vaakumpakendaja

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
mag
Postitusi: 72
Liitunud: T Okt 31, 2006 7:45 pm

Re: vaakumpakendaja

Postitus Postitas mag »

Stollar VacuumFresh Pro - soovitan, käsitsemine mugavam ja jõudlus suurem vōrreldes jahipoodide pakutavaga.
tnusepp
Postitusi: 29
Liitunud: N Nov 21, 2013 4:24 pm

Re: vaakumpakendaja

Postitus Postitas tnusepp »

Stollar VacuumFresh Pro mul sama asi ja väga rahul.
pajero
Postitusi: 83
Liitunud: K Aug 01, 2007 8:18 pm

Re: vaakumpakendaja

Postitus Postitas pajero »

minul ei ime korralikult vaakumisse (jääb õhku sisse)
puukas
Postitusi: 5
Liitunud: E Jaan 29, 2007 11:17 am

Re: vaakumpakendaja

Postitus Postitas puukas »

Olen ka vaakumpakendaja otsinguil, et vinnutatud liha pakendada pikaajaliseks hoiustamiseks.

Kuna jahipaunast saan hea allahindluse siis küsiks arvamust!

ARCTIXSPORT AIRCHEF 120 vs ARCTIXSPORT AIRCHEF 130??

Kas keegi omab kumbagi, soovitab või laidab?

Endale jääb pisut arusaamatuks 130 mudeli kallima hinna põhjendatus.
Mõistan, et olemas nii kuiva kui niiske toidu reziim, miks see eraldi vajalik?
Kas need mitte samamoodi ei tõmba vaakumit või on mingi special system kohe leiutatud?
Lisaks 130'l lõikur - vaadates jahipauna videot siis sellisel viisil kääridega lõikamine tunduvalt lihtsam kui sinna toppimine.

Või soovitate olenemata heast allahindlusest unustada mõlemad pakendajad?
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: vaakumpakendaja

Postitus Postitas kalur »

Vaata tehnilisi näitajaid siis saad aru miks hinnavahe.
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: vaakumpakendaja

Postitus Postitas Marekp »

puukas kirjutas:Olen ka vaakumpakendaja otsinguil, et vinnutatud liha pakendada pikaajaliseks hoiustamiseks.

Kuna jahipaunast saan hea allahindluse siis küsiks arvamust!

ARCTIXSPORT AIRCHEF 120 vs ARCTIXSPORT AIRCHEF 130??

Kas keegi omab kumbagi, soovitab või laidab?

Endale jääb pisut arusaamatuks 130 mudeli kallima hinna põhjendatus.
Mõistan, et olemas nii kuiva kui niiske toidu reziim, miks see eraldi vajalik?
Kas need mitte samamoodi ei tõmba vaakumit või on mingi special system kohe leiutatud?
Lisaks 130'l lõikur - vaadates jahipauna videot siis sellisel viisil kääridega lõikamine tunduvalt lihtsam kui sinna toppimine.

Või soovitate olenemata heast allahindlusest unustada mõlemad pakendajad?


Läbi niiske toidu on palju raskem kõike õhku välja tõmmata, nurkadesse kipub ikka jääma. Tuleb kott ilusti toppida ja ühtlaseks patsutada, et ei jääks mingeid tühimikke taha poole.
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: vaakumpakendaja

Postitus Postitas sokk »

Omal ajal olin ka kahevahel kumba osta. Kui mälu ei peta oli üks vahe vist koti suuruses. Aga miks mina valisin kallim, siis just sellepärast, et seal on see kuiv/märg. Saslõkkimarinaadi olen teinud märja ehk moist versiooniga ja ta ei tõmba vedelikku imemistorusse, sama peaks olema ka marjadega, et ta ei tohiks neid puruks litsuda. Viimasega kogemus puudub, aga vedelikuga on küll (y) imeb õhu ära ja jätab elastseks.
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Re: vaakumpakendaja

Postitus Postitas Kolevoll »

Kasutusjuhendis peaks vist selle asjus mingi seletus olema. Ühe teise tootja valmistatud seadme juhendis selgitati märja/kuiva režiimi osas seda, et märja korral toimub koti sulgemine, ehk kinnikeevitamine pisut pikemalt kui kuiva korral.
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: vaakumpakendaja

Postitus Postitas pktaks »

Meil see 130 mudel. Lõikur on tegelt mugav asi, videos kasutatakse seda vähe teistmoodi. Mina panen rulli sinna lõikuri taha hoidikusse ja sealt siis lõikan paraja tüki. Väga mugav on tegelt, ei pea kääridega lõikuma, saab kiirelt sirge lõike kätte. Vorstikotte olen lõikurist korraga max 5 tk läbi pannud ja saab korraga ka lõigata.

Tähelepanekuna ütleks seda, et see "tööstuslikuks kasutamiseks" mõõde on ilmselt hägune, sest kui seda masinat kasutada ka ntx 30 vorsti pakendamiseks, siis peab vahepeal talle natuke puhkeaega andma. Aegajalt tikub vaakum mitte nii hästi toimima ja jääb kuidagi nagu "vedel". Siis kasutan manual pulse reziimi ja toimib uuesti hästi, täpselt nii kaua, kuni ise lasen tal "imeda", ni hästi ta ka vaakumisse tõmbab.
Kodukasutuseks täitsa ok asi.
Vasta