Pilte kordaläinud jahipäevast

Fotod kordaläinud jahipäevast
Vasta
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Räven »

Austus võiks ikka jääda isegi kui eriarvamustel ollakse. Kui kellegi arvamus ei meeldi, ei ole see kohe teise inimese mökitamine.
Ja kas arvamus või arusaam heast koerast saab olla vaid ühene, et muud öelda ei tohi?
Pigem ei kriteeritudki koera vaid koera omanikku,selline mulje jäi.
Mulle tundub juba ammu,et arusaamasid jahist on sama palju kui jahimehi, igalühel see ainuke ja õige...
Tunnistan,et mullegi vastik kui koerad sigu purevad või üldse kontakti lähevad,raske on seda takka kiita. Tapmiseks on ikka püss mitte puss.
Head algavaid jõule ja rahu kõigile.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas andrus »

Kuhu see ühiskond selle austuse ja sallivusega jõudnud on?****,pedofiilid,naise moodi mehed,murjamid,poliitikud jne jne.Kuskil on piir kah. Vanasti anti lõuga jõuga ja keegi ei nutnud sest nii oli vaja ja oleks ka viimane aeg uuesti au sisse sellised asjad tõsta. ;)


Isegi foorum on siin salliv,sõna p ede asemele tulevad ****. Ei saa ikka asju kuskil õigete nimedega nimetada.
jahismurf
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Anti »

Vägisi ei saa enam vaiki olla, sest väga häirivalt teemast-teemasse kandub see kahe mehe "soolo"
Tuleb välja, et foorumis võivad ainult Hr.Puugi ja Hr.Jyri koerte teemal oma arvamust avaldada? Suurima austuse juures, mehed, vaadake no natuke laiemalt, kui ainult "mina" maailmapilt.

Üht peab küll veel mainima! Tänu foorumile olen aru saanud, et nii nagu on olemas kaine mõistuse kaotanud looduskaitsjad ehk Padurohelised, nii on olemas ka üle vindi keeranud koerakasvatajad/-omanikud. Tänan maailmapildi avardamise eest!

Häid pühi!
http://beta.album.ee/antilaht
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas puugi »

Anti kirjutas:Vägisi ei saa enam vaiki olla, sest väga häirivalt teemast-teemasse kandub see kahe mehe "soolo"
Tuleb välja, et foorumis võivad ainult Hr.Puugi ja Hr.Jyri koerte teemal oma arvamust avaldada? Suurima austuse juures, mehed, vaadake no natuke laiemalt, kui ainult "mina" maailmapilt.

Üht peab küll veel mainima! Tänu foorumile olen aru saanud, et nii nagu on olemas kaine mõistuse kaotanud looduskaitsjad ehk Padurohelised, nii on olemas ka üle vindi keeranud koerakasvatajad/-omanikud. Tänan maailmapildi avardamise eest!

Häid pühi!

Asi ei ole üldse üle vindi keeranud koerakasvatajates ja omanikes!
Näen kordades rohkem koeri ja koeramehi(erinevatest tõugudest)
Ega keegi tuttavatest siin väga sõna võtta taha(pidi palju rumalaid kommentaare tulema kui midagi ütled)
Kas oli vaja hakata Jyri pildi ja jutu kohta põrkama hakata!
Mul on inimesi kellega suhelda päris mitu ja ausalt mind ei huvita mida võhikud koertest arvavad!
Kus on tirebi,Räveni ja Võru Anti pildid edukatest jahipäevadest???

Koerarahvale ja kütiliinile ilusaid jõule!
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Räven »

Küsimus taandub minu jaoks austuse vastu loomade ees. Jahimehe ülesanne võiks olla loom võimalikult kiirelt ja stressivabalt tappa, nagu õpetatakse vist tänapäeval ka jahimeeste koolitusel. Kas teil on täiesti ükspuha kuidas loomalt elu võtta? Siga röögib, üks koer turjas ja teine tagakintsus ja koeramees noaga, mul on lihtsalt sellest stressis seast kahju. Ja pange tähele, ma ei ütle mis on õige või vale, lihtsalt avaldan oma arvamust. Järeldused tõe kohta võiks kõik oma teda jätta, sest igal ühel on õigus oma arvamusele.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas jahe »

Kui arvamust avaldatakse ei ole see kohe mökitamine,kui ei meeldi murdmine, siis ei meeldi.Mulle ka ei meeldi murdmine ja nuga jäägu pigem nahavõtmiseks.Ei vaidle üldse vastu ,et hr Puugi koertest üht-teist teab :),aga oma naabrimehed oled küll headest koertest ilma jätnud,viimati käisin üsna sinu külje all oma koeraga vigast põtra otsimas(olgu kohe öeldud ei ole minu oma ka mingi supertegija,aga asja ajab ära),kuigi jahtkonnas pidi väidetavalt kaheksa laikat olema :wink: :M .Pilte kordaläinud jahipäevast?no ei viitsi siia iganädalasi sealaskmisi küll üles riputada.

Häid pühi!
243win
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas tireb »

Austet Jyri ja Puugi.
Tsiteerides Eesti filmiklassikat :D "jupiter sa vihastad, järelikult pole sul õigus"
Vahel võiksite mitte ainult oma naba imetleda.
Väga ilusti ja õigesti on Hr. Jahe ja Hr. Räven määratlenud koera ja noa rolli jahis. (y) (b)
Kui lastetoas on midagi tegemata jäänud, siis ei ole Teie poolt Jyri ja Puugi oma ja oma koerte tegusid või tegemata jätmisi kui ainuõigeid esitleda mitte millegagi põhjendatud. :VS
Või ehk on :?:
Viimati muutis tireb, L Dets 19, 2015 8:27 pm, muudetud 1 kord kokku.
jyri

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas jyri »

tireb kirjutas:Või ehk on :?:

On "lõpetamata põhikool"( ehk 4-5 klassi ), on lõpetatud põhikool, on gümnaasium, nende vahel kutsekool ( elik profteh), siis "colledge" ( vanasti "tehnikum") , järgneb ülikool, siis aspirantuur , doktorantuur. Kõik on hariduse taseme näitajad.
Konkreetselt laika tööd aediku-ja "vaba" metsseale hinnatakse 10 omaduse järgi( karule 6 omaduse järgi). Kõigi muude ( koerte ja teiste saakloomade) katsed samuti reglementeeritud veits põhjalikumalt, kui naabri Petsi hinnang, et " töötab küll hästi (y) ".
Kui mainitud "lastetuba" piirdub selle põhikooli tasemega, ongi teie teadmised vastavad.
Mina koos austet Puugi (-ja lisaks ka mitme "konspireeruva" kommentaatoriga) räägime veits kõrgemast koerte hindamise tasemest, kui 2 aastat kirikukooli. Pühapäeviti.
Õppige aastas kasvõi ühe omaduse hindamine selgeks, siis on lootust, et 10 aastase reaalse praktika( ja vastavate eksamite sooritamise) järel teist võib ka spetsialishakatis kasvada (y)
Rahulikke Jõule soovide/ Jyri
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas tireb »

Sa ei saa ikka MITTE millestki aru. :cry:
aga mis parata haridus ja haritus on erinevad asjad
Vabandust
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Beretta »

puugi kirjutas:Koer on jahipidamise vahend!
Ei ole siin Sinu asi mökitada mis mina asjadest arvan!

See läks küll yle võlli. Puugi, ega Sa ju keski tibla ei ole, nagu Ivan Orav armastas öelda?
Grumpy old man
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas jahe »

Beretta kirjutas:
puugi kirjutas:Koer on jahipidamise vahend!
Ei ole siin Sinu asi mökitada mis mina asjadest arvan!

See läks küll yle võlli. Puugi, ega Sa ju keski tibla ei ole, nagu Ivan Orav armastas öelda?

:lol: :lol: :lol: (y)
243win
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas GC »

Oh, jah!
Tuli minu, varsti 12 aastane V.-E. laika põrsakese sabas mitu kilomeetrit... ja meie ta oligi.
Kordaläinud jahipäev nii mulle, sõpradele kui koerale!
Mis tast ikka pildistada!
koos koeraga
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas sooviku »

GC kirjutas:Oh, jah!
Tuli minu, varsti 12 aastane V.-E. laika põrsakese sabas mitu kilomeetrit... ja meie ta oligi.
Kordaläinud jahipäev nii mulle, sõpradele kui koerale!
Mis tast ikka pildistada!


Miks mitte?Kui jäi omale jahist hea emotsioon,võib seda vabalt ka teistega jagada.Pealegi pole pärast kellelgi öelda,et niisama tühja keksid oma koeraga.Väike jutt ka pildile juurde ja vaata,kui palju vaatamisi tuleb.Neid üleliia tarku ei maksa tähele panna :wink: !
Naine võib olla,koer peab olema!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas aivar00 »

Selline "klähvimine" näitab tegelikult inimese ebakindlust ja rumalust üritades igas kommentaaris kellelegi koht kätte näidata :lol: :lol: :lol: . Mu 2,5 aastane lapselaps käitub ka targemalt :lol: :lol: !
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Metslane »

Tõstke see viimane jura "pilte kordaläinud jahipäeva" alt ära, las koerad klähvivad koerameestega mõnes muus teemas!
Aim small, miss small!
Vasta