koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Mul oli x-cover,panin vee alla ja töötas probleemideta.Lörtsise ilmaga oli kasutamine suht närve sööv.S5 vihmas juba täiesti lootusetu mudel.
jahismurf
under
Postitusi: 47
Liitunud: T Mär 23, 2010 12:52 am

Re: koera gps

Postitus Postitas under »

veeall töötab ok jah ... aga just langevad piisad, lumi vms ... reageerib kui sõrme puudutusele.
Kasutaja avatar
Huntloc
Postitusi: 12
Liitunud: R Okt 03, 2014 10:34 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Huntloc »

sooviku kirjutas:
under kirjutas: Jahipidamiseks on nüüd juba mitmeid lahendusi(Astro,Huntloc ja oli mingi soomlaste värk ka vist) aga vaja oleks sellist lihtsat ja väikest junni.Seda siis selleks,et kui koer jahivälisel ajal putku paneb.Lihtsalt,et helistad sisse, positsioneerib koera ära ja muid funktsioone polegi vaja.Väike selleks,et võib kogu aeg kodus penil kaelas olla.Kaupo lahendus oli iseenesest ju hea.
Ah jah,loomulikult võiks ta olla ka odav :wink: !


Huntloci poolt pakumegi ka sellist võimalust. Koeraseade suudab olla täna ca 2 kuud ootel ja kui kutsu läheb omapead jalutama, siis helistad ja hakkad nägema, kus on. Kaalu on asjal 200g. Kahjuks paneb hetkel saadav tehnoloogia asja paika. Maailmas on selliseid väikeseid seadmeid küll aga laadima pead sisuliselt iga päev. Odavat saab ka, Hiinast.
orukas
Postitusi: 14
Liitunud: N Dets 28, 2006 9:12 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas orukas »

Äkki PUUGI uuriks sõbra käest,mis riistaga tegu ja kuidas toimib.Vajaksin ka lihtsat asja,et koer õhtul lihtsalt ülesse leida,kui vaja.Muid funktsioone poleks vajagi.Samas,kui Kaupol oli toimiv asi valmis tehtud,äkki siis saaks tema käest tellida.Küll selle korpuse ja rihmakinnituse ka välja mõtlen.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas vollifedja »

Olen Puugi sõber ja mul ongi just selline väike seade taksile(mul 170 g). kui lasen õue pissile, panen kaela, spetsiaalselt minu eritellimisel on koti sees, muidu on garmini rihmal. Ja on HUNTLOC. Olen kasutanud igapäevaselt 2 kuud, laadinud olen ühe korra seadet. Iga päev iga ilmaga on kaelas -sisselülitatud 4-5 tundi, kuna taksi pissiring koos põdra-rebase ajuga on nii pikk-lühike.Helistan sisse, hakkab tööle, jälgin toas tugitoolist mis ringe tehakse, kui kaugel. vajadusel helistan vahepeal sisse, kuulan , mida teeb-kas haugub ja keda. Kui on vaikus-kamandan koju. Ja on hakanud tulema ka , kui looma ees ei ole.Jahis kasutan sama ja sama edukalt. Palju asju, mida on veel võimalik antud vidinaga teha on mul õppimisjärgus. Kõiksugused soolakute-pukkide jm maamärkide peale kandmised, algus-lõpp punkti maha märkimine jne, jne... HUntloci mehed jõuavad kiiremini uusi asju juurde pookida, kui ma õpin.Blond! Toimib täiega.
Rahast. Kaelarihm maksab 250.Aastamaks-20 , kõnekaart vidinas kah midagi-pole veel lisanud raha, homme lähen EMTi tahaks mingit valutut paketti, mis ise täidaks vastavalt tühjenemisele-olevat mingi 4 euri kuus, eks homme paistab.Praegu on sooduspakkumine Huntlocis, saab aastamaksuta ja akulaadimis seadme-patarei tasuta, et metsas saaks kas või telefoni laadida. Mina ostsin max akumahuga telefoni insmat Rock, "jahikas", peab päeva aku metsas vastu, kui jälgin koera.
Elu on lill, taks kontrolli all. ka kodus,külas ja Soomes katsetel.
PS pilti näeb Huntloci lehel, üritan panna, kas õnnestub, ei ole kindel!
Manused
rihmaga.jpg
rihmaga.jpg (10.52 KiB) Vaadatud 8694 korda
Viimati muutis vollifedja, R Jaan 09, 2015 10:52 pm, muudetud 1 kord kokku.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas vollifedja »

No ei õnnestunud kahte pilti panna samasse postitusse. Aga eritellimusel taks koos eritellimusel koti sisse pakitud HUNTLOCiga.
Sooviku, mis sul koti vastu on?Mulle meeldib-sobib just koti variant.
telefonist. Juba mainisin, mis telef. on. Insmat Rock. Seni v.a., kord, kui kasutasin väga füüsilist vägivalda, on toiminud- ka vihmapiiskadega ja külmema ilmaga. külmaga saab kiiremini tühjaks, nagi absoluutselt iga telefon. No nihukest jama nagu Applega pole-see viskas vähegi jahedamaga pildi taskusse. Üldiselt olen aru saanud, et ekraan peos ole mõtet ajus sebida-eksib ise ka ära, Kui koeri pole kuulda, kontrollin,pistan tasku sooja-nagu kasutusjuhend ette näeb-siis toimivad kõik aparaadid ilusti. Absoluutselt 100% iga ilma-ja jahiga pole ilmselt veel leiutatud. Aga on mehi-koeri , kellel on mitu varianti kaasas- kaelas....
Manused
28.dets 14 008.jpg
Viimati muutis vollifedja, R Jaan 09, 2015 11:06 pm, muudetud 1 kord kokku.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

OT: Kas vabapidamisel penid on nüüd sama popp kui vabakasvatus ja p.derastia??
jahismurf
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas vollifedja »

Teema oli pisike GPS , mis rihmale kinnitatud.
Vabalt ei peeta kedagi, kõik on kontrolli all..ka koduhoovis. meil nimelt hoov sihuke, looduslike piiretega.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas sooviku »

Aga ikkagi,Vollifedja,telefoni hinna unustasid gepsule lisada :wink: .
Naine võib olla,koer peab olema!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Üks mees siis täna proovis seda Huntloc-i kasutada. Ainuke kommentaar oli,et "kena,tore aga veel ei osta".Ei tea kas otsib koera siiani või on ise eksinud.Jahid läbi saavad tuleb ehk ise räägib. :D
jahismurf
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas MLP »

sooviku kirjutas:Aga ikkagi,Vollifedja,telefoni hinna unustasid gepsule lisada :wink: .


Igal normaalsel ja vähem normaalsel inimesel on täna telefon olenematta sellest kas tal on huntlock või ei!
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas duma »

Sai täna testitud.
koeraseade töötas kenasti. Mis ei tööta on telefon ja selle levi meie metsades.
Sain metsast välja näitas kenasti koera rada, kus oli olnud jne. Metsas kus levi polnud ei saanud 1 hetk isegi kaarti ette. Ja pole korralikesse metsamassiividesse jõudnudki.
Ehk saan seda teiste telefonidega ka katsetada, ehk on mingitel levi parem.
telefoniks oli täna insmat rock V
duo on parem
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas sooviku »

MLP kirjutas:Igal normaalsel ja vähem normaalsel inimesel on täna telefon olenematta sellest kas tal on huntlock või ei!


Jah,aga paljudel ebanormaalsetel on telefon,mis ei sobi huntlociga kasutamiseks ja need peavad gepsu hinnale lisama ka uue telefoni hinna.Osad on koguni veel nii jobud,et kasutavad nupuga telefone :wink: .
Naine võib olla,koer peab olema!
orukas
Postitusi: 14
Liitunud: N Dets 28, 2006 9:12 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas orukas »

Kas Sul Vollifedja pidi ka mingi Saksamaalt tellitud vidin olema nagu ma Su sõbra jutust aru sain?Kui on,siis jaga muljeid.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Kas siga seda kaelast ära ei rebi? :M
Vasta