Palun abi rajakaamera valikul.

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
ketu
Postitusi: 6
Liitunud: E Dets 18, 2017 8:50 pm

Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas ketu »

Nimelt soov soetada rajakaamera valduste valveks hinnaga kuni 300 eurot,palun jagage kogemusi ja soovitusi,endal jäi silma Burrel S12 HD+SMS.Oleksin väga tänulik abi eest.
minapiilur
Postitusi: 23
Liitunud: R Sept 08, 2017 5:27 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas minapiilur »

Endal samuti valduste valvamiseks rajakaamera. Pane 50-70 eur juurde ja saad juba Burrel edge pro 3G.

Ise kasutan seda, ning nii pildi kui video kvaliteet on ideaalne. Hind on muidugi ka vastav.
ketu
Postitusi: 6
Liitunud: E Dets 18, 2017 8:50 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas ketu »

Kuna keegi soovitusi ega abi ei pakkunud, siis saigi Burrel Edge Pro soetatud.Teema siis lukku.
minapiilur
Postitusi: 23
Liitunud: R Sept 08, 2017 5:27 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas minapiilur »

Hea valik kindlasti !
AarneViikholm
Postitusi: 29
Liitunud: T Nov 26, 2013 6:45 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas AarneViikholm »

Head vanaaasta lõppu ja uuel aastal kordaläinud jahti kõigile!
Mitmed aastad tagasi olid mul metsas üleval rajakaamerad SC-550. Need väsisid ära ja nende kordategemine on meie kohalikele elektroonika remontijatele üle jõu. Aeg on edasi läinud ja hetkel saadaval juba 4g kaamerad. Kuid kas need 4g kaamerad ka meie metsades töötavad?
Andke teada millist 4g kaamerat kasutate ja millised probleemid nende kasutamisel esinevad. Minu jaoks on tähtis, et saaksin kaamerat juhtida ja kontrollida telefoni kaudu (sms remote controll), samuti ootan kaamerast selget pilti, sellepärast ka 4g.
Ise olen vaadanud selliseid variante: https://www.aliexpress.com/item/3292393 ... b201603_53 https://www.aliexpress.com/item/4000291 ... b201603_53 https://www.riistakamerat.com/product/1 ... ty-edition
Tänud ette kõigile antud kommentaaridele ja jagatud kogemustele!
ifffff
Postitusi: 10
Liitunud: R Jaan 29, 2010 3:04 am

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas ifffff »

Teisena lingitud HC 801-LTE kaamera on mul olemas ja metsas töös. Alguses tööle saamisega oli tükk maadlemist. Lõpuks ilmnes, et esimesena ja ka siis teisena pihku juhtunud mälukaart lihtsalt ei sobinud talle. Kolmandaga hakkas tööle.
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas plaaster »

Uut rajakaamerat ostes sai valitud 4G kaamera. Tuleb sisestada vaid SIM kaart, mälukaart ja maili aadress kuhu pilte edastada. Igasugune jändamine väljasaadetavate smtpde ja muu juraga jääb ära. Edastab ka kuni 10 sekundilisi videoklippe.
AarneViikholm
Postitusi: 29
Liitunud: T Nov 26, 2013 6:45 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas AarneViikholm »

ifffff kirjutas:Teisena lingitud HC 801-LTE kaamera on mul olemas ja metsas töös. Alguses tööle saamisega oli tükk maadlemist. Lõpuks ilmnes, et esimesena ja ka siis teisena pihku juhtunud mälukaart lihtsalt ei sobinud talle. Kolmandaga hakkas tööle.


Mis vahe nendel mälukaartidel oli? Kas salvestusmaht, tootja, või midagi muud?
Kas sinu kaamera töötab lithium akuga, kui jah siis kaua kestab kui üleöö pilte saadaks?
AarneViikholm
Postitusi: 29
Liitunud: T Nov 26, 2013 6:45 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas AarneViikholm »

plaaster kirjutas:Uut rajakaamerat ostes sai valitud 4G kaamera. Tuleb sisestada vaid SIM kaart, mälukaart ja maili aadress kuhu pilte edastada. Igasugune jändamine väljasaadetavate smtpde ja muu juraga jääb ära. Edastab ka kuni 10 sekundilisi videoklippe.


Mis tootja ja mis marki kaamera soetasid? Kaua akud (batareid kestavad)? Kuidas 4g meie oludes toimib, kas leviga on probleeme?
marcs
Postitusi: 36
Liitunud: E Aug 20, 2018 8:24 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas marcs »

Eelmisel aastal olin ka kaamera otsinguil ja valisin spypoint link micro, kuna ei taha igakuiselt mingit raha pildiedastuse peale maksta ja ei viitsi nende sim kaartide ja kaamera seadistustega jännata. Spypoint on äpi põhine ja ei vaja sim kaarti. 4g levi hea. Hind 220€
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas rixa »

marcs kirjutas:Eelmisel aastal olin ka kaamera otsinguil ja valisin spypoint link micro, kuna ei taha igakuiselt mingit raha pildiedastuse peale maksta ja ei viitsi nende sim kaartide ja kaamera seadistustega jännata. Spypoint on äpi põhine ja ei vaja sim kaarti. 4g levi hea. Hind 220€


Huvitav küll, miks need teised rumalad veel maksavad, kui nii tasuta saab pilte saata?
metsavanamees
Postitusi: 24
Liitunud: K Juun 11, 2008 3:20 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas metsavanamees »

rixa kirjutas:
marcs kirjutas:Eelmisel aastal olin ka kaamera otsinguil ja valisin spypoint link micro, kuna ei taha igakuiselt mingit raha pildiedastuse peale maksta ja ei viitsi nende sim kaartide ja kaamera seadistustega jännata. Spypoint on äpi põhine ja ei vaja sim kaarti. 4g levi hea. Hind 220€


Huvitav küll, miks need teised rumalad veel maksavad, kui nii tasuta saab pilte saata?

Tere.
Tasuta saad ainult sada pilti kuus ja siis oota järgmist kuud.Siis ostad nende kodulehelt paketi,neid on seal mitmeid ja nii ongi.Paraku tasuta asju ei ole.Ise oman spypoint link-evo kaamerat.
sax
Postitusi: 246
Liitunud: T Nov 09, 2010 3:31 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas sax »

Need 100pilti teevad kitsed külmaga 1ööpäevaga ära
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas kakuke »

rixa kirjutas:Huvitav küll, miks need teised rumalad veel maksavad, kui nii tasuta saab pilte saata?

Mulle üks tuttav ütles, et tasuta on vaid juust hiirelõksus.
Ja kui tasuta jääb väheks, siis ainus valik on 12 eur kuu.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Palun abi rajakaamera valikul.

Postitus Postitas sokk »

kakuke kirjutas:
rixa kirjutas:Huvitav küll, miks need teised rumalad veel maksavad, kui nii tasuta saab pilte saata?

Mulle üks tuttav ütles, et tasuta on vaid juust hiirelõksus.
Ja kui tasuta jääb väheks, siis ainus valik on 12 eur kuu.


Mul on Telia pakett kaameras äkki oli 5€ ja 4000 mms´i.
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
Vasta