TOZ 34 EP

2005. aasta teemad
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Tegelt kah!

Postitus Postitas mustlesk »

antsa911 kirjutas:MA ka lasen tihti jahipüssiga. Paljud jahipüssid on meeletult tujukad, lasevad nii kuis tuul on ja tuju on. Olen vandunud tulist kurja ilusa sihtimise peale mööda lendab. Aga noh eks see ongi sellise jahiraua viga, samas on ka väga täpseid laskusid olnud. Ps ma ei ole mingi kehva laskja. Eks siis tuleb karabiini peale mõelda.


Mina ei saa sellega küll kuidagi päri olla,kui püss laseb siis laseb,mitte nii,et täna lasen ja täna ei lase.Äkki karabiin mõtleb ka,et täna lasen ja täna mitte.
Ps.pole ka sugugi halb laskja.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Kesasi see tujukas jahipüss on??? Püss on kas kombes või tuksis ikka :roll:

P.S. olen ilmselt väge nigel laskja :!: (tegelt ma ei saa aru miks üldse keegi sellist asja mainima peaks :D )
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Teemaväline

Postitus Postitas Arles »

Teemaväline kommentaar:
Enamus jahimehi ei ole mingid kehvad laskjad, 2004 kokkutuleku kuulilaskmise protokoll kajastas ka eestimaa parimate poegade viletsate püsside ja suure tuule mõjusid :lol:
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

Postitus Postitas sass »

70 sammu kauguselt 000 lasi ämbrisse koledamad augud

Huvitav... 000 haavli läbimõõt on 4,75mm pooltsokist lastes on haavli hajuvus 35meetril umbes 1m,padrunis umbes 40 haavlit
70 sammu=60m . Küsimus mitu haavlit tabab ämbri põhja 60m kauguselt, kui ämbri põhja läbimõõt on 250mm.


Kui hästi läheb siis paar tükki. 60m kaugusel hajuvuse ringi läbimõõt umbes kaks meetrit.
jaga need haavliterad 2m läbimõõduga ringi sisse :lol:
jaan900
Postitusi: 11
Liitunud: T Mai 17, 2005 5:55 pm

Postitus Postitas jaan900 »

Minul on ka toz-34,mille kohta ma ei ütleks ühtegi halba sõna.
Välja arvatu see,et ta jookseb ainult ühte marki kuuliga,milleks on S&B SLUG 32g.Liivakottide pealt lastes alumise rauaga kuulid 7-8cmringis,ülemise rauaga ka kuulid samas ringis kuid 10cm kl11-nes.Itaallane ja Lätlane on 25cm ringis.Märklehe kaugus 35m.
Suletud