KUS SAAKS LASKMIS TRENNIS KÄIA???

2005. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
J.Lagle^
Postitusi: 31
Liitunud: P Sept 18, 2005 5:53 pm

KUS SAAKS LASKMIS TRENNIS KÄIA???

Postitus Postitas J.Lagle^ »

Thaks siis teada, kus tallinnas oleks võimalik käija laskimis trennis(lasta oskan kõigi relvadega), sest viimasel harjumaa jahimeeste kokkutulekul (soodlas) lasin õhkrelvaga märki ja osalesin juuniorite "jooksva metssea" laskmises ja sain 3 koha.
Mu isa on ka jahimees ja siis oleme teinud võistlusi niisama ja ma olen alati hästi lasknud (ükskõik mis relvaga :lol: ) Sellest võin järeldada, et mul on anne laskmises, kõik ütlevad seda :oops: . Ja sellepärast ei tahaks seda annet raisku lasta, vaid seda arendada, sest on kavas ka minna sügisel ajujahti :D
Olen 15 aastat vana ja ei oska kuskilt sellist head trenni otsida.
Mina ja Mets.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Tipa-tapa Männiku tiiru või Audentesesse 25 m tiiru.
Ega muid valikuid eriti vist polegi.
Hundist toakoera ei saa.
Kasutaja avatar
J.Lagle^
Postitusi: 31
Liitunud: P Sept 18, 2005 5:53 pm

Postitus Postitas J.Lagle^ »

a nii täpsemalt?
mis relvadega seal saab lasta jamis päevadel ja kellaaegadel see on?
Mina ja Mets.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Laskmisande juurde oleks vaja otsida ka organiseerimisanne ja siis ei ole juba üldse probleemiks ise vastav informatsioon internetiavarustest üles leida.

Päikest ;)

BM
rähn
Postitusi: 30
Liitunud: N Mär 03, 2005 10:24 pm

Postitus Postitas rähn »

mis relvadega seal saab lasta jamis päevadel ja kellaaegadel see on?




http://www.jahilasketiir.ee/
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Kui on olemas õhkrelv, võid trenni teha edukalt kodus. Distantsi pikkus ei ole nii määrav. Mu meelest on tähtsam päästiku tunnetamise oskus. Kuigi need on relvadel erinevad.Igasugune treening on abiks, ka lihtne jõutreening.
Kasutaja avatar
J.Lagle^
Postitusi: 31
Liitunud: P Sept 18, 2005 5:53 pm

Postitus Postitas J.Lagle^ »

see on ju päris rikkuritele kohe :(
Mina ja Mets.
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

pool võitu

Postitus Postitas Arles »

Hea tahtmine on pool võitu :)
Ja väike treening suleb kopsud otsese vihmasaju eest.
Paljud ainult sõnades hästi laskjad ja neid, kes treenida tahaks on vähe. Liikuva märgi laskmisel paraku väga tihti. Hetkel tegelen 100 muu asja kõrval ka liikuva märgi treeningvõimaluste otsimisega ja annan selle tulemustest ka kindlasti teada. Seniks tasub otsida omale veidigi kõbusam õhukas ja proovida seisvat märki lasta. Kui huvi siiski liikuva märgi vastu (sead, põdrad, "jalgrattad") tasub sihtida käelt, mitte kehalt.

P.S. kui kellelgi pakkuda 2-3* nädalas töövälisel ajal Tallinnas või selle lähiümbruses kasutamiseks sooja ruumi, milles pinda min 3*12 m oleksin hiiglama tänulik. Naine nimelt elutuppa keelas tiiru püsti panemise :lol:
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Suletud