku.Mõelge kui väike on piirkond seal või põdral peas mis tapab koheselt,põhimõtteliselt ainult aju.Kopra aju on ju tunduvalt väiksem ja tabades küll pähe aga mitte ajusse,lähebki loom ära ja hiljem on kõht veepeal .Pole siin tegu ei mutatsiooniga ega muu jamaga :wink:
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas puugi »

Kukk lendab ka päris pikalt kui pea pakule pannakse!Kukal ja selgroog+kiire tegutsemine peale lasku.Konksud kiirelt külge jne. :wink:
valdi
Postitusi: 56
Liitunud: R Nov 30, 2012 12:17 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas valdi »

Minu viimane sai tabamuse kaela kohe kukla taha ja jäi ujuma kui puunott.
Kasutaja avatar
freditaks
Postitusi: 34
Liitunud: T Mär 24, 2009 3:34 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas freditaks »

Sai ka siis täna kell 16.50 paiku hooaja esimene isend kütitud!!
17 kg isakobras :lol:
Manused
17 kg
17 kg
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Koprajaht

Postitus Postitas mrr »

Tundub ilus musta nahaga isend olevat!!
Vasta