koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

koera gps

Postitus Postitas tony »

küsimus järgmine:kas keegi oskab soovitada kust saaks koertele gps-i osta?
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

et kutsu vaatab gps-i pealt oma koordinaadid ja otsustab, millist marsruuti pidi peremehe juure tagasi minna? :D

GPS on ju sisuliselt raadiovastuvõtja ja ise signaale ei väljasta. siis peab sul GPS-iga koos ka saatja olema - mobiiltelefon, raadiosaatja vms. - kas raskeks ei lähe penil kogu seda kaadervärki tarida?
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Ei usu et seal rasket midagi on ja asi soomes täitsa olemas ju
http://www.pointersolutions.com/eng/hunting_dog_gps.htm

Kuidas seda eestisse saada soovitan kontakteeruda sellise firmaga nagu OÜ Drammofon( http://distantskoolitus.drammofon.ee/profidele.htm ). Ostsin kunagi lihtsa koeraradari nende kaudu.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Koeraomanikele veidi väike idee siin
ostad mingi odava nokia 5110 või mõne muu töökindla ja väikesemõõtmelise telefoni, avad numbri ja lubad endal seda näha.
Arvan, et tuleb "nats" soodsam varijant kui see Benefoni positsioneerimis süsteem.
Ma muidugi ei väida, et see hea pole aga nagu Eestlasele kombeks leiame ka
säästu versiooni ülesse, proovinud küll pole aga arvan, et peaks toimima.
Sinna, koera küljes olevasse telefoni võib sisestada ka oma(koeraomaniku) numbri ja kontakt andmed.
Telefoni ilmastikukindluse suurendamiseks pange see preservatiivi(kondoomi) sisse, levi omadusi see ei muuda. :D
Katsetage seda süsteemi kellel huvi on kas naise või lapse telefoniga ja andke teada.
janno99
Postitusi: 20
Liitunud: T Dets 28, 2004 9:34 pm

Postitus Postitas janno99 »

Raskeks ei lähe ju koeral midagi tal ainult kaelarihm kanda. Aga uurisin seda asja eelmisel aastal ja siis üks soomlasest tuttav soovitas ikkagi tavalist radarit. Gps iga pidi tekkima vahel nn leviauk ja seda kuni pooleks tunniks aga selle ajaga on koer ... veel oli sel ajal probleemiks aluskaart Ja mina läksin kergema ja lihtsama vastupanu teed ja otsustasin radari kasuks. Loomulikult olen rahul.
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

zakslane kirjutas:Koeraomanikele veidi väike idee siin
ostad mingi odava nokia 5110 või mõne muu töökindla ja väikesemõõtmelise telefoni, avad numbri ja lubad endal seda näha.
...
Telefoni ilmastikukindluse suurendamiseks pange see preservatiivi(kondoomi) sisse, levi omadusi see ei muuda. :D
Katsetage seda süsteemi kellel huvi on kas naise või lapse telefoniga ja andke teada.


...Ja veel pange handfree ka kutsale külge ning saatke nagu torpeedo võssa :!: Kui selliselt neljajalgselt saadikult veel kutsungis (ega kuts vastama peagi, ise katkestad selle...) näituseks Rimski Korsakovi "kimalase lendu" kuuled, on effekt ikka jalustrabav.. :lol:
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

janno kas sa jagaksid seda infot, kus sa selle radari said, mis maksis ja kas on ka hea riist?
janno99
Postitusi: 20
Liitunud: T Dets 28, 2004 9:34 pm

Postitus Postitas janno99 »

Minul endal seda ei ole. Oli ühel soomlasel kes käis oma koeraga siin jahil. Kõik oli ok aga minuarust asi üli aeglane. Ise kasutan radarit Trackes supra RXi ja see palju kiirem ja lihtsam näitab haukumist, suunda ja kaugust. Mulle sellest piisab
janno99
Postitusi: 20
Liitunud: T Dets 28, 2004 9:34 pm

Postitus Postitas janno99 »

Ah jaa tuttav uuris seda GPSi soomest hind oli kõige odavamal vist mingi 600 EUR aga lõpptulemus on nüüd ikkagi see sama tracker.
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Postitus Postitas soul »

Siin pakutakse väikseid ja kergeid gps, saadaval vist ka Eestis
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

janno99 kirjutas: Gps iga pidi tekkima vahel nn leviauk ja seda kuni pooleks tunniks .


Siis lihtsalt GPS vilets oli,nüüd uued mudelid saavad signaali metsas ikka hirmus hästi kätte.Ja pool tundi,see mingi müstika.

http://www.marandi.fie.ee/catalog/default.php?cPath=43_44
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Oman ise ka 2 pannaga Trackes koera radarit 3aastat.Praktika on näidanud et lahjaks jäävad.100% täpset suunde ei näita ja kui juhtub künklik maastik olema siis "nägemist" koerad.Sammuti töö raadius on väike.Soomes on igal pool graniitpinnas ja seal toimib see radar 25-30km. meil vaevu 3-5km.Pointer gps-i viga selles et Eesti aluskaart suhteliselt nigel.Tahtsin teada äkki on mingisuguseid varjante veel olemas.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

ei tea kas see urgu ka ulatub see jälitamissüsteem? mul ju urukoer.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

karupoeg kirjutas:ei tea kas see urgu ka ulatub see jälitamissüsteem? mul ju urukoer.

foorumikasutaja patterdale'l on mingi ururadari varijant, küsi tema käest.
Roi
Postitusi: 11
Liitunud: K Nov 23, 2005 10:46 pm

Postitus Postitas Roi »

Enne olin Tracker Supra kasutaja, nüüd u. kolm kuud koera GPS-i kasutaja. Senimaani ainult positiivsed kogemused.
Vasta