Panin paugu karja sekka....

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

mul jahikaaslane on juba paar korda ühe matsuga kaks kesikut küttinud , kusjuures load ausalt maha kantud :D
ise olen ühe matsuga saanud ainult oma esimesed pardid . 1 pauk ja kaks kukkus , keegi ei uskunud kuigi ise olid mul kõrval , alles siis kui labrador veealla sukelduma hakkas ja midagi meeleheitlikult püüdis märgati ka teist lindu veeall ujumas ja veealt koer ta kinni püüdis:)
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

väike lisa veel siia , kuigi see teemaga ei haaku....
need sõbra labradorid on suisa super koerad , töötavad nii vees kui veeall ja nii maapeal kui õhus :D , nimelt püüdis üks lendu tõusva kuid haavatud pardi kinni ja seda üle 1,5 meetri kõrguselt :D
no ei saanud lisamata jätta lihtsalt :D
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Kasutaja avatar
-Ils-
Postitusi: 57
Liitunud: E Okt 24, 2005 2:10 pm

Postitus Postitas -Ils- »

Tean meest kes kitsekarja nähes laheb alati sellepeale välja et tabada ühe lasuga 2 looma(kui vint kaasas). Ootab kui loomad kohakuti on. Aga neid teisi postitusi lugedes jõudsin isegi mõttle, et see vist ikkagi kõige õigem jahipidamise viis pole, mõeldes võimalusele, et teine loom ei pruugi mitte jääda maha vaid saada lihtsalt haavata. :H
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Täpselt nii ta ongi eriti kitsega. Kui ise kätte ei saa, siis jääb metsas rebastele nagunii. Sellega aga arvukus lihtsalt väheneb. Sellepärast ise sellist lasku, et kaks korraga maha jääks teadlikult küll ei tee. Pealegi see teine elukas on tõenäoliselt ilma loata lastud ja seetõttu ka olemas võimalus "riigi eelarvet" täiendada vastava ametniku kaasabil.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

aivar00 kirjutas:...Pealegi see teine elukas on tõenäoliselt ilma loata lastud ja seetõttu ka olemas võimalus "riigi eelarvet" täiendada vastava ametniku kaasabil.

Tegelt oluline nüanss - kui teist luba pole, mis siis saab? S h ka sea jms puhul ning juhusliku (mittesihiliku) tabamise korral? Kuidas seda KI tõlgendab? Kas on kellelgi kogemust
?
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Rääkisin just mõni aeg tagasi oma vanaisaga ja tema rääkis, et neil olla lastud eelmine nädalavahetus sileraudsest ühe pauguga vasikas ja põdrapull. Kuul olla lennanud läbi vasika ja pulli kopsu tabanud ja pidama jäänud teisel pool naha all. Seda siis kogemata.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

TEA, KES NEID LEHTIGI KÕIKI LOEB?...

Tuleb ainult õige relv valida...(Ka tänase Postimehe kommentaarides):

Läänemaal, pühapäeva õhtul, so 27 nov.
BMW surmas kuus seapõrsast

Pühapäeval kell 17.30 põrutas Saaremaalt Tallinna sõitnud 5. seeria BMW Tallinna-Haapsalu maanteel Ellamaa teeristi lähedal otsa kuuele selle kevade metsseapõrsale, kes kõik silmapilk surma said.

BMW juht Andro (28) mäletab vaid, et sõitis umbes 90 km/h, kui märkas teel äkki mingit halli massi ja vajutas piduripedaali põhja.

«Pörsastest on kahju,» lausub mees nukralt.

Auto jäi aga massimõrvast hoolimata peaaegu terveks - mõlkida sai vaid radiaatorivõre ja esikaitseraud.

Kohalike sõnul juhtus 20 aastat tagasi samas paigas samasugune õnnetus, kui auto all heitis hinge viis metsseapõrsast.

Hea, et niigi läits...BH.
Huvitav, kui suured-pisikesed nad olid siis, et auto terve?
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

villuvih kirjutas:........... Mul oli silm sinine ja vastasin eile baaris lõin ma 7 ühe hoobiga :) :lol:
.........

ja ainult numbrimärk ja törts puhvrit :!:

http://www.postimees.ee/110306/esileht/ ... 194605.php

nagu "lihuniku" käeliigutus.
Jube vedamine.!Kaks korda ühel õhtul! Õnneseen.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Jutt ilus tore, aga aru ma ei saanud, kui vaatasin pilti selle artikli juures. No mille krdima pärast peab nende veriste sigade taustal poseerima. Saan aru, kui kütitakse loom siis uhke tunne, et näe mis sain, aga autoavariis, kus näiteks aetakse alla inimene, küll keegi ei tiku laibaga koos pildile poseerima. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

kakuke kirjutas:No mille krdima pärast peab nende veriste sigade taustal poseerima. Saan aru, kui kütitakse loom siis uhke tunne, et näe mis sain, aga autoavariis, kus näiteks aetakse alla inimene, küll keegi ei tiku laibaga koos pildile poseerima. :M


Kusjuures ühel seal puudus see kehaosa, millega ta mõtlema peaks!
:shock: :VS
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Kui mina seda pilti nägin oli esimene mõte see, et mees sai mõnele seale natuke autoga pihta ja teised shokis ja uimased (kuidas muidu auto nii terve) ja siis kargas ruttu välja ja kukkus "halastuspauke" tegema. Hea salakütt äkki? Sest auto sellisele paugu tagajärjel nii terveks ei jää, isegi bemm mitte kui tal just terasest poolraami koos stangega ei ole.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

karupoeg kirjutas: auto sellisele paugu tagajärjel nii terveks ei jää, isegi bemm mitte kui tal just terasest poolraami koos stangega ei ole.


Huvitav jah, et kuidas massin nii terve :M oleks siis üks siga aga....
Palju on räägitud sellest, kuidas siga "pauku" kannab ja suurekaliibrilistegagi lastes veel mitusada meetrid võib minna! Aga auto nii terve ja nagu ma aru sain oli ikka suur hulk sigudikke kohe külili! Ja ega nad nii pörsad polegi??

Ju siis on Bayerni plekksepad tõesti oma tööd isuga teinud :wink:
tuleb jaht või jaa?
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

karupoeg kirjutas:Kui mina seda pilti nägin oli esimene mõte see, et mees sai mõnele seale natuke autoga pihta ja teised shokis ja uimased (kuidas muidu auto nii terve) ja siis kargas ruttu välja ja kukkus "halastuspauke" tegema. Hea salakütt äkki? Sest auto sellisele paugu tagajärjel nii terveks ei jää, isegi bemm mitte kui tal just terasest poolraami koos stangega ei ole.


Et üks sai natuke pihta ja teised olid niisama šokis :D

Eks need sead rataste alt läbi käisid sell juhul ei juhtu autoga tõesti tõsiseid kahjustusi.
Ma usun et ka salakütt ei hakka sihilikult autoga täie hoopealt seakarjale sisse tõmbama
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Pikk ma suga nõus aga need olid enamuses kesikud ju. Proovi sõita üle kesiku vaata mis su vedrustusega juhtub. Bemmidel see just ei ole kõige õnnestunum osa autost. Vedrud oleks ikka purtu löönud kui oleks kesik rataste alt läbi käinud. Pluss veel radikas puruks ja stange eest ära. Olen ka loomadele otsasõitusid näinud. Sellel autol oleks pidanud olema karterikaitse siis duuralumiiniumist ja titaanist vedrud ja terasest esistange. Midagi on mäda aga ma ei ole saanud veel aru mis on mäda. Äkki sõitis sõber rekkaga ees tal?
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Postitus Postitas GC »

Siin on raudselt midagi mäda!!!
Sõber sõitis kassile paraja hooga otsa ja remondiks kulus 23 000 EEK-i. Õnneks kindlustus maksis.
Ja rataste alt läbi käimine on välistatud!
koos koeraga
Vasta