sõiduk

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas sooviku »

Sellise lumega,nagu siin vahepeal oli,võtab hobuse ka kohe vahule.
Naine võib olla,koer peab olema!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas hundikütt »

Hobene hobeseks aga suusad praegu asendamatu abivahend.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas andrus »

Kui siin juhtub olema keegi kellel terrano II ja ta on seda tõstnud siis ehk on ta nii hea ja võtab ps-iga ühendust.
jahismurf
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas sooviku »

Plaan või võib isegi öelda,et käima on lükatud autovahetus.Eelmine auto oli 2003 Grand Vitara.Kui mitte arvestada kütusekulu siis minule sobis ja kobiseda pole midagi.Nüüd siis vahetaks selle 2014 aasta mudeli vastu.Proovisõidul tegutses automaadiga Grand päris mõnusalt.Kas kellelgi on kogemust uuema Suzuki Grand Vitaraga ja just automaatkastiga.Foorumeid ja arvustusi olen lugenud,sealt pole mõtet maha copida :wink: .Ma pole kunagi olnud ka eriline mudasmüttaja,kui on ikka väga mäda,siis lähen jala.
Naine võib olla,koer peab olema!
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas Ats »

Pole looma, pole probleemi!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas aivar00 »

Kas mitte kasutaja Sass ei omanud autoamaatkastiga Vitarat :M
Meie kandis neid ei ole ühelgi tuttaval. Ise eelistan igal juhul pika kabiini ja kongiga kastikat. Vähemalt kütusekulu (kastikas loomulikult diisel) peaks saama automaat samaga kui isegi mitte vähemaga hakkama, ruumi rohkem (ka kongis - hea pesuriga pesta), kandejõudu ka. Kliirens kõigil kastikatel üle 20 cm. Hind muidugi uuena ka veidi kõrgem. See aga kõik loomulikult maitse küsimus :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas sooviku »

Leian,et mulle kastikat vaja ei ole.Need kaks rikutud närvikavaga elukat :wink: mahuvad ilusti Suzuki GV istmete taha puuri ära.Mulle meeldib selle margi juures,et tagumine luuk käib külje peale lahti.Sedasi ei saa koerad kohe põgenema ja saab kergemini rihma otsa panna.Kliirens on ka 20cm,pole väheks jäänud aga ega ma ei roni ka igale poole. Meie kandis on ka mitmed mehed ostnud neid Hiluxe aga kui põtra vedada vaja,siis on kõigil kongid peal :) .Tegelikult tahaks ikka kuulda mõnda GV või mõne muu automaatkastiga masinaga jahimehe arvamust.Aga,kui kommentaare ei tule,on ju see ka positiivne :D .Järelikult midagi halba ka öelda pole.
Naine võib olla,koer peab olema!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas kakuke »

Sassil on grand chero 5l bensukas.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas pktaks »

Sellel teemal saad ehk rohkem infot 4x4 või mõnest välismaisest offroad foorumist.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas andrus »

Foorumi "tõdede" järgi autot osta on hullem kui siit püssi ostuks nõu küsida. Pealegi mis saab olla uue mudeli juures sellist mida foorumist lugeda on?? Uus auto on uus auto ja põhiline,et ta sakslane ei oleks. :D
jahismurf
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas Andrus Michelis »

sooviku kirjutas:Tegelikult tahaks ikka kuulda mõnda GV või mõne muu automaatkastiga masinaga jahimehe arvamust.Aga,kui kommentaare ei tule,on ju see ka positiivne :D .Järelikult midagi halba ka öelda pole.


Ega polegi midagi öelda peale selle, et automaadiga ei pea ise sidurit vajutama ja käike vahetama. Aga tolle tarkuse sa mõtlesid ilmselt juba ise kah välja. Et kumb meeldib see osta.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas Pauli »

Läheb küll natuke OT, aga ei saa targutamata jätta. Minu käest küsitakse üsna tihti aotoostmise osas nõu. Eks ma püüan alati ära arvata, milline masin küsijale sobiks ja kui midagi konkreetsemat juba silmapiiril on, siis erapooletu pilguga pilli ära hinnata. Aga aga vastuse võlgu jään siis, kui küsitakse et "kumma (või millise) sa ise ostaksid". Kes mu masinaparki näinud on, ilmselt mõistab, miks ma vastuse võlgu jään :lol:
"Auto võib olla ükskõik mis värvi, peaasi et see on must" - Henry Ford
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas sooviku »

Pauli kirjutas:Kes mu masinaparki näinud on, ilmselt mõistab, miks ma vastuse võlgu jään


:lol: Jaa-jah!Ega ma küsinudki millist autot osta.Ja Henry`ga ma ka nõus ei ole :wink: .Minu omale segatakse juba värvi.Kahevahel olen veel selles,kas AT või MT :M Mõtlesin,et äkki foorumis on kellelgi miskit halba kogemust antud isendiga ja ma ei peagi seda ostma :wink: .
Naine võib olla,koer peab olema!
navimees
Postitusi: 23
Liitunud: N Aug 29, 2013 12:58 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas navimees »

Mul on 2007a. vitara manual bensiin. Veaks pean difriluku puudumist ja suurt kütuse kulu. Mitmeid kordi küngastele kõikuma jäänud. Rattalaagrid ka 100 000km. vahetatud. Muidu hästi kestnud.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas sooviku »

Uuel peaks lukustus olemas olema vist.Olen isegi praeguse Vitaraga sedasi diagonaalis ratastega kõõlunud :) .
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta