Swaro tippoptika versus Zeiss

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
jurakas
Postitusi: 120
Liitunud: N Nov 27, 2014 10:06 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas jurakas »

Voi peab tõesti Räveni leitud weaver kinnitusega aimpointi Helixile peale võtma?
Kui huvitab, siis sügavuti!
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas Räven »

kui võtad siis anna teada,olen just sellisest komplektist huvitatud. helix semi weight (raskema raua) ja ilma lahtiste sihikuteta aga puitkabaga,olen plastmassi osas allergiline. no offence- plast on praktilinr aga minu jaoks ei kaalu praktiline väärtus esteetilist väärtust siin üle. ja saagi ei tahaks sisse lüüa-seega huvitaks just sobivus ilma reguleeritava kabata :)
jurakas
Postitusi: 120
Liitunud: N Nov 27, 2014 10:06 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas jurakas »

Räven
Ma hoopis nii tegin, et siledale panin Docter sight 3 peale. Alus Maklick magnetic mis minu latile oli 6mm vahega ja peale sobis nagu valatult ja ka kõige madalam (ca 3mm aint).
Sihik silmast latile sai isegi ca 40cm kaugusel, siis üldpilt (kõik see mida vaatan) näha ja seda nii ühe- kui ka kahe silmaga, aga ka sihtimistäpsus.
Nüüd siis nii aint, et kui väga kitsad olud, siis võtan sileda, kui ruumi lasta, siis vindi :-)
Kui huvitab, siis sügavuti!
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas Räven »

Hea mõte. Olen ise siledaraudset suurulukijahis peljanud kasutada just parema sihiku kui kirbu puudumise tõttu. Mõnusa sihikuga sile on võsavahel kindlasti etem.
jurakas
Postitusi: 120
Liitunud: N Nov 27, 2014 10:06 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas jurakas »

Tere Mehed
Eile sain sõbraga jälle metsas sokku hiilitud ja järjekordselt sain kinnitust hääle asjale. Nimelt sõbral miski tavaline optika, kus punatäpp sisse lülitades jääbki sisse, kui ise välja ei lülita.
Tal ikka ca kord aastas juhtub see, et unustab sisse ja järgmisel jahil avastab et punatäpi patakas tühi sp.
Ma siis kiidan Swarot ja nüüdseks juba 5-6a ükssama patakas ja väsimuse märke veel ei näita. Mõned korrad olen unustanud ka sisse, (järgmisel jahil avastan) õnneks kalde- ja kõrguseandur töötab.
Kotis relv autos pikali või seifis püsti ja andur ise täpi välja lülitab.
Sigarahul :-)
Kui huvitab, siis sügavuti!
Vasta