karu liha metsas

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: karu liha metsas

Postitus Postitas aadu kadakas »

Konspiratsiooniteooriaid võib ju toota lõputult ja mängida mingisuguseid arvamismänge.
Kui on selline juhtum ning vastavaid instantse ka teavitatud koos omapoolsete nägemustega, siis on ju piisavalt tehtud. Kui süüdlane teada, siis foorum pole mingi välikäimla, kus käia. Mis see kavala moega piidlemine siin foorumis asjale juurde peaks andma?
Meenuvad mõned leebemad näited, kus olen leidnud kas jahipraagi või salaküttimise põtru, nähtavates avalikes kohtades nahku ja rappeid. Olen vastavalt piirkonnale sellest jahiseltsi teada andnud. Korra oli esmaspäeva hommikul põdramagu keset teed ja kui teada andsin, siis arvati, et kui ette jääb, eks tõmba kraavi ära.
Muidugi see on ka üks tore haak alati, et kui mingi jama on juhtunud, siis ikka kuskilt Eestimaa otsast keegi tuli ja tõi või vähemalt naabersektsioonist jmt. Et siis Põlvamaalt või Jõgevamaalt keegid mõtlesid, mmhh... viskaks õige sinna Kaberneeme kanti :D
Foorumi lugejana ning vähesel määral kaasarääkijana ootaks ennekõike antud teemas sellist asjalikumat lähenemist.
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: karu liha metsas

Postitus Postitas tireb »

Foorumi lugejana ning vähesel määral kaasarääkijana ootaks ennekõike antud teemas sellist asjalikumat lähenemist.[/quote]

seda minagi eeldasin aga lugedes Sinu esimest postitust antud teemasse olen siiski pettunud
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: karu liha metsas

Postitus Postitas aadu kadakas »

Tireb, vabandan oma naljaga pooleks iroonilise esimese postituse eest.
Teisalt on selliste teemade puhul aga natuke imelik oodata asjalikumat ehk konkreetselt asjasse puutuvat infot. Lihtsalt ei tea ja seepärast ootakski hoopis asjalikumat lähenemist teemaalgataja poolt. Tõsine asi ju. Rääkimata käitumisest, mis seondub karu austamise kohalt peale jahti.
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: karu liha metsas

Postitus Postitas tireb »

nõus 1) nagu kirjutasid uluk on austust väärt ka peale positiivset proovi
2) vaja leida see kes seda tegi (väike võimalus, et ametlikult kütitud ja mainitud piirkonda toodud kuna need m....d seal kandi elavad ja mujal kütivad)
suurem tõenäosus, et mustalt tehtud
3) eeltoodust tulenevalt ka see postitus siin, miks täpsemalt, ei ütle, sest siis kaob asja mõte
4) vabandan, et pimesi kedagi asjaga kaasa vean/provotseerin
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: karu liha metsas

Postitus Postitas aivar00 »

No siis salatse edasi - nagunii see asi sul juba haiseb :lol: . Loota, et keegi siin ausa ülestunnistusega lagedale tuleb või süüdistada mingi kandi elanikke kohe surmapatus - mina ütlen selle peale - saa täiskasvanuks!
ikka lõbusalt
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: karu liha metsas

Postitus Postitas rixa »

aivar00 kirjutas:No siis salatse edasi - nagunii see asi sul juba haiseb :lol: . Loota, et keegi siin ausa ülestunnistusega lagedale tuleb või süüdistada mingi kandi elanikke kohe surmapatus - mina ütlen selle peale - saa täiskasvanuks!


Eino vaata, tireb on kaval - pani metsa kaamera üles ja loodab, et kui siin kõvasti häält teeb, siis süüdlane läheb üritab korjuse ära koristada. Peaasi, et ta oma kaamerast nii ilma ei jää.
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: karu liha metsas

Postitus Postitas tireb »

aivar00 kirjutas:No siis salatse edasi - nagunii see asi sul juba haiseb :lol: . Loota, et keegi siin ausa ülestunnistusega lagedale tuleb või süüdistada mingi kandi elanikke kohe surmapatus - mina ütlen selle peale - saa täiskasvanuks!


oma ametist tulenevalt peaksid teadma, et aus ülestunnistus on kõige kiirem tee vanglasse :D
kui kaarti viitsid/oskad vaadata, siis peaksid ka Sina mõistma, miks mingi kandi elanikele viitan.
See mida teen ei ole lihtsalt sündmuskoha vaatlus, mis Sinu kolleegidel puhul reeglina asjas ka viimaseks reaalseks tegevuseks jääb enne lõpetamise määrust.
Üritan oma võimaluste piires vähe rohkem ja ei jaga siin rohkem kui vajalikuks pean.
Minu vabandused neile kes põhjuseta ennast solvatuna tunnevad
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: karu liha metsas

Postitus Postitas aivar00 »

Minu andmetel ei ole Eesti vabariigis süütuse presumptsiooni veel ära muudetud - Sinu tegevuse näol viitamisega on tegemist pesuehtsa laimuga. Aga kriminaalmenetluse kandi pealt on alati kõik teised targemad kui politseinikud ja prokurörid kokku :lol: - ole rahulik mina tean seda juba üle 25 aasta :lol: :lol: :lol: . Igatahes edu Sulle kuigi ma ei saa aru mida Sa saavutada tahad :M .
ikka lõbusalt
Vasta