KKK

2005. aasta teemad
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

:shock:
Jaan13
Postitusi: 3
Liitunud: R Dets 02, 2005 8:02 pm

Re: kits

Postitus Postitas Jaan13 »

ozz kirjutas:Koer oli koduvalvur, Saksa lambakoer. Koer oli lahti, aga ega see ei loe . Sakslane pole ju jahikoer, aga Kapp, no ta on juba sündind l....ll! Juba tema ema olevat kunagi öelnud, et poeg mul pole sulle eluks midagi kaasa anda. Ütlemine on kontrollitud ja vastab tõele! Mida siis vanem härrasmees oleks pidanud tegema? Looma jätma metsa raipeks ja uue laskma? Tean, et on olemas normaalseid KKI mehi,naisi aga Kapp on nagu veneajal olid ühiskondlikud autoinspektorid kes tundsid , et nad on ühiskonna sanitarid teepeal passides.


Teema "KITS"
See kitse jutt on väljamõeldis, sellist juhtumit polegi olnud. Helistasin hr Kappile.! Juhul kui oleks see tõsi olnud, oleks hr Kapp käitunud õieti, sest haavatud metskitse otsimine on ju jahipidamine, jahti aga saab pidada ainult jahikoera passiga jahikoeraga. Teie hr olete üpris alatu mees ja kui veel jahimees, häbi Teile! Ju Teile on kõrgemalt poolt üsna vähe kaasa antud??? Hr Kapp sai mõned aastad tagasi Viljandimaa jahijärelevalve. Tänu temale on Viljandimaal jahikultuur tundmatuseni paranenud. Eks Teie seda tea samuti, juhul kui olete jahimees. Pealegi on just arvatavasti hr Kapp põhjusega Teie "varba või konnasilma"peale astunud, sellepärast mõnitate teda ja tema ema. Kas olete kuulnud, et sellise viha ja vaenu õhutamise eest võite karistatud saada? Jahimees Viljandimaalt
Jaan13
Postitusi: 3
Liitunud: R Dets 02, 2005 8:02 pm

Postitus Postitas Jaan13 »

zakslane kirjutas:Nu Guido on nüüd küll see mees kes teeb täpselt nii nagu on seaduses kirjas ja kui ta kunagi peaks jahil teid kontrollima siis esitage kindlasti ainult need dokumendid mida küsitakse näha, ta vaatab hea meelega muidu ka teie rahakoti ja muud paberid-load üle. :D


Hr "Zakslane" Teie olete õel ja alatu inimene! Tean, tunnen hr Kapp-i inspektorina 30 aastat, ta on kontrollimisel liigai viisakas inspektor, paljud kontrollijad võiksid võtta just temalt käitumise malli. Inspektor Kapp on ka paljude seduse rikkumiste puhul kohaldanud suulise hoiatuse. Minagi sain kunagi temalt näpuviibutuse, suulise hoiatuse. Mingi rahakoti huvi tal küll ei ole! Alatu laim! Teil "Zakslane" on tõesti "Metssea" kombed!
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Jaan13 kirjutas:
zakslane kirjutas:Nu Guido on nüüd küll see mees kes teeb täpselt nii nagu on seaduses kirjas ja kui ta kunagi peaks jahil teid kontrollima siis esitage kindlasti ainult need dokumendid mida küsitakse näha, ta vaatab hea meelega muidu ka teie rahakoti ja muud paberid-load üle. :D


Hr "Zakslane" Teie olete õel ja alatu inimene! Tean, tunnen hr Kapp-i inspektorina 30 aastat, ta on kontrollimisel liigai viisakas inspektor, paljud kontrollijad võiksid võtta just temalt käitumise malli. Inspektor Kapp on ka paljude seduse rikkumiste puhul kohaldanud suulise hoiatuse. Minagi sain kunagi temalt näpuviibutuse, suulise hoiatuse. Mingi rahakoti huvi tal küll ei ole! Alatu laim! Teil "Zakslane" on tõesti "Metssea" kombed!



Kuulge Härra/Proua Jaan13! Lugege nüüd ilusasti palun Zakslase postitus läbi ja kirjutaga aga ilusasti need sõnad välja, mis viitavad Zakslase ÕELUSELE/ALATUSELE/METSSEALE???????? Oleks ilmselt teistelgi foorumlastel põnev lugeda, kuidas on võimalik selliseid asju ridade vahelt lugeda (ma ütleks juurde panna) ??

Teiseks on selles foorumis olemas emotikonid, mis väljendavad asja tõsidust või huumorit! Zakslase postitusele järgnes emotikon :lol: , mis viitab väikesele vaatele läbi huumori-prisma!

Ise räägite siin nii vastakaid lugusid, kuidas kõik on nii seaduslik ja roosiline, samas, kui ise saite ka vaid suulise hoiatuse seaduse rikkumis eest! (olen aru saanud, et seaduse rikkumisel ja rikkumisel ju vahet ei ole ...või??)

Ühesõnaga võtkem asja maru rahulikult ja maru läbimõeldult!

Kui minu postitus ei vastanud nõuetele, või laimas kuidagi Hr. Kappi, siis palun teatada mulle...
tuleb jaht või jaa?
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Jaan13 kirjutas: Mingi rahakoti huvi tal küll ei ole! Alatu laim! Teil "Zakslane" on tõesti "Metssea" kombed!

Ei tunne küll teie paljukiidetud inspektorit ,ega teid -ehk oli teie rahakott nii õhuke ,et ei äratanud huvi :D Igaljuhul võiksite oma konto numbri siis üless panna ,mõni saadaks ehk seebi raha ,on libedam pugeda :wink:
Asi lõhnab küll kangesti selle järele :oops:
Kivi kotti!
Ps. mul on tunne ,et vähim mis nüüd saabub on kohtukutse :D
Paremat !ahto.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

kult kirjutas:[
Igaljuhul võiksite oma konto numbri siis üless panna ,mõni saadaks ehk seebi raha ,on libedam pugeda :wink:
.


:lol: :lol: :lol: hullult paned kult (y)

... aga kahjuks tuleb sul see tee nüüd ikkagi ilmselt jalge alla võtta ...see pikk ja porine tee kohtu ukseni :wink:

Rahu..... ainult Rahu!
tuleb jaht või jaa?
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Millegipärast(ma ei tea küll miks)tekkis mul tunne,et Jaan13 ongi härra Kapp isiklikult.Need on ainult minu muljed,ei tunne ei härra Kappi ega kedagi teist isiklikult.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Aitab! Foorumi omanikud ise otsustavad, kas teema maha võtta või mitte, aga minu poolt hetkel lukku ta läheb!

BM
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Tundub siiski kuidagi 13 aastase lapselapse jutt, liiga viisakas !! :D
Kui mõne nädala jooksul see "jahimees" midagi muud asjalikku
foorumisse ei oska postitada, on tõenäoliselt tegemist lapsega ja saab banni.
Suletud