Lätti metsseakatsele!

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas vollifedja »

Kulla "jahitaks"teeme nii, et vastad siis, kui tead midagigi jahikatsetest, seaaiast rääkimata.Eksole.
Seaaia katse tuleb Lätis Eesti taksidele-terjeritele ,vaatame, mis ilm teeb jaan-veebruar on esialgne plaan. Laikad peavad ootama meist mitteolenevatel põhjustel.
atshunter
Postitusi: 100
Liitunud: N Mai 02, 2013 8:21 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas atshunter »

Kui tuleb tulevikus võimalus minna seakatsele, siis mina oleks kindel mineja. Ei tea asjast suurt midagi, niiet igasugune informatsioon on teretulnud.
Kasutaja avatar
Jahitaks Volli
Postitusi: 20
Liitunud: K Sept 17, 2014 4:17 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas Jahitaks Volli »

vollifedja kirjutas:Kulla "jahitaks"teeme nii, et vastad siis, kui tead midagigi jahikatsetest, seaaiast rääkimata.Eksole.
Seaaia katse tuleb Lätis Eesti taksidele-terjeritele ,vaatame, mis ilm teeb jaan-veebruar on esialgne plaan. Laikad peavad ootama meist mitteolenevatel põhjustel.



Kulla Feedija vmiganes tean jahikatsetest ja seaaiast mõndagi :) Samas võiksid spetsialistina lisada MIS SEIS on,millal siis urgu ja seaaeda Eestis taas saab(eksameid ega trenne ei toimu ju) ??Millal parandatakse verejäljekatse eeskirjad(VEREJÄLJEL peab enne urgu minema kui katsele saab :) )
,millal saab Eestis verejälje Ch teha.. :)
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas hundikütt »

Lasteaed! Aga minu isal on suurem! :lol: :VS
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas vollifedja »

Tubli, hundikütt! Kui on konkreetselt teatada, alati anname teada, ei hoia endale midagi.Kohvipaksu pealt ei ennusta.Iga seaduseloome võtab aega puht protseduuriliselt. Kui armini sugused midagi õelusest pekki keeravad, on väga keeruline tagasi pöörata. Aga mitte võimatu!
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas aadu kadakas »

vollifedja kirjutas:Iga seaduseloome võtab aega puht protseduuriliselt. Kui armini sugused midagi õelusest pekki keeravad, on väga keeruline tagasi pöörata. Aga mitte võimatu!

See on küll eesti keeles, kuid siiski palun tõlget. Või olen ma siin ainuke, kes aru ei saa?
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas pktaks »

Absurdihõngulised süüdistused sellel teemal, kelle süü tõttu jahikatsed keelatud on, võiks ikka kuskile mujale jääda, mitte siia foorumisse. See, et õigel ajal ei taibatud jahiseadusesse sisse kaeda ja tähele panna, et jahikoerte koolitus on seadusest puudu, ei ole küll mingi Armini süü.
Kui juba planeeritakse seadusega keelustada ulukite pidamine, siis mingiteks jahikatseteks seda ammugi seadusesse sisse ei kirjutata. Kui just vahepeal võim ei vahetu :lol:
Lätis harjutamas käia saab kokkuleppeliselt igal ajal, kui huvi ja tahtmist on. Nii urus, kui seaaias, tuleb ainult suhelda õigete inimestega.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas Välek »

hundikütt kirjutas:Lasteaed! Aga minu isal on suurem! :lol: :VS

Hundikütt, ära sega vahele :H , las kisuvad . Tervisele on kasulik, kui mürgid välja lasta.
atshunter
Postitusi: 100
Liitunud: N Mai 02, 2013 8:21 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas atshunter »

Olen käinud Lätis harjutamas, kuid tahaks ka midagi paberile saada.
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas pktaks »

Atshunter, saadan sulle PS:
Kasutaja avatar
Jahitaks Volli
Postitusi: 20
Liitunud: K Sept 17, 2014 4:17 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas Jahitaks Volli »

vollifedja kirjutas: Kui armini sugused midagi õelusest pekki keeravad, on väga keeruline tagasi pöörata. Aga mitte võimatu!


Vabanda mind nüüd aga mida ma olen õelusest pekki keeranud???Ise käin koertega katsel ja keeran pekki ??Mind just väga kotib see,et jahikoerad saaks treenida urus ja seaaias,see on väga tähtis ja hoian ise väga pöialt,et urukatsed ja seaaed saaks toimima jälle.Endalgi järelkasv ootamas millal saaks trenni.

Ise sa viskasid mulle kondi,selgitanud siis mis ja kus eksole...Sorri aga tõesti ei taha sinusugusega puid ja maid jagada.Liiati see foorum ja see teema ei ole see koht.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas MLP »

Jahitaks Volli kirjutas:
vollifedja kirjutas: Kui armini sugused midagi õelusest pekki keeravad, on väga keeruline tagasi pöörata. Aga mitte võimatu!


Vabanda mind nüüd aga mida ma olen õelusest pekki keeranud???Ise käin koertega katsel ja keeran pekki ??Mind just väga kotib see,et jahikoerad saaks treenida urus ja seaaias,see on väga tähtis ja hoian ise väga pöialt,et urukatsed ja seaaed saaks toimima jälle.Endalgi järelkasv ootamas millal saaks trenni.

Ise sa viskasid mulle kondi,selgitanud siis mis ja kus eksole...Sorri aga tõesti ei taha sinusugusega puid ja maid jagada.Liiati see foorum ja see teema ei ole see koht.

Mu meelest mets parim koht harjutamiseks ja kuna hooaja lõpp pole tea ,mis mägede taga ,ss viimane aeg võtta oma järelkasv ja suunduda metsa! Milleks on vaja harjutada kuskil aias või tehisurus kui metsa tunned ja jahist ka mingid teadmised on ss ei ole nagu miskit põhjust aeda ronida. Kaldun arvama ,et enamus koeri on just metsas harjutanud! Aed jäägu vollidele ja veedjadele.
sinu nukker noku!
atshunter
Postitusi: 100
Liitunud: N Mai 02, 2013 8:21 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas atshunter »

Raske harjutada metsas kui siga pole.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas MLP »

atshunter kirjutas:Raske harjutada metsas kui siga pole.

Ma usun ,et päris otsas pole nad kusagil ja kui siga pole, siis mida siin harjutada metsas pole ju sellest harjutamisest kasu ju miskit kui looma pole...treeni koera selle peal mida on.
sinu nukker noku!
atshunter
Postitusi: 100
Liitunud: N Mai 02, 2013 8:21 pm

Re: Lätti metsseakatsele!

Postitus Postitas atshunter »

Trenni koera selle peal mida on? Peaks hakkama siis kitsi, jäneseid, rebaseid taga ajama? Sellel eesmärgil ma endale jämpti kindlasti ei võtnud.
Vasta