koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas vollifedja »

Mina igasugu neti-arvutivõhikuna olen aru saanud, et levi ei sõltu telefonist, vaid paketist.Lõuna Eesti kuplite vahel suures metsas töötas algupärane Huntloc kaks aastat tagasi ilusti pika jahipäeva.
Insmat Rock maksis 250 euri-kuna oli esimene telefon, mille ise ostsin endale ja plaan oli naguetnii uus osta-vanal Applel aku ei pidanud enam päevagi-lapse vana, et elasin investeeringu üle.Pealegi igavesti mõnus telefon, ei kao kuhugi, nihuke telliskivi,kohe tunda, kui puudus.
Ma pole mingeid vidinaid kunagi kusagilt tellinud, ei valda tellimise teemat. pealegi-kui ise katsuda-proovida ei saa, ei osta pildi-jutu järgi midagi.Nii et ainus kogemus ongi Huntloc, kuna selle vidina kaal-suurus sobis minu nõuetle.
Miks peaks siga kaelast ära rebima just selle vidina.? ta on täpselt nagu kõik teised kaelas kantavad vidinad, ainult väiksem, kompaktsem. Hea on veel see, et raskus on jagatud , taksidel oli jama, et maadligi madalad mehed, ja siis se kobakas kaela all, ei levi jäi varjatuks.
Pealegi minusugune vidinate kasutaja vajab pidevat abi-nõuandeid-alati Huntloci mehed saavad aidata-võtavad juhtimise üle, ja lahendavad minu probleemid.
orukas
Postitusi: 14
Liitunud: N Dets 28, 2006 9:12 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas orukas »

Ma omale tellisin internetist mingi vidina, GSM Tracker N11 ja see näitas asukohta ainult lähima masti piirkonda,ehk umbes 10 km-se ringina,millest muidugi pole mingit tolku.Samas oli sellega hea kuulata,mida koer just metsas teeb ja kas haugub.Kasutasin seda ka seasööda platsil.Peitsin selle sinna ja peale helistades oli kohe kuulda,kas sead on söödapeal.Ja selle aku kestis nädal aega.Kahjuks oma hooletuse tõttu näris mu koer selle pilbasteks.Niiet pealtkuulmisaparaadiks oli väga lahe.Maksis ka mingi 24 euri.Sisse sobis kõige odavam kõnekaart.Vot ,kui saaks taolise riista,mis ka asukohta kindla punktina näitaks,siis oleks OK.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

sooviku kirjutas:
MLP kirjutas:Igal normaalsel ja vähem normaalsel inimesel on täna telefon olenematta sellest kas tal on huntlock või ei!


Jah,aga paljudel ebanormaalsetel on telefon,mis ei sobi huntlociga kasutamiseks ja need peavad gepsu hinnale lisama ka uue telefoni hinna.Osad on koguni veel nii jobud,et kasutavad nupuga telefone :wink: .

Ma ei raatsinud oma nuputelefonist loobuda ja ostsin Astro. :M
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas vollifedja »

Kellel blondeeritud, kellel brünett.. ega valikud teeb iga üks.Kuna neti-tehnikamaail areneb nädalatega, siis miks mitte proovida usemaid ja multfunktsionaalsemaid.samas kui kogu elamine on ühes aparaadis-siis telefonis.palju neid pulte saab ikka jahti kaasa majutada-raadiosaatja, telefon, GPsu pult...mul läheb seegi vähene staff taskuid pidi kaduma, otsi-tuuselda, et vajalkikku leida.
Huntlocis on ka sisse helistamine ja kuulamine. Olen katsetanud ka käsuga koju kamandada. Vahest isegi on toiminud, kui looma ees ei ole.
Ja Astrot -saan ma aru jagatakse tasuta... eksole.Kui maksmiste-ostmiset peale jutt läks..
Uri
Postitusi: 54
Liitunud: E Nov 01, 2010 6:17 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Uri »

Soomlastel miski süsteem ka välja töötatud, B-bark. Otsisin netist ja googeldasin ,aga väga palju infot selle kohta ei ole. On kellegil kogemusi jagada?
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas pktaks »

Uuri Anneli Lintsilt. Tema kasutab minuteada B-Barki oma koertel.
http://hurmiorg.ee/evertimangutalu
orukas
Postitusi: 14
Liitunud: N Dets 28, 2006 9:12 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas orukas »

Küsimus Huntloci poistele.Kas ennem tellimist peaks siis juba micro SIM kaart koos numbriga olemas olema,sest tellimisel küsib ühte lahtrisse Litsentsi telefoni numbrit.?Ja kas Facebooki lehelt saab ka tellida?
Kasutaja avatar
Huntloc
Postitusi: 12
Liitunud: R Okt 03, 2014 10:34 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Huntloc »

Tere,

Ei, enne tellimist ei pea SIM-kaarti olemas olema, selle võib ka hiljem muretseda.
Küsib ta telefoninumbrit, millele litsents väljastatakse (kasutaja enda numbrit).

Huntloc
weltmaster
Postitusi: 47
Liitunud: R Nov 08, 2013 8:13 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas weltmaster »

puugi kirjutas:Ja kui kaelusel punane tuluke ära enam ei kustu,las tiksub ise tühjaks.Pärast uuesti laadima ja ok!Mul tekkis teisele kaelusele sama jama.Hea,et on kaks tükki.


mul ei kustunud punane tuli, mitte mingi valemiga. Ei aidanud tühjaks laskmine ega uuesti laadimine. Kuid ühe foorumikaaslase info alusel sain uuesti tööle. Seda saab teha ainult astro 320-ga
http://youtu.be/HH7nsgXHQ_w
Nimelt nagu videos näha, ei kustutanud ma kõiki koeri nimekirjast vaid lisasin uue koera suvalise ID nr.ga n.0. Pärast lisamist võtsin nimekirjast lisatud koera ning valisin tarkvara uuenduse ning kadus ka pidev punane tuli. Nüüd on võimalik juba ühildada kaelarihm nii astro 220ga kui ka 320ga
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Margo »

Kui keegi soovib Garmini tooteid osta, siis küsige minukäest ;)
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Margo »

T5 on uuem variant, mis tuvastab ka koera haukumise. T5 rihma Eestis hetkel veel eraldi osta ei saa. On ainult komplektid koos Astroga.
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas kahro »

Miks mulle tundub ,et siit saab ka t5 eraldi osta. http://www.garmin.ee/metsa/koera-gps
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

DC-50 tuvastab samuti koera haukumise!Iseasi on selles,et enamasti ei saada seda tööle.T5-el saab lisatulesid pimedas tööle panna see on küll väga hea lisa!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

weltmaster kirjutas:
puugi kirjutas:Ja kui kaelusel punane tuluke ära enam ei kustu,las tiksub ise tühjaks.Pärast uuesti laadima ja ok!Mul tekkis teisele kaelusele sama jama.Hea,et on kaks tükki.


mul ei kustunud punane tuli, mitte mingi valemiga. Ei aidanud tühjaks laskmine ega uuesti laadimine. Kuid ühe foorumikaaslase info alusel sain uuesti tööle. Seda saab teha ainult astro 320-ga
http://youtu.be/HH7nsgXHQ_w
Nimelt nagu videos näha, ei kustutanud ma kõiki koeri nimekirjast vaid lisasin uue koera suvalise ID nr.ga n.0. Pärast lisamist võtsin nimekirjast lisatud koera ning valisin tarkvara uuenduse ning kadus ka pidev punane tuli. Nüüd on võimalik juba ühildada kaelarihm nii astro 220ga kui ka 320ga

Et nagu ühildad dc-50 220-se käsiseadmega või?
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Margo »

Tundub, et tõesti on müüki tulnud. Eelmine nädal võeti ainult eeltellimusi vastu. Aga siis on hea. DC 50 nel ei tohiks heli andurit sees olla, selletõttu ilmselt paljud seda tööle ei saagi. Võimalik, et oman ka valet infot, kui siin mehed Dc 50 nega ekraanilt haukumist loevad...
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Vasta