millist koera oleks soovitatav hankida?

2005. aasta teemad
Suletud
taivo
Postitusi: 13
Liitunud: L Mär 19, 2005 11:49 pm

millist koera oleks soovitatav hankida?

Postitus Postitas taivo »

Millist koera oleks soovitatav eesti oludes hankida? mis on nende head ja halvad küljed?
madis
Postitusi: 123
Liitunud: L Veebr 21, 2004 10:43 pm

Postitus Postitas madis »

selliseid teemasid on siin ka varem olnud ja siis on alati öeldud, et enne tee endale selgeks, et mis jahti sa rohkem pidada tahad ning sellest sõltuvalt vali siis koer
beliving that the bow has soul
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

koera

Postitus Postitas ozz »

Teadagi on Eestis kahte tüüpi koeri!? Ühed on jahikoerad ja teised ei ole jahikoerad! Eks ise vaata millise valid? Aga kõige parem koer on selline, kes käib kahe käpa peal, lõõb trummi, sööb peo pealt ja kutsumise peale tuleb juurde kah!?
taivo
Postitusi: 13
Liitunud: L Mär 19, 2005 11:49 pm

Postitus Postitas taivo »

no mul endal on saksa karmikarvaline linnukoer. kuid teine ei saa laikadega üldse läbi:(
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Taivo sul on koerte osas hea valik tehtud: olen ka ise drahthaari pidanud ning olin igati rahul. Praeguseks ta kahjuks juba mitmed aastad parematel jahimaadel, kuid jahielamused on siiani veel eredalt meeles ;)
taivo
Postitusi: 13
Liitunud: L Mär 19, 2005 11:49 pm

Postitus Postitas taivo »

kutsal on jube jõud tegelikult taga ja mõnusalt universaalne. kõlbab igaks jahiks. pikad jalad on heax eeliseks. kopsumaht ka jube suur.
Seajahiks isegi parem kui laika. suudab kinni võtta..joostes kilkab nigu hagijas. kodus on lahtiselt aias. aiast välja ei lähe isegi külakassi peale ja oma kassidega suutsin ära harjutada (hoitsin kasse suvi otsa puuris ja koeraga käisin puuri ääres :P )
vana isegi sukeldub:)
Jaht ei ole aint liha. Jaht on värkse õhk, seltkond, iidne duell inimese ja looma vahel. Jaht on unustamatu tunne!
isem
Postitusi: 1
Liitunud: P Okt 09, 2005 12:26 pm

Postitus Postitas isem »

Foxterjer on parim :D !!!
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

hagijat sa urgu ei aja ja taks sul seakarja kinni ei hoia! Nii et, nii mõnigi palju teadjam mees mõne koera alal, kui mina, on kindlasti teema üldisuse pärast oma tarkusetera jätnud lisamata! Seega heatahtlik soovitus- räägi välja mis jahti meeldib/onvõimalik sul selle koeraga pidada! :lol:
tuleb jaht või jaa?
Suletud