Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
Subaarik
Postitusi: 7
Liitunud: R Apr 05, 2019 11:13 pm

Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas Subaarik »

Relval läks vedru katki see mis lööb lööknõelale pihta. Ning kadus ka vedru külge käiv kübar ära. Et kui keegi kes omaks sama relva ning viitsiks vedru kui ka vedru kübara mõõdud anda. Olen igalt poolt uurinud. Ei tahaks veel relva maha kanda. Lisan ka pildi. Neid mida vaja need pildil 43,44
Manused
Screenshot_20190624_212058_com.google.android.apps.docs.jpg
Subaarik
Postitusi: 7
Liitunud: R Apr 05, 2019 11:13 pm

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas Subaarik »

Pole siis ühelgi foorumlasel sellist relva?
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas honkomees »

Kui poest abi ei saa, siis peab vene foorumitest uurima, seal on neid "allah akbare" küllalt palju kasutusel ja igasugu kuliibineid ka küllaga, kes püsse algosadeks pudistavad.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
zupsa
Postitusi: 6
Liitunud: L Juun 12, 2010 9:47 am

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas zupsa »

On olemas aga ei tea milllal aja leiab, et ribadeks kiskuda relv ja mõõdud võtta!
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Kus te selle Akkari saite? Mul oleks kah ühte vaja.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Subaarik
Postitusi: 7
Liitunud: R Apr 05, 2019 11:13 pm

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas Subaarik »

Olen uurinud neti avarustest aga midagi kindlat pole leidnud, peab vene lehti sirvima.
Akkari sain kunagi Trofee poest kui tegutses, oli siis seal Tartu decora taga riia tänaval. Mingi 11 aastat tagasi esimene jahirelv ja maha päris ei taha kanda.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas Ahto Kattai »

No mis ime asi -üks vedruke ja kübar …..inimese tehtud ju! Kui omal üle jõu käib ,otsi siis mõni meistrimees!
Kasutaja avatar
svahi
Postitusi: 76
Liitunud: R Jaan 07, 2011 10:16 pm

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas svahi »

Ma arvan ka, et relvameister vast aitab kui mujalt vedrut ei leia, teeb uued jupid või kohendab mõne sarnase sobivaks. Kui raske see ikka saab olla. Mehed puurivad püssidele raudu, joodavad raudu kokku ja teevad sada muud asja. Asi see üks vedru ja kübar siis kompunnida on. Käi ja kurda jahipoodides muret ja uuri neilt relvameistri kontakti. Selliste jubinate pärast nüüd püssi küll pole mõtet maha kanda.
fooniks
Postitusi: 70
Liitunud: N Nov 18, 2004 10:15 am

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas fooniks »

Matkatarbed/Anome- st soovitaks läbi astuda. Pildi järgi vaadates cz 712 usa sama ja anomes jupid olid olemas. Iseasi kas hind on mõistlik, ise soovisin mingit juppi osta ja see oli pool relva hinda.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas TiitR »

Lihtsalt oma (Türgi) kogemusest, kus purunes Yildiž poolautomaadil 1 detail ja Jahipaun (kust relv kunagi ostetud) saatis mind kuupeale, kuna nemad enam seda firmat ei müü, ega tegele ka varuosadega ja soovitas samuti nii Soome, kui Saksa lehtedel kolada.
Natuke sai ka uuritud siit ja sealt, kuid vaikus.
Võtsin googlest Yildiže tehase meiliaadressi ja kirjutasin sinna oma murega, lisasin juurde relva nr-i ja ka pildid katkisest detailist ja saatsin meili ära, olles 110% kindel, et see asi sinna jääb, kuna relval oli sel hetkel vanust ka mingi 6..7a juba (vahepeal käisin ka Cedo meeste juures, kes üritasid purunenud detaili kokku keevitada, kuid ürituseks see jäigi, kuni esimese lasuni), kuid ülla-ülla, mõned päevad tuli meilie Yildiže mingi direktori allakirjutatud meil, et saatke palun oma aadress, kuhu detail saata. Saadeti lausa 2tk neid detaile ja kirjas oli ka märge, et nii saatmine, kui detail ise on mulle täiesti tasuta! 8)

Vot sihuke lugu mul Türgi meestega.
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Akkar Altay Trap 12.poolautomaat

Postitus Postitas Andrus Michelis »

TiitR kirjutas:Vot sihuke lugu mul Türgi meestega.


Minu kogemus näitab kah, et tootjaga suhtlemine võib tulemuslik olla, kuna nemad on tegelikult ainsad kes oma toodangu positiivsest tagasisidest huvitatud võiks olla.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Vasta