Koertega koprajahid

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Koertega koprajahid

Postitus Postitas sooviku »

Teised mehed läksid taldrikuid laskma,mina Brita ja Naksiga koprajahti avama.Ja edukalt :D .Kerge koht oli ka algatuseks,homme läheme raskema oja peale.Täna siis nii kui vesi maha sai,peksti esimene loom kalda seest kraavi.Mul polnud veel kahvagi käes.Jooksin auto juurest kahva tooma ja siis koerte kisa peale elukat püüdma.Lihtne saak oli :wink: .Järgmisega nii kergelt ei läinud.Vanale koerale aitas ühest koprast küll ja tema arvas,et nüüd ta on väsind.Brita,seevastu läks kohe järgmist otsima.See enam nii kergelt maa alt välja ei tulnud ja tuli kaevama hakata.Kaks sellist pooleteist meetri sügavust auku kaevasin,esimese loomulikult valesse kohta.Nii,kui labidas kobrast puutus,põrutas see koerast üle ja kraavi,kus selleks ajaks vett enam polnudki.Noh ja selle looma päästis Brita käest Taurus :wink:.Äge päev oli,eks näis mis homme toob.
Manused
Koprajahi avapäev..jpg
Naine võib olla,koer peab olema!
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas vollifedja »

Meie AVA AILI ja urukoertega-algas kenal, paepõhjaga jõel, kus sai vee ilusti maha, näha, et üle 1-2 seal looma pole. Tubli terjer MIISU sai otsa lahti teha-ajas liikuma kopra. Taks UUNO leidis otsingu tagasiteel Kopra ja peale madinat saime ka välja, MARI kahvaga ees, ja nii ta tuli. Noorjahimees õppis-aitas hinge välja lasta. Tiimitöö, on põhiline. Lusti kõigile. No ikka maruäge , adrenaliini jaht!
teised kohad olid koertele sobimatud-vett alla ei saa, sogane , savipõhjaga ja sügav. Aga algus tehtud, märk maas!!Noored koerad said kõik otsida. õppida-see meil teine eesmärk.
Manused
01.AUG2015 . ESIM KOPRAJAHT 011.jpg
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas karet. »

Käisime kah eile esimesel koprajahil päev oli kena ,aga lõppes 2 suurt kobrast ja koer maaülikooli kliinikusse.Suurem kobras arvas vastu hakkata lõhkus taksi natuke ära.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas MLP »

Meil oli ka eile edukas päev :D
Manused
20150801_144319.jpg
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas sooviku »

sooviku kirjutas:.Äge päev oli,eks näis mis homme toob.


"homme"tõi ka toreda jahipäeva :) Rahvast oli ka suts rohkem kohal.Traktoriga hommikul pais maha ja,kui punt koos läks solberdamiseks.Brital oli seekord paariliseks sile taks Fiona.Ega nad väga teineteisele otsa vaatamist ei seedinud :wink: aga ega ei kakelnud ka.Ajasid nö.omi asju.Fiona esimese labaku välja ajaski.Brita tegi meile jälle kaevamiserõõmu.Järjest rohkem hakkab mulle tunduma,et koprajahil peaks tal ururadar kaelas olema.Kui keegi kasutab,muljetage!Aga sealt august saime lõpuks äranäritus küljega suurema kopra.Siis pandi kahv selga veel ühele kutsikale( :M kas kopral on kutsikad või pojad....või vasikad :wink: ).Ja lõpuks läksime algusesse tagasi ja Brita leidis selle algul põgenenud eluka ka ülesse.Hea,et nüüd on nädal vahet,muidu võib ennast maksasöömisega ära katkestada.
Manused
Kalmuaugu koprad 002.JPG
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas sooviku »

:( Ka koprajahil võib koer õnnetult otsa saada.Laupäev jäi viimaseks saksa jahiterjerile Egoza.Perenaisele minu poolt kaastunne.
Naine võib olla,koer peab olema!
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas vollifedja »

Sai teoks iga aastane foorumlaste koprajaht. Sel aastal Kaiu poolt koprad ja mõnus seltskond saunaga. Kohal saarlased-ilma saarlasteta pole jaht jaht... , ja ka uusi õpipoisse... Jaht oli ilus esimeselt pundilt 3 ja teiselt kaks kobrast. Jätsime ka järgmiseks korraks . Teeme veel-kuna see kord nädala keskel, tööinimesed ei saanud osaleda, aga no meil kibeles...oi kuidas kibeles..
pldil osa kobrikutest...
Manused
13.08.2015 FOORUMI KOPRAJ KAIU AILI 3.jpg
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas pktaks »

Meil ka täna tore jaht. Vahva väike punt, üks suur tamm kiirevoolulisel ojal ja tulemuseks kolm kobedat kobrast :) ka seltskonna vanim liige osales väga aktiivselt tegevuses ;)
Manused
20150815_115309.jpg
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas sooviku »

Saigi see nädal otsa :) .Kutsuti appi ja nagu ma pehmo olen,ei saanud ära öelda. :wink: Eks ma lähen sellisesse koerajahti tegelikult ikka rõõmuga.Eilne päev oleks lootnud rohkem aga hea,et ühegi saime.Täna,seevastu viis,nendest kaks päris suured.Esimesega jäid mehed päris tõsiseks,et niipalju pidi vaeva nägema.Naksi-Brita olid veel värsked ja võtsid kahekesi urus ühte suuremat närida.Seda tuli ka ainukesena kaevata.Lõpuks saime koerad urust kätte ja koprale klõpsu ära teha.Järgmised lendasid juba maa alt lihtsamalt välja.Kodus avastasin Naksilt kolm auku ka.Vana koer,pole enam nii kiire aga küll ära paraneb.Üldiselt oli äge,nagu 4x4 mehed ütlevad.Pildil esiplaanil olevad torud on rekvisiidid :wink: ,neid vaja sellisel jahil ei ole.
Manused
Koprad Kivininalt 005.JPG
Naine võib olla,koer peab olema!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas aivar00 »

Õnnelik lõpp - hea seegi. Ma käisin eile Vändra jõe alguses Kärus. Pidavat hullult kopraid olema -maaomaniku palvel. Metsatükk väidetaval linnulennult ka ainult veidi üle km pikk (hilisema rehnuti järgi jõe käänakuid arvestades GPS -i järgi lonkisime maha 8 km). Läksime siis altvoolu peale - kõik ainult toitumisurud. Jõgi kah kohati 1 m lai, samas 5 m. Ehk siis väga sarnane Käru jõele kus sai paar aastat tagasi Janeki, Gedi ja Mariga käidud. Lõpptulemuseks 5 tundi matkamist täisvarustusega mööda jõe kallast - vahelduseks mõni väike tamm ka laiali lõhutud. Kuna kellelgi enam jalad ei kandnud, siis otsustasine kell 16:00 otse metsast välja tulla - mööda metsaalust käimine tundus nagu jalutaks kuskil trotuaaril ning sihile välja jõudes ei pidanud isegi jalgu tõstma :lol: . Kimmi oli veel täna hommikulgi üsna küpse - tuli põllul poole rebase jälje pealt koju tagasi :lol:
Jonni aga ei jäta ning nüüd vaja järgmine vaba hetk leida :lol: .
ikka lõbusalt
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas vollifedja »

Oh ja Ahh..meie ammetis Palmses. ÜKT-ühiskondlikult kasulik töö.. ka seda on vaja. Aga laual päris kobras...see meie sellle aasta esimene.Olevat maru hää saand...
Manused
PALMSE 16.08 2015.jpg
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas pktaks »

Pühapäeval avastasime sihte puhastades, et koprad on ühes kohas kraavi üles paisutanud, kust muidu ajajatel ülekäimise koht on. Tõmbasime tammi maha ja saime kaks pahategijat kätte ka :)
Manused
20150816_193049-1.jpg
hunt-kriimsilm
Postitusi: 30
Liitunud: P Okt 14, 2012 7:27 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas hunt-kriimsilm »

sooviku kirjutas:Saigi see nädal otsa :) .Kutsuti appi ja nagu ma pehmo olen,ei saanud ära öelda. :wink: Eks ma lähen sellisesse koerajahti tegelikult ikka rõõmuga.Eilne päev oleks lootnud rohkem aga hea,et ühegi saime.Täna,seevastu viis,nendest kaks päris suured.Esimesega jäid mehed päris tõsiseks,et niipalju pidi vaeva nägema.Naksi-Brita olid veel värsked ja võtsid kahekesi urus ühte suuremat närida.Seda tuli ka ainukesena kaevata.Lõpuks saime koerad urust kätte ja koprale klõpsu ära teha.Järgmised lendasid juba maa alt lihtsamalt välja.Kodus avastasin Naksilt kolm auku ka.Vana koer,pole enam nii kiire aga küll ära paraneb.Üldiselt oli äge,nagu 4x4 mehed ütlevad.Pildil esiplaanil olevad torud on rekvisiidid :wink: ,neid vaja sellisel jahil ei ole.


Soovime Naksile kiiret paranemist ja ootame teinekordki veel jahile, nii tubli peremehe ja vahvate koertega on koprajaht lausa lust. Meil on veel nii mõnigi vett täis kraav varuks.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas sooviku »

Mmm,see koprast toorvorst oli ikka väga hea (y) ja maksapasteet samuti.Naine teeb mul kopra nimetamise pealegi väkk nii,et terve see kotitäis läheb läbi minu soolikate :D .
Naine võib olla,koer peab olema!
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Koertega koprajahid

Postitus Postitas vollifedja »

Usu kordki naist!Olen sinu naisega jätkuvalt samas parteis. Las suure vaeva tegijad-nägijad-koerad kiidavad...me ravime auke, aga avatud kutsetele...
Vasta