Vibujahiklubi Mägilased III kopra ühisjaht

Vibudest, nooltest ja kõigest sinna juurde kuuluvast ...
Vasta
Kasutaja avatar
Mägilanna
Postitusi: 197
Liitunud: L Mär 03, 2012 10:39 pm

Vibujahiklubi Mägilased III kopra ühisjaht

Postitus Postitas Mägilanna »

Vibujahiklubi Mägilased III kopra ühisjaht toimub 1.-10.aprill üle Eesti vastavalt eriolukorra nõuetele!
Kanname vibujahimehed Eesti kaardile!
Osaleda saavad KÕIK vibukütid, kellel on kehtiv vibujahi laskekatse.
JAHT
Registreerimine:
Osalemiseks palun saada oma nimi, jahipiirkonna asukoht ( maakonna täpsusega, et saaksime märkida Eesti kaardile) ja FOTO oma vibust-vibuvarustusest meilile: info@estonianbowhunters.ee hiljemalt 9.aprill kell 17.00.
Ps! Märgi varustuse juurde, kas annad nõusoleku oma nime kasutamiseks varustuse juures või eelistad nt märget „vibukütt“ või „mägilane“
Pss! Vibujahimeeste asukohad tähistame anonüümselt, mitte nimeliselt! Vibuvarustuse fotod avaldame sotsiaalmeedias.
Kui jaht oli edukas, saada palun samale aadressile ka foto (või info) oma saagist ja märgi juurde, kas oled nõus, et avaldame foto koos küti nimega või soovid jääda anonüümseks. NB! Juhime tähelepanu sellele, et kuna oleme omakeskis otsustanud, et trofeefotosid ulukist jagama valitud keskkonnas – Instagram, ajakiri Eesti Jahimees ja FB kinnistes gruppides, siis ei pea Sa muretsema, et see foto nö kogemata FB lehel kellelegi silma jääks. Mägilaste Facebooki lehel jagame ainult varustuse ja ulukitoitude-liha fotosid, sest seda lehte külastab ka palju vibulaskmisehuvilisi ja arvestame nende tunnetega.
Samas toetame ja tunnustame kõik jahimehi, kes oma FB lehel maitsekaid ja uluki suhtes lugupidavaid trofeefotosid jagavad, kuid mõistame kõiki neid, kes erinevatel põhjustel ei soovi oma jahialast tegevust laiemalt avalikustada.
Väga oodatud on ka toredad JAHIJUTUD – käisid metsas, lasku ei teinud aga tagasi tuled hea looga – saada see meile! Või said hea tabamuse hoopis fotoaparaadi või telefoniga – jaga meiega!
Samuti on jätkuvalt oodatud KOPRATOIDU RETSEPTID ja fotod.
AUHINNAD
Sellel aastal loosime kõigi osalejate vahel välja vahvaid auhindu!
Kindlasti lähevad eraldi loosirattasse ka kopratoidu albumisse panustajad ja paneme proovile ka edukate küttide loosiõnne.
ÕHTUNE KOOSVIIBIMINE VIRTUAALKESKKONNAS
Kõik soovijad saavad osaleda ka laupäeval, 10.aprill õhtul peale jahti virtuaalkeskkonnas Zoom ühisel koosviibimisel, kus jagada jahimuljeid ja head seltskonda.
Vajalik arvuti, netiühenduse ja sobiva joogi olemasolu. Täpsema info selle kohta saadame jahile registreerunutele personaalselt.
KKK:
• Aga minu jahipiirkonnas ei ole kopraid aga väga tahaks osaleda. Ära muretse – anna endast kiirelt märku ja mõni Mägilaste klubi liige kutsub Su enda juurde jahti!
• Mul pole veel koprajahi varustust, aga tahaks ka kevadisel ühisjahil ja peol osaleda.
Kui kopravarustust ei ole, võid vibuga kährikule jahti pidada. Kährik on invasiivne liik ja kohalik loodus on Sulle panuse eest tänulik!
Manused
166434952_138538254865920_8633506169674788332_n.jpg
"The more you practice the luckier you get!"
Fred Bear
Vasta