Vanalt hakkasite jahimeheks?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
THEONE
Postitusi: 7
Liitunud: T Apr 26, 2005 5:36 pm

Vanalt hakkasite jahimeheks?

Postitus Postitas THEONE »

Siia kirjutage vanalt te hakkasite jahindusega tegelema ja metsas käima. Ja kellega koos
madis
Postitusi: 123
Liitunud: L Veebr 21, 2004 10:43 pm

Postitus Postitas madis »

metsas hakkasin käima juba väga ammu ja eks esimesed käigud said ikka tehtud koos isa ja vanaisaga. nüüd käin peaaegu iga nädal metsas, kui aega on. ise veel jahimees pole.
PS! Sa oleks võinud selle küsitlusega teha.
beliving that the bow has soul
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Sul ju pealkiri ja küsimus erinevad, niiviisi päris raske vastata. Metsas olen käinud enam-vähem niikaua kui mäletan (perekond selline), edasi tuli isaga kaasasjõlkumine, siis ajajaks (nii kolmeteistkümnenda eluaasta kanti), siis ... (seda kohta seaduskuulekad foorumlased ei loe) ja kui 18 aastat turjal võimaldas seadus paberid teha.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Sündinud metsade vahel ja sealt kooli käind läbi metsa
mosse kirjutas:... (nii kolmeteistkümnenda eluaasta kanti), siis ... (seda kohta seaduskuulekad foorumlased ei loe) ...
:lol: :lol:
nii kolmeteistkümnenda aasta kanti jäid esimesed saagid, siis ülikool Moskvas ilma jahita jne ning pärast ajapuudusel aastaid ajajana kirjas ja paberid alles kusagil 30 aastaselt.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Mind hakkas vanaisa kalale ja jahile kaasa vedama vist seljakotis.Külge jäi nendest käikudest ainult jahipidamine ja muidugi armastus looduse vastu.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

20. ja päris üksi :( esimese jahimehe aasta saak oli 1 kährik ja 1 kärnas rebane :oops:
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Ka mul tuli täiesti omast peast jahimehe eksam ära teha.Tõukejõuks oli huvi relvade vastu.Nende seaduslik omamine, nendega tegelemine.
Päris jahimeheks ma ennast seetõttu pidada ei julgekski esialgu.Enne vaja ikka metsa alla sööta vedada ja kogenud jahimeestele jooksupoisiks olla :)
Hundist toakoera ei saa.
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Mina hakkasin jahti käima koos isaga 12 aastaselt. 18 tegin kõik vastavad dokumendid ja hakkasin paberite ja püssiga jahimeheks ja seda tänaseni. Huvi looduse vastu on olnud kõik aeg.
Kas tuleb jaht???
THEONE
Postitusi: 7
Liitunud: T Apr 26, 2005 5:36 pm

Postitus Postitas THEONE »

Selge...nagu siiani näha on enamus jahimehi hakanud sellega tegelema varajases eas :) Mina samuti
rähn
Postitusi: 30
Liitunud: N Mär 03, 2005 10:24 pm

Postitus Postitas rähn »

Mina hakkasin ka u.10-12 aastasena koos isa ja vennaga käima.Esimestel aastatel oli hirmus tahtmine just põdrajahis käia aga kuna veel natuke väike, siis isa ei tahtnud võtta kaasa.
maukar
Postitusi: 21
Liitunud: R Okt 22, 2004 4:11 pm

Postitus Postitas maukar »

esimest korda sattusin metsa jahile täiesti ootamatult... onu jahimees ja oli lihtsalt ajajaid vaja... ja sealt see pisik külge jäi, vanust oli mul sis kuskil 14-15 täpselt ei mäletagi. aga igal juhul on mul hea meel et asjad nii läxid...
Käi metsas vahel ka fiilingu pärast... , mitte liha pärast... ;)
taivo
Postitusi: 13
Liitunud: L Mär 19, 2005 11:49 pm

Postitus Postitas taivo »

ametlikult eks ikka 16 hakkasin, kuid varem sai "kutsikana" metsas käidud küll ja küll:)
Jaht ei ole aint liha. Jaht on värkse õhk, seltkond, iidne duell inimese ja looma vahel. Jaht on unustamatu tunne!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

mina läksin jahti mingi 7 või 8 aasta kanti. Võtsin niidirulli ja läksin põdrale ja jänesele silmuseid panema. Suguvõsas pole ühtegi jahimeest (minu teada). Isa viis küll lapsena kalale, paar korda, edaspidi käisin ise (ka siis kusagil sinna 6 aasta kanti see jäi). Edasi jõudsin juba gümnaasiumi ära lõpetada, tegelikult olen ma sellest juba pajatanud, lügidalt - mosse on süüdi!
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Minu "süüdlane" on endisest jäägrist sõber. Vanust oli siis 22 aastat ja vene kroonust just aasta möödas. Muidu mööda metsi ja rabasid kolistanud sellest saadik, kui kõneoskus kätte hakkas tulema. Omapäi lasti metsa luusima 10 aastaselt. Siis sai muidugi rohkem kassile kala püüdmas käidud (kass sindrinahk aga ei arvanud viidikatest suurt midagi).
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

47ndal eluaastal. nüüd piinavalt kahju kasutult elatud aastate pärast ( või kuidas see vene kirjanik ütles...)
Vasta