Väikekiskjad

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas mustlesk »

Mina korjasin piirkonnast kus mitu aastat püüdnud ja nugist väga väheks jäänud rauad ära. Las taastuvad, uutes piirkondades jätsin veel alles, aga võibolla korjan ka sealt kokku. Kokkuostja rääkis, et see aasta arvatavasti suurt kokkuostu ei tulegi, kui leiab augu kuhu müüa, ostab vajamineva koguse kokku ja kõik, hind ka suht olematu.
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas karet. »

Tere kütid et lugu järgmine sai täna nahad ära müüdud ja hinnaga 30 eur nugise nahast ostjaks oli OÜ Redonia. (b)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

mustlesk kirjutas:Ma ise plaanin tellima hakata.


Sain need ebay`st tellitud alumiiniumpeaga knopkad kätte.200 tk 27€ koos saatekuluga.Tunduvad päris tugevad olema ja näpu vahel on ka mugavamad,kui need plastikust knopkad.Võtsin 15,8mm-se nõelaga,on parem toimetada.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Jokamees
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 03, 2013 11:44 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Jokamees »

Sai ka lõpuks lõksud plõksuma.
Manused
tmp_9900-DSC_0056-1882989739.JPG
otse
Postitusi: 40
Liitunud: N Jaan 27, 2011 4:41 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas otse »

Uuhh, andis lugeda.Aga 10 kasti vastavalt näpunäidetele sain nüüd valmis ja ndlavahe panen püüdma.Kuna rappeid ja asju (tuvisi :) ) pole spets varund, siis foorumist jäi silma kaubandusest pakutavatest söötadest mesi, tsapivorst, sefiir ja sprott.Kas ahvena rapped oleks möeldav näiteks kui need veel omakorda meega kokku mäkerdada?
R.Rasmus
Postitusi: 14
Liitunud: R Apr 12, 2013 1:54 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas R.Rasmus »

Olen proovinud paljusid variante, sellel aastal töötab minul kõige paremini mesi. Hea kui saad kärge ka, siis ei sula soojaga mesi kastist nii kiiresti välja. Määri natuke eemale puudele ka mett, avastab kasti kiiremini.
navimees
Postitusi: 23
Liitunud: N Aug 29, 2013 12:58 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas navimees »

Ma sellel aastal kahest kastist, kus connibearid sees, kaks elusat nugist saand ja peale selle käivad nugised ümber kasti ja rohkem sinna sisse ei lähe. Need kastid kus nugised surnud, püüavad ilusti edasi. :?:
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas annaliisa »

Minul 2 kasti 4 (8) nugist toonud, neist mölemas 1 elus olnud, aga kast edaspidi ilusti tööd teinud :) sulaga nüüd olid rauad jääs ja nugis pääses, oli maotüki vahele tömmanud, loodan et ta külastab veel... :)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

Mul oli viimane nugis kuidagi huvitavalt tagurpidi sees.
Manused
20150207_162701.jpg
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Jokamees
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 03, 2013 11:44 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Jokamees »

kas keegi on proovinud jahimees.ee nugisepeibutusainet ka?
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Sai siis lõpuks see suts nahku ära viidud.Nugis 35,rebane 15,tõhk 10 €.
Manused
002.JPG
Naine võib olla,koer peab olema!
otse
Postitusi: 40
Liitunud: N Jaan 27, 2011 4:41 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas otse »

Käisin eile oma teisel nugiseringil ja kaks nugist oli kastides, söödaks meekärg.Tänan nõuandjaid.Pilt kah.
Manused
WP_20150217_001.jpg
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

otse kirjutas:Käisin eile oma teisel nugiseringil ja kaks nugist oli kastides, söödaks meekärg.Tänan nõuandjaid.Pilt kah.

Vaatan, et ta saab Sul sealt väga hästi välja ja jääb selliselt rippu teistele (kährik, rebane, koerad jne) kättesaadavaks. Ja välja lükkab sealt väga hästi ennast. Seda osa võiks mõelda.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
otse
Postitusi: 40
Liitunud: N Jaan 27, 2011 4:41 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas otse »

Kas teisele poole ka nöör, nöör seest üldse vedada võio analoogselt Sinu kastidele küljelt nt nael läbi " raua kõrva".
Kasutaja avatar
rartzik
Postitusi: 94
Liitunud: N Okt 31, 2013 9:54 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas rartzik »

Krt mul kastid samade kohtade peal üleval, kus eelmine aastagi ja selle jahiaasta saak siiani 0 nugist.(eelmine aasta 4 kastiga sain 9 nugist)Nädalavahetusel tuleb vist kastid maha võtta ja mõtlen üldse, kas pannagi uute kohtade peale üles. Naha hind nii alla läinud- põhimõtteliselt ei tasu see püük enam äragi
Vasta