Kaua peaks töötama?

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
seersant
Postitusi: 5
Liitunud: K Sept 03, 2014 6:43 pm

Kaua peaks töötama?

Postitus Postitas seersant »

Tere
Sai soetatud kaamera Hc 300 koos akuga Salme Jahiseltsi kodulehelt. Sai kaamera koos akuga üles pandud. Läks umbes 8 päeva ja aku oli tühi. Hiljem selgus, et aku on vigane. Hiina aku praak. Okei sellega. Siis sai prooviks sisse pandud 8 patareid, ning praeguste ilmadega pidasid need ka ainult heal juhul nädala vastu. On see normaalne nende kaamerate puhul? Või on loodudki töötama akude pealt? Scout Guard SG550M ei anna võrreldagi. müüja väitel on see normaalne, et patareidega ei saagi kauem kesta, kui nädal. Mina isiklikult antud hetkel tunnen küll, et mulle on tünga tehtud. Eks aeg näitab.
Soovitan igal juhul teistel enne sealt millegi soetamist korralikult asi läbi mõelda.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Kaua peaks töötama?

Postitus Postitas sammal.habe »

HC 300 sööbki patareid kähku ära.
soovitan kohe aku panna.
renovaarist ei olnud 6V aku teabmiskallis osta, Mardi poest sain sobiva kaabli.
spioonikas
Postitusi: 42
Liitunud: N Dets 01, 2011 3:48 pm

Re: Kaua peaks töötama?

Postitus Postitas spioonikas »

Need ongi ühed akusööjad, mul endal samuti 6v aku järgi ühendatud ja kestab umbes 2-3 nädalat.
Vahel tekib mõte, et 16A elektri liitumine teha :D
Üldiselt on see hc300m pask kaamera ja soovitan vältida.
weltmaster
Postitusi: 47
Liitunud: R Nov 08, 2013 8:13 pm

Re: Kaua peaks töötama?

Postitus Postitas weltmaster »

sõbra hc300 samuti nöögib, kõik on läbi proovitud ja pilte ei saada. Omal aga töötab laitmatult, päevas saadab 20-30 pilti (enamus lindudest) ja nii peab vana auto aku 2-3 nädalat vastu. Patareidega oli vist paar päeva.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Kaua peaks töötama?

Postitus Postitas Eohippus »

Vaatasin Salme kodukalt HC 300 hinda, kui sa selle raha eest ostsid, siis pidid küll raha peale vihane olema :D
Iga lõpp on uue algus...
seersant
Postitusi: 5
Liitunud: K Sept 03, 2014 6:43 pm

Re: Kaua peaks töötama?

Postitus Postitas seersant »

Tere

Loodsin, et saan selle raha eest ikka probleemideta seadme aga võta näpust. See on lihtsalt uskumatu kuidas Hc 300 voolu tarbib või siis müüdi mulle tõesti mingi praak seade.Uurisin veidi ka teistelt kuidas neil peab ja öeldi, et kaks nädalat peaks patareidega ikka vastu pidama. Panin prooviks uuesti 8 patareid sisse ja jälle kahe päevaga tühi. See ei ole normaalne. Aku peaks siis vist ainult nädala. Kokkuvõttes arvan,et Hc 300 on väga kehva kvaliteediga kaamera või siis ainult minu seade. Edaspidi jään Scout Guardile truuks kuna sellega pole probleeme olnud. Teistele edu ja jaksu katsetamistel.
FIK
Postitusi: 31
Liitunud: T Sept 01, 2009 8:42 am

Re: Kaua peaks töötama?

Postitus Postitas FIK »

Mul on üleval UOVISION kaamera . Ostetud 2014.a. jaanuaris . Esimese patarei komplektiga /16 tk. /töötas kuni juunini -ca 900 pilti. Vahepeal võtsin kaamera maha. Patareide mahu jääk 4 pulka...
Augustus panin uuesti ülesse /uued patareid sisse/ . Hetkel patareide jääk 6 pulka ja pilte tehtud 684. + 40 min videot.
Edastamise tõrkeid pole olnud. Pildi kvaliteet rahuldav. Seadistatud töötama 18.00- 08.00.
Hinna ja kvaliteedi suhe OK.
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Kaua peaks töötama?

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Mul ka toimetab viljandist ostetud Rajakaamera Uovision UM 565 -31 GSM. Aku on 6V / 12Ah
kuskil kahe kuuga saan aku pool tühjaks, siis laen ära. Ja pilte tuleb ligi 4000 kuus, mul on isiklik varese/ronga kasvatus :lol: nuuman neid korralikult ja seepärast ka pilte palju. Pea aasta toimetanud ja ei ole midagi kobiseda. Viljandist hea soetada, üle ukse saad DIILI kaardi ka kohe kätte, poes tehakse täis seadistus+emaili aadres, endal jääb ainult üles riputus vaev.
Vasta