izhs-0104

2005. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

izhs-0104

Postitus Postitas shikaree »

niisiis, olen oma laskmistega nii kaugele jõudnud, et mu kaheraudne 16kaliibriline on muutunud 12kaliibriliseks. ja seda kõike ainult peale u 1000 lasku. kas selles on süüdi nõrk relvateras või liiga tugevad paugud (laen ise). relvaks on lätis toodetud izhs-0104.
seal on teine rebane!
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

IZ

Postitus Postitas sass »

Mul sama mure selle püssiga,aga kalibreeri hülsid suuremaks...ja haavlid jämedamaks ..aitab...proovitud, :D
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Kui nii edasi, siis saad varsti omale kahuri ;)
Kas pole ohtu, et ükskord, kui venimise lagi on käes, läheb toru lõhki?
Hundist toakoera ei saa.
Kasutaja avatar
Shogun
Postitusi: 105
Liitunud: R Dets 26, 2003 2:33 pm

Postitus Postitas Shogun »

Pane vitsad peale, nagu tünnil noh :D
Metsas on loomi - jahimees. Metsas on liha - salakütt.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Võimalus on muidugi haamriga seda asja kohendada. Mul oli ükskord sama mure, aga siis sai palju löödud. Nüüd pean kahjuks lapikuid kuule kasutama. :M :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

kui sa nüüd veel eriterasest valmistatud brennekega mõlemast rauast ilusti läbi lased, siis saad ilusa suurekaliibrilise vintraudse stutseri :D
greenhorn
Postitusi: 188
Liitunud: N Apr 29, 2004 8:31 pm

Postitus Postitas greenhorn »

Ma panin trossiga auto ja posti vahele kinni ja tõmbasin järsult. Tulemuseks oli õige kaliiber tagasi paar tolli pikem raud.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

mitmenda käiguga peab tõmbama ? kas kui ma tahaks 12-st saada 32, siis peaksin aeglusti ka igaks juhuks sisse lülitama eksole ? :D
pauka
Postitusi: 22
Liitunud: N Dets 09, 2004 4:06 pm

Postitus Postitas pauka »

Vii püss sepa juurde. Too ajab asja korda.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

ei-ei-ei. ma tahan ise teha. muidu pole üldse huvitav .. :D aga soovitage kiiresti, ega ma homme enam ei viitsi...ainult tänasel päeval on relvavenituse vastu huvi ;)
pauka
Postitusi: 22
Liitunud: N Dets 09, 2004 4:06 pm

Postitus Postitas pauka »

Sepp saab asjaga paremini hakkama. Püss pole mõni täpsusasi. Meeter miili juures on väike asi, toll t...i juures juba suur asi.
tuska
Postitusi: 99
Liitunud: T Dets 14, 2004 5:58 pm

Postitus Postitas tuska »

kui kalendrist öige leht välja rebida ning tropiks mutsida, peaks esimese pauguga kaliiber jälle öige olema.
vahel tuleb ka mööda lasta
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Kuum õhk sisse ,kindlad tropid otsaja ja sügavkülma. Kolme päeva pärast jälle kaliiber paigas.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Oleme proovinud sellist meetodit,et laeme tugevdatud laenguga,täpsemalt 5,7 korda tugevamaga,ja kui nüüd kuul hirmsa itsiga lägi raua lendab, tekitab sellise vaakumi,et rauad tõmbuvad õigesse kaliibrisse.Kordan veel,täpselt 5,7 korda suurem laeng.
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Farmer »

Mul püsib relv nagu uus.Ma käin temaga igal täiskuu reedel kell 24.00 nelja tee ristmikul ja pissin mõlemasse rauda (suudme poolt luku poole).Pärast puhastada ei tohi.Pärast haiseb küll natuke ja selle pärast ei ole ma tast kordagi lasknud aga kulumise jälgi kah ei ole.
Kulunud püss on mõistlik puhtaks teha,punaseks värvida ja minema visata.
Suletud