Simmons 6,5-20x44 AO TT

2005. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Simmons 6,5-20x44 AO TT

Postitus Postitas Estlander »

Tere

Peale kolmenädalast ootamist jõudis Netikulleri kaudu Chattanooga linnast Tennesee osariigist lõpuks mu optika pärale.
http://www.zone.ee/sos/simmons6,5-20x44/
(fotodel nähtav pildikvaliteet 3 erineva suurenduse juures ei kajasta optika tegelikku teravust-selgust.Palja silmaga vaadates on asi palju ilusam.Auto on ca 120m peal)
Sai ta siis püssi peale monteeritud ja niisama läbi vaadatud erinevate suurenduste juures.Klaaside vääristus on tasemel, kontrast,selgus ja heledus hea.Kiri ütleb, et tehtud filipiinidel.
Tuli 2500 kr eest kätte, mis on odav hind sellise suurepärase (vasikavaimustus?) asja eest.
Soovitan.
Viimati muutis Estlander, N Juun 16, 2005 7:37 am, muudetud 1 kord kokku.
Hundist toakoera ei saa.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Minu arusaam ainult mildot ristist (sihikujoonestikust) on küll natuke erinev.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Mul on trupleks rist.
Mil dot mille manuaali sa ühel fotol märkasid on niisama illustreeriv ja pole see optika mis mul käes on.
Tore on see, et see optika istus millimeetritäpsusega mu anzhützi .22- le.
Esialgu ei võtnud lahtisi sihikuidki maha.Esimene sihik käib pikali ja pesitseb hästi optika esimese läätse all ja toru otsas olev sihik ei näi ka segavat kuigi ta jääb optika vaatevälja.Selles mõttes hea, et kui optika maha kruvida siis saab lahtistega kohe lasta.
Hundist toakoera ei saa.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Kusjuures Simmons on usas üks odavamaid optikaid. olin ise New York i osariigis kaks kuud õppimas ja jõudsin asja uurida. Paljud kasutavad seda seda seal ja on rahul. :wink:
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

enne jahile minekut ei saa optika headuses kindel olla, sest päevavalges on kõikide optikate pilt hästi terav ja hea... optika headuses veendutaks videvikus või kuuvalges (see on minu arvamus)
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Harrastajal täitsa õigus.
Küll aga on väga hea ja keskmiku vahe ka juba päeval näha. Ma vahtsin läbi svarovski ja saissi ja meopta(enamvähem võrdsete parameetritega) neil suurt vahet päeval ei eristand aga kui kallimasse(vist6900) bussnelli pilgu viskasid ei old seda pilt juba suure valge käes.
Suletud