kuidas lasta kui ...?

2005. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

kuidas lasta kui ...?

Postitus Postitas Ax1600 »

Probleem sileraudsest laskmisega, kuna ise paremakäeline aga juhtsilm on vasak (paremal nägemine tunduvalt halvem)?
mrw
Postitusi: 9
Liitunud: K Dets 22, 2004 3:19 pm

Postitus Postitas mrw »

Mul sama probleem, optikaga lasen paremalt õlalt, ilma vasakult.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Võibolla on abi: ma olen üritanud sportingut lasta paremalt õlalt mõlema lahtise silmaga. Ütleme nii, et tulemused oli oluliselt halvemad, kui vasakut silma kinni hoides, kuigi EJ vastavasisulise artikliseeria juhendite kohaselt enda peal tehtud lihtsad testid on justkui näidanud mul juhtsilmaks siiski parema silma.

Seega just kiirete liikuvate märkide laskmisel kasutan ma sihtimiseks ainult paremat silma ning minu jaoks asi toimib küll. Arvata on, et laskmise juhendamine stiilis "ALATI tuleb sileraudsest liikuvaid märke lastes sihtida mõlemad silmad lahti" ei arvesta konkreetse isiku võimalusi ja iseärasusi, mistõttu tuleb see punkt VAJADUSEL juhenditest ja õpetussõnadest siiski lihtsalt tähelepanuta jätta. Kõigile ei kõik võimalik.


Päikest,


BM
Hunter32
Postitusi: 13
Liitunud: N Veebr 03, 2005 8:31 pm

Postitus Postitas Hunter32 »

:wink:
Viimati muutis Hunter32, P Dets 04, 2005 10:46 am, muudetud 1 kord kokku.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Püüdke vasak silm kinni suruda või katta laskeprillid paberilehega vasakult poolt kinni. Topeltpildiga ei tule nagunii laskmisest midagi välja! Pärast harjutage parem silm juhtsilmaks (kui õnnestub), siis saab juba üritada kahe lahtise silmaga lasta!
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

Kaupsil täitsa õige jutt. Mul nimelt sama viga, vasak silm juhtsilm. Algul katsin ka vasaku silma kinni paberlipakaga hiljem harjusin ära ja nüüd lasen juba viimased 7-8 aastat parema silmaga. Ja mis kõige naljakam sel viisil paremat silma treenides on endisest +2.0 prilliklaasist (silmaarst määras sellise prilli) saanud 0.0 Ja praegusel hetkel ausalt öeldes tulemused nii metsas kui võistlusrajal jus kõige kehvemad ei ole...
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

torka see kasutu silm siis peast välja !!!
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Suletud