konserv

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
Vasta
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: konserv

Postitus Postitas Beretta »

ozz kirjutas:! Kui vesi on üle purkide, on rõhk kaantele kordades suurem :)

Nüüd ei saanud küll aru. Kas see on nagu kommunismi ülesehitamine ühel eraldi seisval maal?
Kui autoklaavis on rõhk 2 atm. siis kuidas on purkide kaantel samas suletud ruumis kordades suurem? See tähendab mitte 2 vaid 4 atm? Vanasti jaotus rõhk suletud ruumis ühtlaselt.
Grumpy old man
keegikuskilkunagi
Postitusi: 31
Liitunud: T Okt 11, 2016 2:28 pm

Re: konserv

Postitus Postitas keegikuskilkunagi »

Beretta kirjutas:
ozz kirjutas:! Kui vesi on üle purkide, on rõhk kaantele kordades suurem :)

Nüüd ei saanud küll aru. Kas see on nagu kommunismi ülesehitamine ühel eraldi seisval maal?
Kui autoklaavis on rõhk 2 atm. siis kuidas on purkide kaantel samas suletud ruumis kordades suurem? See tähendab mitte 2 vaid 4 atm? Vanasti jaotus rõhk suletud ruumis ühtlaselt.


vedelikusamba rõhk suurendab survet kaanele ju 0,1 atm/cm.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: konserv

Postitus Postitas smtasku »

No kus kohast see vedelikusamba rõhk veel lisaks tekib? Tegemist on suletud anumaga, kus sees on konstantne rõhk mis jaguneb ühtlaselt nagu Beretta juba rääkis. Vahe on ainult selles, et veega täidetud anum salvestab rohkem soojust ja seetõttu ka kuumeneb ja jahtub kauem.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
keegikuskilkunagi
Postitusi: 31
Liitunud: T Okt 11, 2016 2:28 pm

Re: konserv

Postitus Postitas keegikuskilkunagi »

smtasku kirjutas:No kus kohast see vedelikusamba rõhk veel lisaks tekib? Tegemist on suletud anumaga, kus sees on konstantne rõhk mis jaguneb ühtlaselt nagu Beretta juba rääkis. Vahe on ainult selles, et veega täidetud anum salvestab rohkem soojust ja seetõttu ka kuumeneb ja jahtub kauem.


Nu mõtleme nii, et ookeani veepinna kohal on ka norm rõhk ca 1 atm, aga kui vee alla minna, siis rõhk pinnale tõuseb(!) ca 1 atm/10m kohta, sõltumata rõhust vee pinnal.

So. autoklaavis on gaasilises olekus aine avaldatav rõhk 4 atm, kaasa arvatud vedeliku pinnale avaldatav rõhk. Vedeliku pinna all rõhk kasvab, mida sügavamale jõuad...

Keskkoolifüüsika...või oli see nüüd põhikool...

Seega, teoreetiliselt mingi osa autoklaavis võib veidi suuremat rõhku saada, aga tegelikult, reaalselt, on see kaduvväike vahe.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: konserv

Postitus Postitas kakuke »

honkomees kirjutas:... Ja ikka ma ei saa aru, miks meeldib teile täita klaavi veega, krt lisaks 30 kg lihale ja ca 10 kilole klaaspurkidele ning roostevaba terase kaalule tõsta veel klaavitäit vett!!! Niigi annab seda auruga täidetud klaavi kahekesi pliidile punnitada ja eriti ohtlik on kuuma klaavi pliidilt maha tõsta, üksi ma ei jaksagi. Energiakulust selle mitmekümne liitri vee kuumaksajamiseks ma ei räägigi ...

Ma ise olen kunagi kõrbenud sellega, et panin ka ainult tõrtsu vett ja lasin vastava rõhuni ja siis purke lahti tehes, oli asi toores. Inerts asjal on väga väike. Surve ja temp käivad suure kiirusega ülesse alla. Kui asi vee all, siis sellised võimalused on olematud. Ja olgem ausad, see raha hulk, mis kulub vee soojendamiseks, võrreldes auru tekitamisega, on ka kaduvväike kogu selle muusika juures. Selle 20l vee kuumaksajamise tohutu energia hulk kõlab minu kõrvadele nagu meeletu kogus kütust, mis autos ära põleb, et 10km edasi sõita. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: konserv

Postitus Postitas honkomees »

no minu jaoks on peamine ikka klaavi raskus- kui ilma veeta klaavi tõstmisega pliidile/pliidilt saame naisega vaevu hakkama, siis koos veega lihtsalt ei jõua ja gaasipliit vajuks ka lömmi, ka praegu tundub selline piiripealne värk olevat, see põletite kohal olev metallsõrestik paendub ja pliidi plekkkere plõnksub.
No ja aastakümnete jooksul järeleproovitud kindel ja harjunud tehnoloogia, mu kadunud vanemad tegid sellega kõik kodusead purki, mis mulle ülikooli kaasa pandi ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: konserv

Postitus Postitas Beretta »

keegikuskilkunagi kirjutas:Seega, teoreetiliselt mingi osa autoklaavis võib veidi suuremat rõhku saada, aga tegelikult, reaalselt, on see kaduvväike vahe.

Tubli. Vähemalt oli julgust tunnistada, et on karpide/purkide üle 2cm või 5cm vett
omab tähtsust mitte kodus konserve tehes vaid Lippmaa KBFI-s katset läbi viies.
Grumpy old man
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: konserv

Postitus Postitas Välek »

honkomees kirjutas:no minu jaoks on peamine ikka klaavi raskus- kui ilma veeta klaavi tõstmisega pliidile/pliidilt saame naisega vaevu hakkama, siis koos veega lihtsalt ei jõua ja gaasipliit vajuks ka lömmi, ka praegu tundub selline piiripealne värk olevat, see põletite kohal olev metallsõrestik paendub ja pliidi plekkkere plõnksub.
.
Teised kohad teised kombed. Mõnel pool on näha olnud maapinnale asetatud gaasipõletit. Noh, et tõsta oleks vaja umbes 15...20 cm. Säästaksid naisukest ka. Lisaks eeltoodule, kas kujutad ette, kui see gaasipliidi konstruis mingid kruvid või raam annabki järgi ja kuum, rõhu all olev kolakas maha prantsatab...
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: konserv

Postitus Postitas Välek »

keegikuskilkunagi kirjutas:
vedelikusamba rõhk suurendab survet kaanele ju 0,1 atm/cm.

Jube värk. 0,1 atm/cm, 1 atm/10cm, 10atm/1m. Nii ei saaks spets varustuseta suplemagi minna. :lol: Õige atm/cm suhe peaks ilmselt olema 1:10 000
rix
Postitusi: 104
Liitunud: T Sept 25, 2007 11:20 am

Re: konserv

Postitus Postitas rix »

Ma just lõpetsin konservi segu tegemise. Lihaks on kobras. Kolmest koprast sai puhast liha 16,5 kg, panin lisaks 2 kg kamarat ja 2 kg pekist sealiha. Maitseained segasin ise kokku ja ca. 400 g nitritsoola.
Las nüüd laagerdub ja segan seda segu mõned päevad ja siis karpi ja klaavi.
See mul nüüd teine kord, kui koprast teen ja esimene kord tuli väga ok.
Enne leotasin koberit ka paar päeva vees.
Kui valmis annan teada, kuidas õnnestus.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: konserv

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:
Enne leotasin koberit ka paar päeva vees.

Miks sa liha vees leotad? Kas tahad veristest tükkidest verd välja saada(või on raudadega püütud)? Sügisesel kopral ju tugevat puukooremekki ka küljes ei ole...
Vanasti nii tehti, et verine lasukoht pandi külma vette likku, vahetati vett mitu korda. Üks tuttav viskas nülitud kitse ka üleni külma vette likku. Miks nii tegi - ei osanud mulle põhjendada.
Minu kogemuse põhjal muutub leotatud liha täiesti maitsetuks.
ikka lõbusalt
rix
Postitusi: 104
Liitunud: T Sept 25, 2007 11:20 am

Re: konserv

Postitus Postitas rix »

lõksu kober, selle pärast.
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: konserv

Postitus Postitas Henz »

Kaevaks jälle vana teema üles. Nimelt Mis teil klaavi meestel põhjarestideks on? Kas on sisse ehitatud restid vöi kes mida kasutab? Sain hiljuti vanarauast päästa ühe toeka klaavi aga selle pole resti sees. Kah on poti suu üle poole väiksem poti enda läbimöödust niiet pooleks käiv rest raiskaks ka kasuliku ruumi ära.
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
rix
Postitusi: 104
Liitunud: T Sept 25, 2007 11:20 am

Re: konserv

Postitus Postitas rix »

Mõnel on puidust, mõnel metallist-roosetvabast.
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: konserv

Postitus Postitas Henz »

Kas kellelgi sellise klaaviga on kogemusi konservide valmistamisel? Pilt
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
Vasta