Kas jahinduse tulevik?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Kas jahinduse tulevik?

Postitus Postitas Ats »

Pole looma, pole probleemi!
kaspar,
Postitusi: 7
Liitunud: L Juun 25, 2016 12:22 pm

Re: Kas jahinduse tulevik?

Postitus Postitas kaspar, »

Aastal 2050 vb.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Kas jahinduse tulevik?

Postitus Postitas aivar00 »

Liha pärast küll jahti ei lähe. Ostes sellise "vidina" kaob igasugune mõte pukis istumiseks. Üksikutele kiimakottidele vabariigi taastamisest saati kah kumminaised ja patakatega "vibreerivad"dildod müügis - nii palju kui tutvusringkonnas inimesi on - miskipärast eelistatakse ikka nn. vanamoodsat keppimist :lol: .
Ehk kui käed põlenud ja näpp kõveraks ei lähe - siis pole mõtet ka püssi kätte võtta...
ikka lõbusalt
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Kas jahinduse tulevik?

Postitus Postitas rixa »

Aivar, kas selline abimees tõesti mõjutaks sinu pukist laskmise tulemust? Ma ei tea, ehita pukk siis söödale lähemale :) (b)
Aga kui tõsiselt rääkida, siis peab see arvutiteadus veel päris palju arenema, et iselaskvad püssid saaksid piisavalt just turvalisust tagada. Ma arvan, et see on isegi sõjanduses üks suuremaid takistusi kasutuselevõtuks.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Kas jahinduse tulevik?

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:

Aivar, kas selline abimees tõesti mõjutaks sinu pukist laskmise tulemust?

Lasutulemus oleks siis tõenäoliselt 99,9999999 %. Minule kaoks jahimõnu ära - lahatagu siis juba ka loom ära ning toodagu mulle liha kööki lauale. Küll kunagi ka sellised masinad tulevad... :lol: :lol: :lol: aga arvan, et ma olen selleks ajaks juba mullaks muutunud :lol: .
Pukki aga söödale lähemale pole vaja tuua - 40 - 50 m on sea jaoks mulle paras ning puki teises küljes olev soolak 100 m sobib kah :lol:
ikka lõbusalt
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Kas jahinduse tulevik?

Postitus Postitas duv »

Tugitooli jahisportlastele sobiks vast paremini see variant, mida pakuti raamatu Shaakali päev põhjal vändatud kaasaegses filmiversioonis ja mis oleks ka juba teostatav. Lühidalt relv on pukis statiivil, mida juhitakse, päästetakse kaugjuhitavalt arvuti kaudu, kütt istub kodus läpakas põlvedel, uluki saabumisel suunab relva märgile ja vajutab nupule, mis vallandab lasu. Mugav-kas pole???
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kas jahinduse tulevik?

Postitus Postitas kakuke »

Mugav, aga ulme. Miks? Sest, kui meil ei julgeta lasta kasutada jahis helisummutitki, siis kujuta ette, mida seadusesilmad arvaksid asjaolu kohta, et laetud relv on kuskil järelvalveta? ... Mnjaa :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
unt
Postitusi: 476
Liitunud: K Aug 27, 2008 12:40 pm

Re: Kas jahinduse tulevik?

Postitus Postitas unt »

kakuke kirjutas:Mugav, aga ulme. Miks? Sest, kui meil ei julgeta lasta kasutada jahis helisummutitki, siis kujuta ette, mida seadusesilmad arvaksid asjaolu kohta, et laetud relv on kuskil järelvalveta? ... Mnjaa :M

Ei tea siin midagi :? Arvestades sellega, kuidas Excel võimutseb riigi juhtimisel, võib varsti arvata, et ilma netiühenduseta ei või enam metsas jahti pidada. Jahilkäik peab olema "taasesitatav" :D See, kui püss pannakse pauku tegema ilma jahimeheta kohapeal, ei ole siis lihtsalt eetiline. Esialgu :mrgreen:
Jahil juhtub nii mõndagi... ja kõigil pole vaja kõike teada!
Walter
Postitusi: 98
Liitunud: P Okt 21, 2012 8:13 pm

Re: Kas jahinduse tulevik?

Postitus Postitas Walter »

kakuke kirjutas:Mugav, aga ulme. Miks? Sest, kui meil ei julgeta lasta kasutada jahis helisummutitki, siis kujuta ette, mida seadusesilmad arvaksid asjaolu kohta, et laetud relv on kuskil järelvalveta? ... Mnjaa :M

Mõiste "järelvalveta" vaadatakse seaduste kontekstis varsti üle, ei pea enam inimfaktor juures olema, piisab ka kaamera vaateväljas olemisest.
Vasta