Jaeger 3-12×56

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
RivoT
Postitusi: 6
Liitunud: L Juul 14, 2018 9:01 pm

Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas RivoT »

Tere

Olen optika otsingul ja on silma jäänud selline optika
https://optikwelt.ee/toode/optilised-si ... r-3-12x56/
Optika kirjeldus on küll selline , et paremat optikat enam pole .
Kas kellegil on jagada kogemusi-teadmisi selle optika kohta ?
Paigaldaks selle Tikka T3 .308

Rivo
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas aadu kadakas »

Kõrge valgusjõud võimaldab kasutada sihikut ööpäev läbi. Mudeli iseloomulik eripära – väikeste märklaudade laskmise võimalus suurte vahemaade korral.
Kui ma vaatan hinda ja loen selliseid kirjeldusi, siis olemata mingi suur spetsialist ei kipu asi just kuigi veenev olema. Tore oleks tõepoolest lugeda kellegi sisulist arvustust võrreldes mõne tõsisema "mänguasjaga" (nagu üks hea tuttav armastab öelda). Muidu tekivad küsimused, et kui saab ööpäev läbi kasutada, siis miks "Jaeger sihikud on projekteeritud võimalusega paigaldada nendele ööobjektiivid ..."? Või et mis on mõeldud suurte vahemaade all? 200m, 300 m?
RivoT
Postitusi: 6
Liitunud: L Juul 14, 2018 9:01 pm

Re: Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas RivoT »

Pole siis kellegil olnud sellise optikaga kokkupuuteid ? Ma siis hakkan ehk selleks ''katsejäneseks'' kes selle ostab ja loodan , et väga kõvasti vastu pükse ei saa sellega .
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas andrus »

Tee omale teene ja osta kohe korralik...optika alla 1000.- täna on ikka yks paras enese petmine ja raha raiskamine.
Igast vixenid ja minoxid mis maksavad 700-800 on samuti yks paras prygi. Alla Meopta unusta kõik asjad ära. Proovitud ja päris mitu korda.
Nii vixen kui minox soetatud ja juba karbist võttes olid mõlemad seal samuses kohas ning rändasid poodi tagasi.
Vixenil olla tyyp viga ja keerati midagi peale ning vist toimib siiani.
Minox anti uus ja toimib samuti siiani aga...miks krt peab ostma mingi asja ning maksama palju raha ning saama lihtsalt saasta selle eest. Ausalt mul on Minox kyll siiani kasutusel aga usku trmass on suht nulli lähedane.
Vaadake ja imestage...

https://youtu.be/nv-kVVUwpnc

https://youtu.be/1OixAMOgRfI
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas kakuke »

Alusta, kust tahes, lõpuks oled ikka swarovski või zeissi jne juures väljas.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas Andrus Michelis »

(y)
kakuke kirjutas:Alusta, kust tahes, lõpuks oled ikka swarovski või zeissi jne juures väljas.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas gunnar »

kakuke kirjutas:Alusta, kust tahes, lõpuks oled ikka swarovski või zeissi jne juures väljas.


See on jah õigus, ei ole ka meopta mingi väga hea asi. Aga nimekirja lisaks Aimpointi.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas kalur »

Jutt ikka optikatest.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas honkomees »

kakuke kirjutas:Alusta, kust tahes, lõpuks oled ikka swarovski või zeissi jne juures väljas.

enam-vähem nii jah, mu rahakott pole küll seda lubanud, viimase optika ostust on 10 a möödas ja see oli Meopta, olen rahul, teisel püssil Docter, ka rahul, kruttida pole kumbagi tulnud vähemalt 7-8 aastat vaatamata nt töölaua pealt betoonpõrandale kukkumisele. Teised optikad, mis majas, sellist rahulolu ja kindlustunnet ei tekita. Tegelt veel ei ole midagi ette heita ka Winchesteri margi all müüdud kollimaatorile.
Aga enam vähem võib olla nõus Andrusega et 1000€ on miinimumpiir rahuldava optika jaoks.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
toomasuba
Postitusi: 14
Liitunud: K Okt 25, 2017 8:29 pm

Re: Jaeger 3-12×56

Postitus Postitas toomasuba »

Varsti peaks umbes selles hinnaklassis saama osta Zeiss Conquest V4-ja.
Vasta