Järvamaa kanged mehed ja naised

Võimalus avaldatud või avaldamisele minevate artiklite aruteludeks.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas sammal.habe »

Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas sooviku »

Noh,mehed võtsid viina ja kaklesid!Mis siis?Vanasti ei läinud keegi sinise silma pärast miilitsale kituma,et ai haiget sain :wink: .Aga varas tuleb vangi panna,see on selge.
Naine võib olla,koer peab olema!
sax
Postitusi: 246
Liitunud: T Nov 09, 2010 3:31 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas sax »

Kui hr Männil oleks susi appi kutsunud oleks Väintsil laul lauldud. Aga eks ole see kõigile teada et järvamaal hunti pole :lol:
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas Välek »

sax kirjutas:Kui hr Männil oleks susi appi kutsunud oleks Väintsil laul lauldud. Aga eks ole see kõigile teada et järvamaal hunti pole :lol:

Järvamaal hunti küll, aga proovi ise kägistamise ajal hüüda "susi sind söögu".
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas Ats »

http://jarvateataja.postimees.ee/377942 ... n-oigustus

Vägivallale siiski on õigustus
Tiit Reinberg
Järva Teataja peatoimetaja
Poolteist kuud tagasi oli üleriigiline uudis number üks see, et lavastaja ja teatrijuht Tiit Ojasoo lõi ühte naist.

Ojasoo vabandas ette ja taha, kuid see teda enam ei päästnud.

Juhtum vääris poliitikute hulgas sedavõrd teravat hukkamõistu, et kümme riigikoguliiget nõudis teatrijuhi lahkumist. «Vägivallal pole õigustust,» kinnitasid nad pöördumises.

Sellele pöördumisele kirjutasid alla ka Sotsiaaldemokraatliku Erakonna võtmetegelased Andres Anvelt ja Marianne Mikko. Oma erakonnakaaslastega oli ühte meelt ka kultuuriminister Indrek Saar, kes samuti kinnitas, et vägivald pole tolereeritav mitte mingil tingimusel ja see tuleb üheselt hukka mõista.

Tänane Järva Teataja kirjutab Sotsiaaldemokraatliku Erakonna liikme Väino Valduri vägivallatsemisest, kui ta Lõõla jahimajas peksis ühte jahikaaslast ja oma lihast venda.

Rusikahoopide jagamises teeb Valdur Ojasoole pika puuga ära. Ohvrite kinnitusel pole ta nende ees ka kordagi vabandanud. Erakonnakaaslastele ja vallajuhile selgitas ta, et on ise hoopis ohver ja temale tungiti kallale.

Tundub, et siinsed jahimehed suhtuvad vägivalda samasuguse rangusega nagu poolteist kuud tagasi poliitikud, visates Valduri oma ridadest välja.

Sotside juhitavas Väätsa vallavalitsuses on Valduril aga koht endiselt olemas.

Tundub täiesti uskumatu, et sama erakond, kes sundis vägivallatsenud teatrijuhi lahkuma, pigistab oma erakonnakaaslase puhul silma kinni.

Vähe sellest, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juhatuse liige ja Järvamaa piirkonna juht Lauri Läänemets selgitab koguni, et Valdur kingib kohalikele elanikele küttepuid ja lükkab talvel teid lahti. No mis need küttepuud siia puutuvad, Edgar Savisaar jagas samuti Tallinnas tasuta küttepuid ja kartuleid, kuid ega see tähenda, et prokuratuur praegu seetõttu tema tegudele läbi sõrmede vaataks.

Seesama Edgar Savisaar on öelnud, et poliitiku kapital on tema hääled ja küllap siia see koer maetud ongi.

Sotsid hoiavad oma suu kinni, sest Valdur on korjanud valimistel palju hääli ja tänu sellele saavad nad Väätsa vallas nautida ainuvõimu. Mis Läänemetsal ikka öelda, tema pole Väätsal valimistel ainsatki häält saanud ja peab oma ametikoha eest Valdurile tänulik olema.

Poliitikud võiks valijatele nüüd selgitada, kui suure häältesaagi eest annab üks erakond oma liikmele loa teisi inimesi peksta.
Pole looma, pole probleemi!
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Natuke kõrvalseisja pilguga asjast enesest.

Tean Väinot mõnda aega ja arvan, et see mis meediasse on paisatud on lihtsalt ühe poole kibestumus. ( "Kui kohtu kaudu sulle ära ei tee, siis pasundame meedias = AIA-Ai-Aiiiii " ) Ei õigusta teguviisi, kuid jään isiklikule arvamusele, et sellised asjad ei sünni üleöö ja pole ma veel kuulnud et Väino niisama kätt tõstab kellegi vastu. Artiklis tõstetakse üles, et ta pole vabandanud, no **** kui ma tunnen, et mind on solvatud ja endast nii välja viidud, et hetke emotsiooni ajel panen mõnele pasunasse, ei suudaks ma küll tüli alustajalt vabandust paluda.
Olen natuke kursis selle väljaviskamis jutuga, ja ei saa aru miks Väino ei ole teemat ülesse võtnud.
Nimelt on eksitud koosoleku pidamiskorra mitme punkti suhtes. Seaduse järgi on ta ikka veel selle jahtkonna liige, iseasi kas ta soovib seal ise enam olla. See pilt mis maalitud ajakirjanduses on lihtsalt ülevõimendatud hala. Oma jahtkonnas on ta rohkem jahimees, kui mitu nutjat kokku.
See on minu isiklik arvamus ja ei kuulu ma endiselt ühtegi erakonda - Lihtsalt tunnen Väinot pikemat aega.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas Ats »

Jaanes Partsioja kirjutas:Natuke kõrvalseisja pilguga asjast enesest.

Tean Väinot mõnda aega ja arvan, et see mis meediasse on paisatud on lihtsalt ühe poole kibestumus. ( "Kui kohtu kaudu sulle ära ei tee, siis pasundame meedias = AIA-Ai-Aiiiii " ) Ei õigusta teguviisi, kuid jään isiklikule arvamusele, et sellised asjad ei sünni üleöö ja pole ma veel kuulnud et Väino niisama kätt tõstab kellegi vastu. Artiklis tõstetakse üles, et ta pole vabandanud, no **** kui ma tunnen, et mind on solvatud ja endast nii välja viidud, et hetke emotsiooni ajel panen mõnele pasunasse, ei suudaks ma küll tüli alustajalt vabandust paluda.
Olen natuke kursis selle väljaviskamis jutuga, ja ei saa aru miks Väino ei ole teemat ülesse võtnud.
Nimelt on eksitud koosoleku pidamiskorra mitme punkti suhtes. Seaduse järgi on ta ikka veel selle jahtkonna liige, iseasi kas ta soovib seal ise enam olla. See pilt mis maalitud ajakirjanduses on lihtsalt ülevõimendatud hala. Oma jahtkonnas on ta rohkem jahimees, kui mitu nutjat kokku.
See on minu isiklik arvamus ja ei kuulu ma endiselt ühtegi erakonda - Lihtsalt tunnen Väinot pikemat aega.


see kiidulaul meenutab kangesti Savisaare "trollide" juttu..., vaata, et veel pühak ise!
Pole looma, pole probleemi!
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Kulla Ats.

Teie mind ja minu maailmavaateid ei tunne, aga juba sildistad.
Mina Teid ei tunne ja ei saa sellepärast sildistada ka.
Kirjutasin ju et ei kuulu ja pole kuulunud ka ühtegi erakonda ( Ök - ei ole minu teema poliitika, või kellegi tagumendi lakkumine.)
Ei toonud ma ka ühtegi poliitilist klauslit oma tekstis välja, nii et oled asjast valesti aru saanud.
Aga noh nii ilusat tiitlit nagu: "Savisaare troll" ei ole mulle veel omistatud. Aitähh :D :D :D
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas Beretta »

Audiatur et altera pars. Mitte et õigustaks kellelegi lõuga andmist, või et sotsid oleks miski lemmikpartei. Mõeldes Urve Palole ja sündivale hiigeljamale parvlaevanduses. Tänan, ei.
Grumpy old man
jahipyss
Postitusi: 97
Liitunud: T Mai 13, 2008 1:37 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas jahipyss »

:lol:
Viimati muutis jahipyss, K Okt 19, 2016 10:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Beretta kirjutas:Audiatur et altera pars.

(y) Hea kui inimene on koolis käinud ja tähtsad keeled suus!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas Beretta »

Kallis poeg, Sa pole enam väike , õpi keeled, kanna kübarad.
Grumpy old man
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas sammal.habe »

oi, mehed, mida te küll soovitate - elu näitab et kui teine on koolis käinud, prillid ees ja keeled suus (kas Männil kübarat toopäev kandis, ei tea) , näiksegi ajavat mõnd "rahvasaadikut" nii ärevile et vaja kõhetule intelligendinärule selja tagant kallale karata ja kulmud rulli lüüa... mis ta siis räägib siin, doktoriraisk. :roll:

mäletatavasti Cambodia punakhmeeride juures piisas prillide kandmisest et üles poodud saada. ja punamadrused lasid revoluutsia käigus Piiteri tänavail kodanikel käsi näidata - kellel rakke ei tuvastatud, oli klassivaenlane...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:
Kas sellistel mõnikord ootamatult äkilistel meestel peaks ikka relvaluba alles jääma? Teades näiteks juhust relvaloa taotlemisel, kus 4-5 aasta tagune väärteoasi teemaks võetakse ja siis ka ühelt nö. soovitajalt (relvaloa taotlemisel oli vaja Politseile anda vist 3 või 4 kontakti, sh. lähedane, tuttav, tööandja...) negatiivne tagasiside saadakse ning selle põhjal tehti otsus relvaluba mitte anda (eksamile mitte lubada). Väärtegu ise ei olnud võrreldavgi kahe inimese peksmisega ja joobes peaga autoga sõitmisega. Kui sellisel juhul otsustati relvaluba mitte anda, kas siis antud teema korral peaks selline inimene relvaluba saama omada? :M


Ära aja pläma mida agentuur NSR edastab!
ikka lõbusalt
jahipyss
Postitusi: 97
Liitunud: T Mai 13, 2008 1:37 pm

Re: Järvamaa kanged mehed ja naised

Postitus Postitas jahipyss »

:lol:
Viimati muutis jahipyss, K Okt 19, 2016 10:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
Vasta